Розбещена цяточка• 03 апреля 2024

Свекрухи, вам потрібне спілкування зі своїми невістками?

Чи спілкуєтесь виключно через онуків?
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляОлена_Луг
Завжди хочу спитати, як жеж ви такі розумні, виходили заміж за того чувака, якого ’свікруха з привітом’ виховала? Та ще дітей від такох то поганох генетики народжували?
У мене немає від нього дітей

Протру пилюку• 03 апреля 2024
Моя со мной не общается.да и видели мы друг друга 2 раза в жизни .у меня она с блоке.потосу что когда я ей звонила и жаловалась на ее сыночку ,она тупо от меня отморозилась.тереоь что она ,что сыночка,пожинают плоды своего отношения ко мне
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А чому чоловік дружину завів собі, а жити окремо піти не може від мамусі?
Мамуся жила за рахунок сина,як переїхали жити окремо,ще зліша тала. Бо самій сигарети купувати ліньки
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляПротру пилюку
А з чоловіком розлучені?
автор Розбещена цяточка • 03 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У всіх ваших темах на початку складається враження, що ви хочете розібратися у ситуації, а потім усе по новій .
Скажіть, будь ласка, припустімо ваша невістка втратила пам´ять і хоче помиритися з вами на ваших умовах - як саме ви б хотіли, щоб це сталося?
Щоб вона сама зателефонувала або написала. Чи приїхала до нас у гості.
Я таке знаю• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Невістка чужа кістка. Тут нічого не зробити. Так воно сприймається.
Якщо вона чужа, Ви також для неї чужа. Відносини - це дзеркало. Хто дивиться , той і відображається. Народна мудрість не завжди мудрість.
Соломон написав:

´´Як лице до лиця у воді, так серце людини до серця людини´´.
ХтоЯкщоНеЯ• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Зателефонувала і.. що мала казати?

Люблю Украину• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
То якщо с привітом, то не повинна бачити онуків? Добре що хоч поки є чим свекрух шантажувати «.дитиною.» Моя невістка така сама маніпуляторша.
Да? У мене свекруха з привітом, городить що я її в вазони щось попідсипала, ще щось підкинула, а внучці розказує що мама погана. Нащо то воно мені здалося ? Відповідно я не захотіла пускати дитину до такої баби. Чоловік за мене не заступився, бо то ж мама, що з нею буду ворогувати. Та й розвелися коротше. Він захищає маму, сестру там таку саму прикинуту . А ми з малою виїхали в штати.
Ах да, колишній ІТ, ще за рік до війни йому давали контракт на 2 роки в сша на роботу, мама сказала що він там не потягне, бо там гарувати треба. А я вмовляла поїхати. Ну і кому вона зробила краще? Тільки розсварила. Він на фронті,пише що дитини не баче, що там жопа а ми в штатах,що війна не його йому тяжко ящики таскає ,прильоти поруч. Ну бачить Бог я хотіла краще і щоб були разом, але якщо вся родина проти мене включно без захисту чоловіка то нащо воно мені треба?
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зателефонувала і.. що мала казати?
Попросити вибачення. За те що тоді так вчинила з моїми подарунками для онука. Ну поставте себе, на моє місце. Ви купуєте, якісь речі для дитини(суміш, підгузки, іграшки), витрачаєте час, сили, гроші. Відправляєте цю посилку з надією, що онукові це пригодиться. А у ввечері бачиш історію невістки у інстаграм, що вона ці речі нагло і не ховаючись віддає. Не було б вам образливо?
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зателефонувала і.. що мала казати?
Попросити вибачення за те, що у мене в гостях на мене грубо накричала, гиркнула. Коли я хотіла дати дитині вітаміни. Або коли заставляла сина сходити до зубного. Також вона втрутилась в розмову і сказала, що вона вже знайшла гарного стоматолога і вони самі розберуться.
Люблю Украину• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Не баран. Але напевно для нього жінка важливіша, ніж рідна мама.
Подивіться картину де син рятує батька з озера, а поруч тонуть дружина і дитина. Там питається чому він рятує тата і взагалі кого він має рятувати першим.І її тлумачення .

