Юля_Ваня• 03 апреля 2024

Чи дійсно потрібно робити підтримуючі процедури епіляції?

Доброго дня, дівчата, допоможіть порадою, будь ласка.
Пройшла повний курс лазерної епіляції пару років тому, зараз дуже рідко буває одна волосина вилізе і все. Чи варто ходити на підтримуючі процедури епіляції раз-два рази на рік або це салони просто на гроші додатково розкручують?

Чи не зроблю я собі гірше, якщо не буду робити ці підтримуючі процедури? Ви як робите?
Как_б_не_так• 03 апреля 2024
Не поняла. Если у вас не растут волосы, что что вы эпилировать будете?

Как_б_не_так• 03 апреля 2024
Я делаю раз в 6-9 мес, потому что растут всегда.
Напланетянка• 03 апреля 2024
Ну, як не ростуть, то і не потрібно. Я хожу, бо в бікіні відростає, блін! А ноги вже років 2 не робила
Холодная каша• 03 апреля 2024
яу мене все відросло, як ібудо. Навіть не віриться, що в когось є результат дійсний. Скільки грошей вбухала в вуса і пахви, а все на місці((( 10 років тому, це було не дешево. Робила протягом 7 років івсе марно. Електро не пробувала
ТигрЛьвович• 03 апреля 2024
У меня подмышки вообще не растут и голени уже года 2 не делала. А глубокое бикини все равно растет раз в 6-8 месяцев делаю .
Колишня муза• 03 апреля 2024
Якщо нема потреби, то не треба) Мені так і сказали: дивіться, чи треба - тоді приходьте
Я така бойова• 03 апреля 2024
Купите фотоэпилятор или лазерный и поддерживайте дома
Федорино Горе• 03 апреля 2024
Первую эпиляцию сделала 15 лет назад.
Растут волосы - идёте, не растут - не идёте.
автор Юля_Ваня • 03 апреля 2024
Дівчата, дуже вдячна, поки не росте, то й не піду, гроші зекономлю. Бо салон наполягає, що все рівно треба раз в рік ходити )))