Доброго дня, дівчата, допоможіть порадою, будь ласка.
Пройшла повний курс лазерної епіляції пару років тому, зараз дуже рідко буває одна волосина вилізе і все. Чи варто ходити на підтримуючі процедури епіляції раз-два рази на рік або це салони просто на гроші додатково розкручують?
Чи не зроблю я собі гірше, якщо не буду робити ці підтримуючі процедури? Ви як робите?
Как_б_не_так• 03 апреля 2024
Не поняла. Если у вас не растут волосы, что что вы эпилировать будете?
Напланетянка• 03 апреля 2024
Ну, як не ростуть, то і не потрібно. Я хожу, бо в бікіні відростає, блін! А ноги вже років 2 не робила
Холодная каша• 03 апреля 2024
яу мене все відросло, як ібудо. Навіть не віриться, що в когось є результат дійсний. Скільки грошей вбухала в вуса і пахви, а все на місці((( 10 років тому, це було не дешево. Робила протягом 7 років івсе марно. Електро не пробувала
ТигрЛьвович• 03 апреля 2024
У меня подмышки вообще не растут и голени уже года 2 не делала. А глубокое бикини все равно растет раз в 6-8 месяцев делаю .
Колишня муза• 03 апреля 2024
Якщо нема потреби, то не треба) Мені так і сказали: дивіться, чи треба - тоді приходьте
Федорино Горе• 03 апреля 2024
Первую эпиляцию сделала 15 лет назад.
Растут волосы - идёте, не растут - не идёте.