Зупка_цем• 01 апреля 2024
Ребёнку 3.8 быстро устаёт ходить пешком
Побыла в садике 2 часа , назад идти минут 7 , не далеко , а она мучается я устала
Вроде раньше такого не было , у вас такое же у деток , в чем причина ?
Кров з молоком• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
У мене діти дуже любили їздити в велосипедах з ручкою.
В 4 года велосипед с ручкой?
Яичница с беконом• 01 апреля 2024
В этом возрасте хорошо заходят велосипеды , самокаты , беговел . У меня менял этот транспорт на нем в сад ехал и назад , там его и оставляли
Советчица Года• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
в 3.8?
Без образів• 01 апреля 2024
Советчица Года• 01 апреля 2024
скучно ей, вот и ноет, была б компания - бежали бы наперегонки и про ноги и не вспомнила
Кров з молоком• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
Цей велосипед до 100 см росту підходить
Да хоть до 150.... К физическому развитию это не имеет отношения. Зачем идти, если мама повезет....
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляКров з молоком
Ну для мене важливо дитині робити комфорт. Зараз доросліші і їздити люблять на велосипедах до цих пір, тільки велосипеди вже великі і без ручки батьківської 😄 Тобто привилася любов з самого малечку, а це спорт і користь 😉
Кров з молоком• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
Мой в 3 года ездил на двухколесном, в 5 и 6 участвовал в велогонках. Ваше ’чудо’ с ручкой никакого отношения к любви к велосипеду не имеет.
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляКров з молоком
Тобто Ви пропонуєте втомлену дитину заставляти ходити , ну це кожної мами вибір. А своїх дітей люблю . І спорт в житті дітей це задоволення.
Наездница• 01 апреля 2024
моїй 3.8 - така сама поведінка.. геть не хоче ходити сама, але в неї це капризи, а не втома.
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляНаездница
Я сама була в дитинстві така, і це не капризи. Зараз у мене робота сидяча. Довго на ногах важко. І у моєї мами так само, хоча вона спортсменка , але довго стояти не любить.
Кров з молоком• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
Отчего дитина ’втомлена’? От сна и полдника в саду? Не смешите, дети еще с удовольствием носится на площадках после сада. Был бы интерес. Это ’втомленой’ маме так удобнее - посадил, повез и не надо гоняться за ребенком и следить за ним)))
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляКров з молоком
Я в дитинстві була саме такою дитиною, яку мама возила в колясці в такому віці як дитина автора, тому що відмовлялася іти. Тому не розказуйте від чого дитина втомилася. Є діти різні. І у моїх дітей так було, важко іти дорогою а потім гуляли ще на майданчику дитячому 2 години. Це психологія. І повторюю, комфорт дитини для мене важливий.
Наездница• 01 апреля 2024
Ответ дляБез образів
ну звідки Ви знаєте, чи втома це у моєї дитини? вона вчора декілька годин поспіль бігала в доганялки з собакою. а пройти від квартири до машини нема сил прям
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляНаездница
Мені мама теж розказувала, що я в дитинстві ’лінувалася ’ ходити і як принцесу в колясці возили. Тому дуже схожа ситуація. А от дитина , яка хоче і має схильність, здоров´я бігати, усадити неможливо.
Додаю напруги• 01 апреля 2024
Обстеження в ортопеда. Тільки в нормального, бо подрузі казали, що все добре, а в 12 років в дитини відказали ноги.
На цю дівчинку вчитель фізкультури навіть кричав, що ледацюга, а їй просто важко давалися деякі рухи.
Зараз дівчині 15 років і вона пройшла дуже важкий шлях з лікування. А якби раніше знайшли причину, то цього б не було
Без образів• 01 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
От я теж тут кажу, що це не від ліні і капризів. Правда, в мене досвід краще Вашої історії, просто все життя важко довго стояти. Робота сидяча.