02 апреля в 12:26

Дівчата, викинула свій документ у смітник, чи є небезпека? Вся на нервах

Навчаюсь на контракті. Прийшов лист про підвищення ціни на навчання, треба був мій підпис.
Я роздрукувала. Потім йшла з роботи, зголодніла. Купила хотдог холодний в супермаркеті ,там була мікрохвильова піч, розігріла . Беру, а серветок немає. Гаряче. Ну я ці документи й підклала і так їла.
Потім дивлюсь - а він жирний і пом‘ятий. Ну я взяла і викинула у смітник. А він був доверху заповнений.
Там дані паспорта, іпн .
Переживаю, що можуть скористатись даними і взяти кредит. Чи можливе таке чи я накрутила?
Парова машина 02 апреля в 12:30
накрутили
Мир Мир Мир! 02 апреля в 12:32
Зараз ваших данних скрізь хватає. Особисто що ви мржете зробити з моїми данними?
автор Физрукая 02 апреля в 12:32
Ответ дляМир Мир Мир!
Зараз ваших данних скрізь хватає. Особисто що ви мржете зробити з моїми данними?
Та ладно? І номер паспорту? І іпн? У всіх є доступ до цих даних?
Фиктивная 02 апреля в 12:33
Смішно.
Надежда наш компас 02 апреля в 12:34
Автор, сходите в банк без документов, назовите паспортные данные и продиктуйте код инн и скажите, что хотите взять кредит. Потом отпишетесь, получилось ли у вас
3 5
За ким я буду? 02 апреля в 12:34
шоб все так жили- в контракты пирожки заворачивать
2 6
автор Физрукая 02 апреля в 12:34
Ответ дляНадежда наш компас
Автор, сходите в банк без документов, назовите паспортные данные и продиктуйте код инн и скажите, что хотите взять кредит. Потом отпишетесь, получилось ли у вас
Я вам про мікрозайми говорю
автор Физрукая 02 апреля в 12:35
Ответ дляЗа ким я буду?
шоб все так жили- в контракты пирожки заворачивать
Так він у мене в електронному варіанті, я таких ще 100 можу надрукувати
Мир Мир Мир! 02 апреля в 12:35
Ответ дляФизрукая
Та ладно? І номер паспорту? І іпн? У всіх є доступ до цих даних?
Що іам дасть мій номер і серія, якщо я вам дам їх?
Гладиолус 02 апреля в 12:35
Ответ дляФизрукая
Я вам про мікрозайми говорю
B что там фото паспорта надо
автор Физрукая 02 апреля в 12:35
Ответ дляМир Мир Мир!
Що іам дасть мій номер і серія, якщо я вам дам їх?
Візьму на вас кредит в мікрозаймсх
Вподобайден 02 апреля в 12:36
Ага,вывезут на свалку мусорной машиной,там черви и крысы читать будут
Гладиолус 02 апреля в 12:36
Ответ дляФизрукая
Я вам про мікрозайми говорю
И кто это прям по мусоркам лазит контракты ищет?
За ким я буду? 02 апреля в 12:37
Ответ дляГладиолус
И кто это прям по мусоркам лазит контракты ищет?
ну микрозаймы же!!!
2 1
Вподобайден 02 апреля в 12:37
Ответ дляФизрукая
Я вам про мікрозайми говорю
Почитайте на досуге,что для микрозайма еще карта с таким же именем и фио как в доках нужна,и фото доков,и ваше фото с паспортом
Луноликая Вика 02 апреля в 12:50
хозяйка года.
как так жить, чтоб ни одной салфетки ни иметь.
У меня в сумке всегда с собой
2 1
Указка 02 апреля в 12:55
Ответ дляФизрукая
Візьму на вас кредит в мікрозаймсх
попробуйте на себя сначала взять
Надежда наш компас 02 апреля в 12:58
Ответ дляФизрукая
Я вам про мікрозайми говорю
Ну, тогда попробуйте так микрозайм взять. Отпишетесь, вышло ли
Крайня невістка 02 апреля в 14:54
Ответ дляФизрукая
Візьму на вас кредит в мікрозаймсх
смешно....