Вагітна. Хочу йти від чоловіка.. Що робити?

З чоловіком з 18 років разом. Самі з села, переїхали в місто 3 роки тому, добре заробляє, набагато більше від мене. Я перукар)
Хотіли дитину, завагітніла . Нам зараз по 23, я зараз на 7 місяці, дізналась тиждень тому що він зраджує мені, причому не вперше. Почалось це одразу після 5 місяця (до цьогл ніколи навіть приводу не давав). Винаймає нам квартиру в Києві в новобудові. Він знає, що я все знаю)
Знаходжусь в сильному стресі, відчуваю до нього сильну відразу. Коли переїзжали з села - перший час були у Львові. Мені від прабаби в спадок лишилась 1 кімнатна квартира в панельці, яку я зараз здаю. Це єдине місце куди я можу піти.
Морально дуже важко, мені 23 і я розумію, що все життя попереду і в якійсь мірі шкодую що взагала завагітніла від нього, як все буде далі я не знаю. Ми одружені 2 роки.
3 27
Мальдивирую 02 апреля в 14:30
уходите
Куда ж без меня 02 апреля в 14:31
Йдіть та будуйте своє життя! Бог дає дитинку, а на неї дасть частинку! Ще знайдете своє щастя та кохання.
16 5 20
ВыФсеВрете 02 апреля в 14:31
Давайте назад, до батьків. Вам з дитиною допомога буде потрібна
1 12 1
Та легко! 02 апреля в 14:31
Їдьте до Львова. З вашою професією на шматок хліба заробите. Рекомендую не наступати собі на горло і не терпіти через вагітність.
автор Значит надо 02 апреля в 14:31
Ответ дляМальдивирую
уходите
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
Леплю из пластилина 02 апреля в 14:31
Йдіть, повірте буде важко, але ви сильна і справитесь , не дозволяйте нікому витирати об вас ноги. Обіймаю вас , усе буде добре
Я_не_аноним_100% 02 апреля в 14:32
Ответ дляМальдивирую
уходите
Куда?
3 1
Люблю пиво 02 апреля в 14:32
Батьки є, фінансова подушка якась? Є кому підтримати після народження? Допомога плтрібна буде якщо не фінансова, то хоча б сидіти з дитиною поки ви працюєте. На аліменти сильно, я б не розраховувала
Чорт і Шо 02 апреля в 14:32
У чоловіка офіційна зарплатня? Порахуйте, скільки аліментів будете отримувати. На дитину + на себе.
У вас є квартира, гарна професія, яка прогодує. Ви не пропадете)
А що каже чоловік?
1 14
БезВзяток 02 апреля в 14:32
Тут тільки вам вирішувати, можу написати свій досвід. Я народжувала у 29 років, на 3-му місяці вагітності запідозрила, що чоловік зраджує, вже перед пологами він зізнався, що так, в нього є інша, типу не хотів мене травмувати, поки не народжу. У пологовому на другий день, як народила, ми з ним поговорили і вирішили розійтися. Жити ми залишилися разом, бо у нас спільна квартира, з дитиною він мені дуже допомагав і повністю мене забезпечував, поки я не вийшла на роботу. Пройшло 12 років, він дуже гарний тато, досі з тією коханкою, з якою мені зраджував, я вдруге вийшла заміж і щаслива. Звісно після того як ми тільки розійшлися, було дуже боляче і страшно, я багато плакала, на 5-му місяці на нервах в мене молоко пропало. Але зараз я вдячна долі, що все сталося саме так, жити з ним в недовірі я б точно не змогла, сама б себе з´їдала підозрами, ревнощами і недовірою..
2 17
Вот Она Я 02 апреля в 14:32
У вас есть профессия, жилье .. я бы ушла .
Возможно позже, после рождения ребенка и когда он немного подрастет . Потому как будет очень тяжело одной с ребенком и нужно за что-то жить
9 2
So_so 02 апреля в 14:32
Я бы сейчас панельку в Львове сдала, сама к родителям. Первые 3 года придется жить так. Парикмахер отлично, будете подрабатывать.
Подавайте на алименты
Леопардові панчохи 02 апреля в 14:33
Ответ дляКуда ж без меня
Йдіть та будуйте своє життя! Бог дає дитинку, а на неї дасть частинку! Ще знайдете своє щастя та кохання.
Точно. Бог дал зайку, даст и лужайку! 😂😂😂
1 7
Я_не_аноним_100% 02 апреля в 14:33
Ответ дляЗначит надо
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
Мой совет захейтят
Но потерпите до трех лет ребёнка.
А сами собирайте деньги. Максимально!

