З родзинкою• 02 апреля 2024
Хтось замовляв парфуми на Jomashop USA?
Підозріла ціна на Тома Форда, реальна знижка 44% за 50 мл. Промоніторила інші сайти, такої ціни нема. Це може бути підробкою?
З родзинкою
• 02 апреля 2024
Ответ дляПолуничка
Ні, не може бути, в них оригінальні аромати
звідки тоді така ціна? Просто цікаво
Шикаю і викаю• 02 апреля 2024
У них оригинал, брала очки, часы, все ок. Парфюмы не возила, но вряд ли именно они будут фейковые
Перекус беру завжди• 02 апреля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
звідки тоді така ціна? Просто цікаво
Закордоном завжди багато знижок, у них на окуляри сонцезахисні також супер знижки на цьому сайті
З родзинкою
• 02 апреля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
Jomashop 👉
я вже замовила парфуми, в четвер отримаю, мої хвилювання пов´язані саме з якістю, подивимось)
З родзинкою
• 05 апреля 2024
Ответ дляolchik50
Автор, через НП замовляєте чи іншого перевізника?
я в сша, вже отримала, наче оригінал