ИграйМойГормон• 03 апреля 2024

Показувати свій орган це нормально ?

Спілкуюся з чоловіком онлайн 2місяці ,працює на нормальній роботі ,адекватний ,проживає в іншій країні , хоче зустрітися , серйозних відносин ,недавно почав показувати свій орган ,заводити розмови як це буде у нас ....мене це якось напрягло ...Для вас це норма ?
Лепетун• 03 апреля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мужики с писькой это что то странное..))
писька — пипис(ь)ка; член, пенис; вагина

Пукимончиг• 03 апреля 2024
Конечно нормально. Не люблю сюрпризов в ввиде тухлого червячка. Сижу недавно на сз. Один пишет мне, типа понравилась, ляля тополя. Но как я отношусь к тому,что у него 26 см? Пишу, что это конечно круто,но для меня многовато. Он такой,ну жаль. Потом думаю, хз как он мерял, может и нет там 26 см. Пишу, скинь фото. И шо вы думаете,он обиделся и не скинул.
Рубаю олівлє• 03 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Мудак (
Пукимончиг• 03 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Мудак (
Вот жалко ему шо ли.
Рубаю олівлє• 03 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Вот жалко ему шо ли.
Та да. Одні брехуни кругом
Этожзвяздаяегообожаю• 03 апреля 2024
Ответ дляЛепетун
Вау! В письках Вы разбираетесь.Я за Вас спокойна))))
Пукимончиг• 03 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Та да. Одні брехуни кругом
Ещё один скинул был фото. Так сфоткал,ну думаю не меньше 16 см точно есть. Ага щас. Уже научились фоткать шоб в оману вводить
Этожзвяздаяегообожаю• 03 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Видно от единицы мерял дурилка картонная.))
Все до блиску• 03 апреля 2024
Если скидывают фото члена нужно писать: «я так понимаю теперь моя очередь, сейчас свой пришлю»

Горлаю зрання• 03 апреля 2024
Ответ дляПокращена
Какой именно орган?
Орган движения
ПриснитсяЖЕ• 03 апреля 2024
А вы ему свой покажите и посмотрите, что будет. Может - это то, о чем вы мечтали.
ТрамвайGirl• 03 апреля 2024
Ответ дляПокращена
Тогда нормально)
Тоже ненормально
Лепетун• 03 апреля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Жизнь такая
Телепузик• 04 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Якщо він його показує готового до дій, то думки в нього мабуть такі: що вона скаже, подобається чи ні, а якщо для неї він малюк і їй не сподобається, то напевне буду шукати іншу, яку він влаштує.
Хоча насправді, невідомо що в нього було на думці, коли він відправив Вам свого удава.
То треба тоді з лінійкою слати для кращої оцінки або з замірами (обхват, довжина )