мадам Везувий• 02 апреля 2024

Скульптурный, буккальный массаж лица

Кто делал? Есть ли долговременный результат?
Может дадите контакты специалиста в Днепре?
Корсет_на_шурупах• 02 апреля 2024
Я только что с него. Косметолог говорит: ну, видите какое лицо теперь? 👀 Обычное лицо😁 не вижу, в общем

Иванка Бур• 02 апреля 2024
Ефект є, але короткостроковий. Ще читала, що його вже не рекомендують косметологи та пластичні хірурги, щось той масаж робить не те із мʼязами. Я робила, але ефект не вау, просто непогано.
барабанщица• 02 апреля 2024
Ответ дляИванка Бур
Сами делайте
Краля-Галя• 02 апреля 2024
Ответ дляИванка Бур
Ага, забирает клиентлв у косметологов и хирургов) конечно не рекомендуют
Stepa_nida• 02 апреля 2024
О, я якраз в пошуках у Дніпрі. В мене подруга була класним спеціалістом по букальній, міоліфтинговій, скульптурній техніці, однак, на жаль, емігрувала. Вона, доречі, і курси вела у Дніпрі по цим технікам, однак після неї важко навіть її ученицям довіритись
Лагшмивара• 02 апреля 2024
Пройшла два сеанси поки що
Ще 8
Але я в Бучі живу, ну і до цього я 15 років робила собі масажі обличчя у цього косметолога
Я задоволена своїм обличчям , мені 48 років

Тому однозначно рекомендую масажі для обличчя , замість ботоксу
Железобетон• 02 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Они все так говорят) я подписала в телеге на девочку, которая продаёт курсы самомассажа. Тоже выкладывает фото участниц с подписью ’смотрите какие офигенные результаты всего за 2 недели’, а там ноль изменений, просто сфотографировано под другим углом и с расправленными плечами )))
Пожмаковна• 02 апреля 2024
В Киеве могу дать, в восторге. Подбородок и т д-ушло
Лагшмивара• 02 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Треба система і регулярність
Щоб був результат
Це в будь чому так
За 14 днів то мало буде
Я 15 років роблю , то результат видно в мої 48

Околовита• 02 апреля 2024
Колись ходила на ліфтингові масажі курсами у віці 35+. Чесно, колір обличчя покращився. Нічого ніде не підтягнулось, на жаль.
Дивилаль відгуки і фото реальних людей (не рекламні у косметлологів) - різницю до і після не помітила ні у тих кому 35+, ні у тих кому 50.
Иванка Бур• 02 апреля 2024
Ответ длябарабанщица
Сами делайте
Для чого самій? Люди приходять на масаж щоб розслабитися, отримати задоволення і відпочити.
автор мадам Везувий • 02 апреля 2024
Ответ дляStepa_nida
В инсте видела салон Кайфуша, есть фото до и после. Но мне далеко ездить, с левого берега аж на Поля ( Кирова)
Ирина1975• 02 апреля 2024
Ответ дляПожмаковна
Можно мені
Stepa_nida• 02 апреля 2024
Ответ длямадам Везувий
Дякую, гляну
ПодругаМужа• 02 апреля 2024
Масаж обличчя - це гроші в смітник. Нема в обличчі м’язів, які можуть шось підтягнути.