Там-тарарам• 03 апреля 2024

Що даруєте чоловікам на день народження?

Накидайте ідей, бо має все, не знаю чим здивувати
Оябунчик• 03 апреля 2024
Стриптизёршу

Трохи злякана• 03 апреля 2024
На цей нову електронну книгу планую. В так - годинник, сумку, ремінь, іншу шкіряну галантерею. Колись електричну зубну щітку дарувала.Ще парфюм можна
Марія -bb82• 03 апреля 2024
Мій теж все має. Але я придумала сонцезахисні окуляри більш класична модель-він дуже задоволений
Можна ще емоції якісь-майстер клас вдвох з кулінарії.
Надежда наш компас• 03 апреля 2024
То, что хочет в тот момент. Дарила и курсы вождения маломоторной авиации, и швейцарские часы, и картину любимого художника, и фигурку любимого персонажа.
Омлетик• 03 апреля 2024
Свою посмішку і гарний настрій.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 апреля 2024
Буду дарить только деньги. Ещё он любит конфеты и шоколадки. Куплю ещё шоколадку.

Мне дарил деньги я довольна.
Отчебучкина• 03 апреля 2024
То же самое что и он мне. Ничего.
Несу пургу• 03 апреля 2024
Заказывала номер люкс с большим балконом и красивым видом на сутки в загородном комплексе с рестораном.
Заселились, поужинали в ресторане, переночевали, а к обеду уехали.
Был доволен.
МаксХмара• 03 апреля 2024
Для авто всякі приблуди, по типу нових ева ковриків, пусказарядного пристрою, автохолодильника.
Колись дарувала квитки на цікаві йому заходи, по типу концертів улюблених груп.
Іноді дарую речі, які треба було б замінити, але кращої якості ніж ми купили б просто так. Ну наприклад, класний гаманець на заміну потертому, або кросівки з дорогого по нашим мірках магазину

Ноунэйм• 03 апреля 2024
Обычно едем на 2 ночи за город в отель со спа. Так и поздравляю. Какую-то вещь подарить - не вариант. Покупаем всё и так по мере необходимости. Деньги? Ну тоже. Какая разница из какого кармана их потратить: из левого или из правого
Білий Лосик• 03 апреля 2024
В цьому році купила парасолю гарну (3000 коштує). Минулого нічого)
Бойова• 03 апреля 2024
Щось для хобі завжди дарую , цього року надувну дошку для плавання,минулого - каяк
ДеньгиНеСдаю• 03 апреля 2024
Сумку заказала
Крошечка-хаврошечка• 03 апреля 2024
Не втрималася, якраз по темі прийшло
бибизяна• 03 апреля 2024
Ответ дляМарія -bb82
Вам на день народження майстер-клас з заміни гальмівних колодок? ))))
Анонім-ка• 03 апреля 2024
Только нужное покупаю. Если нужды нет, то деньги или ничего не дарю.

В прошлом году купила новый телефон. ( Старый был на пределе, а он все тянул с покупкой нового)

В этом году купила ему в магазине новых спортивных вещей , два костюма, футболку кофту на змейка. Неожиданно для него было, но рад был как ребенок.