Творог для розжига• 01 апреля 2024

У вас є знайомі дорослі пари без дітей?

Поділіться враженням ? Маю на увазі не пенсіонерів, а 40 - 55 років. Як вони живуть ? Чи є від них відчуття свободи і безтурботності, легкості ? У нас прийнято вважати, що сім’ї без дітей нещасні, самотні….. Чи бачили ви інші приклади ?
Кукусикиииииии• 01 апреля 2024
Впечатлением от чужой приватной жизни? Вы серьёзно???

Мамина корзиночка• 01 апреля 2024
в мене дві подруги без дітей. Нормально живуть, щасливі, в кожного свої турботи
БоВжеВільна• 01 апреля 2024
есть одна пара, такое ощущение, что им по жизни скучно...
Кому там слова не давали• 01 апреля 2024
У меня в окружении полно таких. Нормально живут. Как все.
Телефон Рубика• 01 апреля 2024
Не, не знаю таких.
КартаБезКомиссий• 01 апреля 2024
Я без детей. Считать, что семья без детей одинокие, несчастные и ТД и тп, могут только люди тугодумы.
ША! я прийшла!• 01 апреля 2024
При сьогоднішній медицині не мати дітей - це вибір людей здебільшого
Чого вони повинні бути самотні і нещасні, якщо вони вирішили жити без дітей?

Лунтик-паунтик• 01 апреля 2024
Тю, нам с мужем за 45, нормально живем. А что, с детьми все безтурботні, воздушные и жизнь бьет яркими радужными красками?
Дадосвидания• 01 апреля 2024
Є пара. Йому 34, їй десь 42-43. Думаю, чоловік не проти дітей, але жінка вже скоріше за все не готова до народження. Живуть на рівні: дивляться разом серіал до 3 ранку, готують, пʼють пиво, вино. Думаю, особливо не сумують.
Лепешечка• 01 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Розповідати що без дітей краще можуть тільки тугодуми, бо ті у кого є діти можуть порівняти ’без’ та ’з дітьми’ а у кого немає - ні
Звідки бездітним знати як з дітьми?(
Я на хвилинку• 01 апреля 2024
Нормально живут. Да, не поддержат в компании темы про токсикозы, роды, какашки, кризисы и подростков. Но есть ведь множество других тем для разговоров..
ЖонДуан• 01 апреля 2024
есть.
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
эти темы поддержать неохота, даже имея детей
Барабасиха• 01 апреля 2024
У мене багато знайомих за 40 без дітей. Чудово живуть. Мое навіть цікавіше і більш вільно, ніж люди з дітьми. Кожному своє, зараз народження дітей - це вже не обов´язок, а додаткова опція.
Щодо того, що ’У нас прийнято вважати, що сім’ї без дітей нещасні, самотні….’, то це мабуть десь в селах таке ставлення залишилося.
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
та щастя точно не в детях
Барабасиха• 01 апреля 2024
Ответ дляЛепешечка
Звідки бездітним знати як з дітьми?(
Я думаю подивитися на досвід пар з дітьми їм достатньо, щоб прийняти рішення їх не мати
Герцогиня• 01 апреля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Стосовно першого речення це Ви розкажіть людям у яких не одна спроба ЕКЗ безуспішна і покажіть ту ’сьогоднішню медицину’
Я на хвилинку• 01 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Да ладно)) постоянно в разговорах темы плавно переходят на детей.
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
сто процентов, наслушалась, что дети счастье, родила, ой врали мне, врали

Барабасиха• 01 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
Сурогатне материнство ще є.
Кидаю курити• 01 апреля 2024
Когда мне будет 50-55 все мои дети разъедутся по личным жизням и женам и мы с мужем тоже будем жить как бездетные:)))
Смотреть сериалы, пить кофе и путешествовать :)) (ой, мы и сейчас это делаем. Надо придумать что-то особенно для «бездетности» :))
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
да, потом рожают и думают, ну зачем это надо было.
Пешеходик• 01 апреля 2024
Є і вони краще за всіх знають як виховувати дітей, що потрібно дітям і т п
Зі сарказм
Барабасиха• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Незнаю. В моєму оточенні - ні. Звичайно, ті у кого є діти, спілкуються на деякі теми ( навчання, наприклад), але це зазвичай батьки дітей+/- одного віку, батьки однокласників тощо
Копирайторша• 01 апреля 2024
Ответ дляКидаю курити
Ага размечтались, а с внуками кто сидеть будет по вашему)
Дадосвидания• 01 апреля 2024
Впевнена, що так думати не правильно, але напишу як є. Це лише особисто моя думка. Вважаю, що пари без дітей в нашому суспільстві виглядають «обділеними». Багато хто думає, що у таких людей проблеми з репродуктивними функціями.
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляКопирайторша
я после 18 лет, планирую побег и адреса не оставлю
Копирайторша• 01 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Зі сарказм
Это 100% у меня все знакомые кто бездетные просто специалисты по воспитанию чужих детей)
Джавеліна• 01 апреля 2024
Есть.прекрасно живут.получше чем те,у кого дети😜
ЖонДуан• 01 апреля 2024
Ответ дляДадосвидания
вау, треш просто