Ви як мама нікуди від сина не дінеться як і син від вас.у вас батьківська любов,навіть якщо сварка яка, то помиритись бо ви по крові рідні. А от з дружиною по іншому,жінка це його майбутнє теперішнє. Вас колись не стане,ваші внуки виростуть і будуть будувати своє життя. А ваш син залишиться з своєю дружиною яка бачила за час шлюбу його захист,турботу і підтримку,вони будуть разом як ви з своїм дідом. Чи вам краще щоб син ні в що її не ставив і потім зустрічав старість один ? Або з вами?
У мене так і було,чоловік поставив вище своїх батьків та сестру, всі поради з ними,рішення з ними.до мене не прислухався більше того сказав що я маю бути нижче трави і тихше води. Бо то бачте він мене в жони взяв сироту(не бідну до речі) .
Люблю Украину• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Хай йому жінка буде важливіша , аби щасливі були ...а вы живіть нарешті своє життя..
Новопоштинская• 03 апреля 2024
Оооо це знов ви(( починаю думати, що ви не троль. Просто пекельна свекруха
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Жах, чоловік,який на стороні мами,не чоловік,а синочок
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви це заслужили
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Правильно. Чого Ви лізете,сину п´ять рочків?
Ответ дляМазда 25
Ви це заслужили
Чим я заслужила? Можете пояснити? Тим що хотіла краще зробити. Купила необхідне, щоб вони не витрачали на це гроші.
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
По коментарям жінок,які бачили Ваші пости. Я в шоці з того,що ви мені написали,що мене чоловік привів додому ,чого окремо не жили. Я жила там місяць. І скажу Вам з такими корінними свекрухами жити,то краще жити на вокзалі. Ви думайте,що сини ваша власність і чхати хочете на їх особисте життя . Просто притрушені мамаші
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Що за історія з вітаміном Д?

Ответ дляМазда 25
Що за історія з вітаміном Д?
Син з невісткою та онуком приїхали до мене в гості. Сину тоді було місяців 5. Вже тоді був вечір і я вирішила дати онукові вітамін Д. Невістка на мене злостно гиркнула, що вона вже йому сьогодні давала , не треба нічого давати дитині, тим паче у ввечері. І без її дозволу.
Я шалунья• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Правильно она сделала. Она мама, не вы. Она будет воспитывать, растить, лечить.
У меня со свекровью золотые отношения, в первую очередь, потому что она с уважением ко мне относится. Мы жили вместе в одной квартире два года, пока не переехали в свое жилье. Никогда! Она не критиковала, не давала советы, не лезла ни ко мне, ни к внуку. Спрошу что то, она ответит со своего опыта. Попрошу научить делать тесто- научит. Но никогда по своему усмотрению она не лезла. И да, мы ни разу не поругались, у нас просто не было повода. Хотя и готовили вместе, и гуляли, и убирали. Я у нее самая золотая! И цитирую свою свекровь, ’ты наша девочка, наша!никому никогда в обиду не дадим’.
И я ее безгранично уважаю, именно за то, что я для нее самостоятельная, умная. Это ее отношение ко мне, а я отдаю это вдвойне.
Если вам относятся как к какашке, так это отражение вашего поведения. Невестка ваша просто большая молодец, что ставит на место и не даёт угробить свою семью. Вы три раза пытались создать свою- и все три раза заканчивалось это плохо. Невестушка - умница
ХтоЯкщоНеЯ• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Я здогадувалася, що ви щось подібне напишете, але все ж сподівалася... Мда. А ви планували вибачитись за те, що наговорили її батькам про погану людину, чи за те що ваше малолітнє чудо їй виказувало, чи за те що при знайомстві розказали, що вона погана господиня?
Барабасиха• 03 апреля 2024
Не спілкуюсь із мамою чоловіка,вона не свекруха мені так ,як ми офіційно не розписані
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Правильно,нащо давали
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Чого Ви даєте вітаміни дитині,не спитавши невістку? А потім кажуть невістка винна
Ответ дляМазда 25
Бо я працюю нянею. І краще знаю. І взагалі мені здається, що невістка дитину забагато кормить. Тому що у мене дівчинка важить у 11 місяців 7500кг, а онук у майже 9 місяців, вага сягає 11800кг, казав син. Це занадто багато.
Працівниця року• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Те що ви няня аж нічого не значить. Ви не можете знати краще, ніж мати. Знаєте, скільки є нянь, які гробили дітей? У 11 місяців важити 7500кг, це замала трохи вага, для 11-ти місячної дитини. А те що ваш онук стільки важить, в цьому нічого страшного немає. Дитинка гарно харчується. Почне ходити, вага трохи зменшиться. В мене, як у матері дитини були б питання до вас щодо харчування моєї дитини. Напевно ви запизд@на няня, таку і дитину зробили. Добре, що невістка не довіряє вам дитину.
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Занадто багато бо ви так вирішили?
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви працюєте нянею. В мене є така родичка у чоловіка,яка зустріла мене літом,почала розповідати ,що мене чоловік покине,бо я з ранку до ночі працюю. Уявляєте? Чоловіка на роботу не проводжу,сплю,готуємо разом. Як казала та родичка не родиш дитину піде. А я і не роджу,бо не зможу через операцію на хребті так та родичка влізла,я розказала чоловікові,він бабусі,то бабуся ту невісточку швидко на місце поставила. Влізла,от тепер ні в гості її з свекром ніхто не запрошує,ні вітає ні з чим
Мазда 25• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Цікаво була ю я вашою невісткою,син йде на роботу,а я ще сплю. Мабуть я б була горе невістка. Бо думаю ж за роботу лише ,а синочку на блюдце не кладу їсти