Україна наше все• 03 апреля 2024
Дозвіл на виїзд дитини.
Дівчата, хто виїжджав нещодавно. Чи потребують на кордоні дозвіл від батька на вивіз неповнолітньої дитини?
Їхати плануємо через Угорщину або Словаччину.
Кумедна• 03 апреля 2024
Якщо дитина виїжджає з одним із батьків - дозвіл від другого не потрібен.
Якщо виїжджає з третьою особою (бабусі/дідусі, тітки і т.п.) - дозвіл потрібен.
Бойцовская• 03 апреля 2024
Нет, не спрашивают. Единственное в Венгрии у меня какого-то хера требовали визу, идиоты, советую через Словакию ехать, в Венгрии вечно какие-то приколы