Розбещена цяточка• 03 апреля 2024
Свекрухи, вам потрібне спілкування зі своїми невістками?
Чи спілкуєтесь виключно через онуків?
Прикуси Язика• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
Оця дурна спекуляція онуками...самі собі погано роблять. Як шо що, то я невістка. Зі свекрухою відносини норм. Всяке бувало. Але забороняти бачити онуків, це дуже не розумно. Вона мабуть дуже молода? І вважає що ви благати її повинні побачити онуків....
Карапулька• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Спілкуватися для галочки, щоб вона вам онуків давала бачити.
Я внучку не видела ни разу, к сожалению. Ей будет 4 года, два года карантины, два года война, не могу съездить, а они тем более. У меня еще и младшая школьница, что усложняет поездку.
Біле пальто• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А дитина тут до чого? До чого тут дешеві маніпуляції?
До того, що хворим на голову бабусям внуків давати не можна.
Леплю из пластилина• 03 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Моя свекровь 5 лет не видит и не увидит. Я так сказала.
Рекомендую подумать над своим поведением и измениться.
а вона, певно, сіла та й плаче
Вумна, аж страшно• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Точно як моя свекруха, поливала брудис,а потім Ангеліночка
Неугомонная какая-то, вместо того, чтоб искать способ и наладить отношения с невесткой, продолжает перемывать ей косточки тут, на форуме...
Зубачистка• 03 апреля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
а вона, певно, сіла та й плаче
Даже не интересно.
Вумна, аж страшно• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Як і моя. Висилає за сина 995 грн аліменти і каже всім,що забезпечує нас
Пипец...
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
До того , что и дитина от вас наверняка шарахается, как и её родители.
Были бы вы адекватной мамой, свекровью , бабушкой, то и сын с семьёй с вами бы общались. А так зачем им с вами общение, зачем психику ребёнку калечить , если никакого позитива от вас нет ? Одни претензии и проблемы.
Леплю из пластилина• 03 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Даже не интересно.
та воно й видно, як ’даже не интересно’, он як скурпульозно дні рахуєте)))
Ответ дляРозбещена цяточка
У Вас не з невісткою проблеми, а в стосунках із сином. Якщо ваша дитина не спілкується з власною матір´ю, то спитайте себе, що Ви зробили не так?
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
То вы либо просто не читали предыдущие 20 тем автора , либо вы её не узнали )
Працівниця року• 03 апреля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Звичайно повинна приповзти свекруха. Але вона чекає, що приповзе невістка до неї з онуком на колінах. Якщо б свекруха без вашого дозволу дала б дитині вітамін Д, не знаю чи, чи потрібен він взагалі дитині. Нагадаю, що дитину вона бачила другий раз за 6 місяців. Ви як би на таке реагували? Сказали свекрухі «молодець», «на те вам ще дитину на цілий день»? Тут тільки можна розглядати варіант, щоб автор бачила дитину у присутності мами(невістки)
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Як на вашу думку налагодити контакт? Якщо невістка мене всюди заблокувала?
Вкуси мене• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
То якщо с привітом, то не повинна бачити онуків? Добре що хоч поки є чим свекрух шантажувати «.дитиною.» Моя невістка така сама маніпуляторша.
🤣 Ми вже в курсі, що невістка у вас супер, а ви як раз маніпуляторша і з дуже великим привітом.
І так, з хворими людьми, особливо на голову, спілкуватися може бути небезпечно для здоров´я та життя.
А у вас буде найкращий у світі онук, саме тому, що ви з ним спілкуватися не будете.
ХтоЯкщоНеЯ• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Давно вже разом ваш син з невісткою? Відразу зрозуміли, що вона для вас чужа?
Звичайно, відразу вона чужа - нащо це розуміти? А потім спілкування може стати близьким або просто ввічливим. Або взагалі його не буде, як у вас
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А что изменится , если она вас разблокирует ? Судя по вашим новым темам, вы ни своё поведение , ни свои мысли не поменяли. Так что правильно невестка делает , что не хочет с вами общаться. Горбатого только могила исправит
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Приходьте в гості,не язвіть,не лізьте з порадами
А мене туди хтось запросив? Як туди йти без запрошення?Я чекала, що невістка мене запросить. Але вона мене ніколи не запрошувала. Навіть коли вони ще жили в іншому місті і ми ще більш-менш спілкувалися. Ні разу вона не подзвонила, не написала смс «приїзжайте до нас у гості.»
Прикуси Язика• 03 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Тільки побачила, що то авторка
Ответ дляРозбещена цяточка
А вона повинна Вас хлібом сіллю кликати ? Подзвонити ,сказати,що хочете бачити внуків ніяк?
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Таки мы вашу невестку понимаем. Было бы странно, если бы она хотела общаться с такой неадекватной свекровью , как вы)
Ответ дляРозбещена цяточка
Добре,що син адекватний і на місце дружини став. Це головне. Як треба допекьи невістці,щоб заблокувала скрізь. Ви мабуть як моя
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Приїхала б без запрошення, знову була б погана.
Прикуси Язика• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А у вас є робота? Хобі? Чоловік у вас є?
Чи ви живете тільки тим, як налагодити стосунки? Забийте хоч на деякий час
Вумна, аж страшно• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Мне сложно представить себя на вашем месте, но попробую..
Для начала, я б позвонила сыну, и искренне попросила прощения у него и у его жены, пусть и через сына, и спросила бы у него, как я могу исправить ситуацию, чтоб исправить всё, что сделала.. Уверена, что сын всё передаст жене и возможно компромисс будет найден. Но! Для этого нужно признать, что Вы были не правы, хотеть исправить свои ошибки, и перестать песочить свою невестку...