Розбещена цяточка• 03 апреля 2024
Свекрухи, вам потрібне спілкування зі своїми невістками?
Чи спілкуєтесь виключно через онуків?
Ответ дляРозбещена цяточка
То якщо с привітом, то не повинна бачити онуків? Добре що хоч поки є чим свекрух шантажувати «.дитиною.» Моя невістка така сама маніпуляторша.
В першу чергу мама дитини має вирішувати з ким спілкуватися. Моя свекруха дитину не бачить 4 рік. Ниє,що не даю бачити. Кажу їй приїжджайте ,домовляємося про дату візиту. Але ж в них весь час про теми,вони весь час не можуть
Вумна, аж страшно• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Як класно,що Ви така. Моя перша свекруха постійно гастролювала чоловіка проти мене. Навіть коли сказала,в 2 тижні дитині будемо хрестити,я вся з розривами,сказала,відійду від пологів,тоді похоистимо,почала мене проклинати
О, Господи.. Она у Вас весьма странная.. Я сына крестила в год, дочь в 4 месяца.. Внучку пока дети не крестили, но планируют, даже мысли не возникало давть на них или указывать когда крестить..
Перша скрипка• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Не баран. Але напевно для нього жінка важливіша, ніж рідна мама.
Почему для невестки тогда мнение вашего сына не важно? Склоняюсь к тому, что ваш сын и не настаивает на встрече с вами.
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Что значит давала, внуки это не ее личная вещь
Але в неї більше прав на дитину, ніж у мене.
Червона рута• 03 апреля 2024
мне свекровь звонит примерно раз в 2 недели, моему мужу раз в пару дней. Если он ей в разговоре упоминает, что я например болею - то она обязательно перезванивает и интересуется как я, через пару дней снова перезвонит. Не могу сказать, что мы прям подружки, но у нас вполне доброжелательные отношения
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
Так вы же уже десятка два тем здесь написали про ваши отношения с невесткой).
Леопардові панчохи• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Ахаха. А чому ви вважаєте,що просто так не дає? Може лишнє лізете?
Это из той же оперы, почему бывшие жены манипулируют детьми. И БМ не всегда алкаш или конченый.
Соня-сонятко• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Сын вам дверь не откроет? Ну и можно принести решение суда в конце концов
Ответ дляВумна, аж страшно
Ще назвала я не так. А головне,що корову мені мали купити,щоб я в селі здоров´я зробила,колишній в цей час гуляв безбожно. Розвелося,4 роки як вони дитину бачили тому,але ніхто не приїжджає,лише ниють,що не даю бачити
Ашотакоя• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
оооо, опять Вы
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Там просто невістка не проста. Вперта дуже.
Соня-сонятко• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Нет,вы почитайте закон
Ганцю в кєдах• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Вы не узнали автора? Это автор многосерийной драмы про плохую невестку, которая не дает автору залезть себе на голову
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ длямимАпроходила
І що?
Перша скрипка• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А сын ваш бесправный подкаблучник, который не может ни ребёнка взять, да и сам со своей матерью не ищет встречи.
Карапулька• 03 апреля 2024
Я бы может и пообщалась, но никогда ее не видела. )) Через мессенджеры формально поздравляем друг друга. Или через сына.
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
І що?
То что вы не только невестку и сына уже достали , но и весь форум.
Правильно делает невестка , что не встречается с вами и внуков вам не даёт.
Леопардові панчохи• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Я завжди колишньому назначала зустрічі,він сам їх уникав,хоча всім каже,що дитину бачити не даю
Разные люди и ситуации. Вы ж не будете спорить, что есть бж, которые от обиды на бм манипулируют детьми?
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ні. Не буду. Тому що мій колишній згадав про доньку ,як я вийшов заміж вдруге. Нинішній чоловік обожнює нашу крихітку. А той тільки поліцію викликав ,що не даю дитину,а коли кажеш,що приїжджай в будь який день,морозиться
Леопардові панчохи• 03 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
А, точно🤣
Лама_мама• 03 апреля 2024
Спілкуюсь зі своєю свекрухою коли ми зустрічаємось на свята, в гості один до одного і тд. Але просто так ні вона мені ніколи не подзвонить, ні я їй.
Розбещена цяточка
• 03 апреля 2024
Ответ длямимАпроходила
А дитина тут до чого? До чого тут дешеві маніпуляції?
Вумна, аж страшно• 03 апреля 2024
О, автор, я Вас сразу и не узнала))) так Вы ж сами испортили отношения, сразу, в самом начале, обливали невестку грязью за её спиной и в лицо.. А теперь хотите нормального отношения к себе? Как говорится, что посеешь, то и пожнешь..
мимАпроходила• 03 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Я так само вважаю . Судячи з відповідей
Да автора я думаю уже все узнали))). Она когда начинает описывать как она сына с невесткой достаёт , то их становится очень жалко. Я как темы автора почитаю, понимаю , что у меня свекровь золотая женщина
Ответ дляВумна, аж страшно
Точно як моя свекруха, поливала брудис,а потім Ангеліночка
Меряю от 0• 03 апреля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Непонятен вопрос. А о чем еще общаться с невесткой кроме внуков и сына?
если интересов только на кака-пипи внуков и борщи-котлеты для сынушки, тогда и в самом деле не о чем