Порадьте де можна красити волосся своєю краскою, але не дорого на Позняках. Оскільки маю багато сивини і кожні два тижні необхідно підкрашуквати коріння. Можливо є перукар або салон не дорогий. Дякую
Ответ дляvviola
Теж зацікавило таке питання - де можна недорого пофарбувати волосся?
Але ж фарбують лише в салонах, де є всі необхідні умови, зокрема гаряча вода, то навряд чи буде там недорого.
А взагалі хтось в перукарнях зараз працює з фарбою клієнта?
Так, працюють, по краска 800 грн. Але це дорого для мене