Сейчас вам будет опа, если родители к себе не заберут
4 16
Мальдивирую 02 апреля в 14:33
Ответ дляЗначит надо
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
когда, это вы сами себе ответьте. Во Львове тоже рожают. Фин. подушка есть?
Мальдивирую 02 апреля в 14:34
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Куда?
автору есть куда
1 9
автор Значит надо 02 апреля в 14:34
Ответ дляМальдивирую
когда, это вы сами себе ответьте. Во Львове тоже рожают. Фин. подушка есть?
Може прозвучить смішно і мало, але з відкладених моїх на картці я маю 35 тисяч гривень )
1 12
Люблю пиво 02 апреля в 14:34
Ответ дляКуда ж без меня
Йдіть та будуйте своє життя! Бог дає дитинку, а на неї дасть частинку! Ще знайдете своє щастя та кохання.
А є якісь гарантії що дасть Бог частинку?)
2 7
автор Значит надо 02 апреля в 14:36
Ответ дляМальдивирую
автору есть куда
Є, але там дуже старий ремонт, ну таке, напів бабушатнік…
Я перукар + майстер з нарощування волосся. На дому приймати не зможу точно, але з ким лишати дитину якщо влаштуюсь в перукарню. Ще й час потрібен щоб знайти вакансію(( і це треба все поєднати з немовлям
Намакушка 02 апреля в 14:36
Ответ дляЗначит надо
Може прозвучить смішно і мало, але з відкладених моїх на картці я маю 35 тисяч гривень )
Не поріть гарячку.
Народіть за його рахунок, купіть все для дитини і для себе, теж за його рахунок.
Принципи зараз не головне.
Йдіть, то хоч з розумом.
Сусановна 02 апреля в 14:36
Ответ дляЗначит надо
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
У вас якісь патології, що не можете народити у пологовому у Львові?
Бабка-байкерша 02 апреля в 14:36
Ответ дляЗначит надо
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
Ой, старая история.
Я уйду, он мудак. Но мне ж рожать в Киеве.
Я уйду, он мудак. Но дитачка не детсадиковская и я работать не могу.
....
Я уйду, он мудак. Но детям нужен папка.
И т.д.
1 1 18
Та легко! 02 апреля в 14:36
Можу сказати про себе. Треба було скасувати весілля. Я не рішилась. Але вже з´явились перші дзвіночки. Почав поводитись зовсім не так, як багато років до того, поки зустрічалась. Але була вагітна, ресторан замовлений, гості запрошені.
У мене не зі зрадою пов´язане, а з поведінкою. Був тихий, а потім почав качати права.
Але ми все ж розлучились.
Сусановна 02 апреля в 14:38
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Мой совет захейтят
Но потерпите до трех лет ребёнка.
А сами собирайте деньги. Максимально!

Сейчас вам будет опа, если родители к себе не заберут
Три года жить с изменником и терпеть его, ещё и ублажать, кормить и обстирывать. Это ж как себя нужно тогда не уважать...
1 1 12
автор Значит надо 02 апреля в 14:38
Ответ дляБабка-байкерша
Ой, старая история.
Я уйду, он мудак. Но мне ж рожать в Киеве.
Я уйду, он мудак. Но дитачка не детсадиковская и я работать не могу.
....
Я уйду, он мудак. Но детям нужен папка.
И т.д.
Та ні, я не хочу жити в такому стресі в свої 23 роки
Хочу дати собі шанс на життя спочатку, просто в 23 роки не хочу терпіти непотріб
1 13
Мальдивирую 02 апреля в 14:39
Ответ дляЗначит надо
Є, але там дуже старий ремонт, ну таке, напів бабушатнік…
Я перукар + майстер з нарощування волосся. На дому приймати не зможу точно, але з ким лишати дитину якщо влаштуюсь в перукарню. Ще й час потрібен щоб знайти вакансію(( і це треба все поєднати з немовлям
Ну и что что старый ремонт, руки голова есть, значит прокормите себя. С чего то начните. Он готов вас содержать? Как долго? Думаю он сам себе не ответит как долго он будет согласен вас содержать.
автор Значит надо 02 апреля в 14:39
Просто зараз як думаю, мені 23, лише початок життя, а дозволила йому собі все перекреслити (((
Люблю дитину, знаю що так не можна казати, але якби можна було щось змінити я б краще жила вільним життям, але хто ж знав що він виродком виявиться
Samhayne 02 апреля в 14:40
Ответ дляЗначит надо
Просто коли? Пологи планували в Києві, тут і лікар і клініка де мають бути пологи. Тобто ще до пологів якось треба протриматись, а потім просто в нікуди їхати
А можна тупо жити як сусіди, і збирати собі на пологи, дитину і життя без нього. ТЯгніть гроші на аналізи, одяг, грайте почуттям вини Не хочете з ним спати - скажіть, що лікар заборонив. А від нього довідку про відсутність ЗПП ВІЛ/СНІД/трипер/гонорея
12 5
Редиска Я 02 апреля в 14:40
Ответ дляНамакушка
Не поріть гарячку.
Народіть за його рахунок, купіть все для дитини і для себе, теж за його рахунок.
Принципи зараз не головне.
Йдіть, то хоч з розумом.
Вот полностью согласна.
Хотя это очень тяжело.
Я год жила с б.м. пока продавали совместную квартиру и он год при мне , специально чтоб я видела, собирался и ходил на свидания к любовнице. Было тяжело, но мне так было нужно. Я год потерпела, но сделала всё правильно.
3 5 3
Украиночка 02 апреля в 14:40
Ответ дляНамакушка
Не поріть гарячку.
Народіть за його рахунок, купіть все для дитини і для себе, теж за його рахунок.
Принципи зараз не головне.
Йдіть, то хоч з розумом.
Присоединюсь к вашему совету.
Да и надо еще смотреть что там за измена, может беременный мозг автора увидел смайлик мужа в инсту какой то бабы и нарисовал измену.
Ждать, рожать и собирать необходимое для ребенка за счет мужа. Готовить подушку из пары тыс уе на первое время и только потом поднимать тему развода.
Развод - это только мужу сейчас облегчение, но никак не автору.