Удачная• 03 апреля 2024

як забрати підключку (містичне)

часто депресія, нема сил. проблеми по здоров´ю.
така аж часом як біль душевна.
може до мене щось вчепилось і їсть мене.
молитись потрібно? псалом читати?
Все і одразу• 03 апреля 2024
Пнрестать верить ао всякую фигню

Коханозадовільна• 03 апреля 2024
Аналізи здайте
Потішаюся• 03 апреля 2024
Ножом
Правильно_Валерчик• 03 апреля 2024
Я здала аналізи) вітамін Д п´ю) стало значно краще, а ще й весна почалась, то я прям енерджайзер. Перестаньте вірити у ту діч
Гуляю босоніж• 03 апреля 2024
Автор, добре підібрані таблетки допоможуть забрати підключку. Чого вам втрачати? Підіть до лікаря і через місяць світ засяє для вас новими красками.
Залатавая• 03 апреля 2024
Автор, вам треба зрозуміти, що ви не маленька дитинка, а доросла і вся відповідальність за те, що ви робите, лежить на вас.
Не перекладайте відповідальність за ваше життя на чоловіка, дітей, батьків, потойбічні сили і т.д., а дивіться реально на речі -захворіли-йдіть лікуйтесь, нема грошей-йдіть працюйте, не вистачає знань й умінь-вчіться і т.д.)))
Коханозадовільна• 03 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
И я сдала, а то совсем плохо было. Витамин Д пью и феритин на нуле
Правильно_Валерчик• 03 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так, да. Я навіть якась спокійніша стала. Начебто, не впливає вітамін Д. Але на загальному фоні дуже відчутно. Ніколи ю не подумала
Золота орда• 03 апреля 2024
Каналы и подключки псалмами очень сложно обрубить, если вы не практик именно в этом направлении.
Обычно используют рунические ставы (только с диагностикой до и после использования, чтобы знать подойдет ли став и после как он отработал), ритуалы с атамом, солью. Ритуалов много, но тут советовать не буду конечно

автор Удачная • 03 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
але здоров´я від того краще не стане.
а оце все повязано з переживанням за здоров´я
автор Удачная • 03 апреля 2024
Ответ дляЗолота орда
просто молитись не допоможе?..
Правильно_Валерчик• 03 апреля 2024
Ответ дляУдачная
але здоров´я від того краще не стане.
Ну а лікар вам що сказав?
Золота орда• 03 апреля 2024
Ответ дляУдачная
просто молитись не допоможе?..
Если реально есть подключка, то нет.
Сделайте сами себе диагностику яйцом, посмотрите.
автор Удачная • 03 апреля 2024
Ответ дляЗолота орда
Если реально есть подключка, то нет.
а як це?
автор Удачная • 03 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну а лікар вам що сказав?
просто треба робити операцію. а я боюсь.
автор Удачная • 03 апреля 2024
Ответ дляЗолота орда
Если реально есть подключка, то нет.
я не те що відчуваю чиюсь присутність. просто постійно нещаслива. постійно мучусь і тп. як відчуваю, що з мене виходить енергія
Малинка• 03 апреля 2024
здати аналіз на гормони щз, віт д, сходити до невролога за антидепресантами.
але ж ви не шукаєте легких шляхів?)
Малинка• 03 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
то просто у вас «підключка» від вітаміну д відключилася
Коко На Страже• 03 апреля 2024
Ответ дляУдачная
а у мужа и детей?или вы одна?

Золота орда• 03 апреля 2024
Ответ дляУдачная
Без диагности сказать что с вами никто не сможет.
Если по медицине все ок, ищите причину в ментале
Na kablukah• 03 апреля 2024
Обратитесь к практику.
Молитва мало поможет, если правда есть крадник или ему подобное
No problems• 04 апреля 2024
Ответ дляNa kablukah
Обратитесь к практику.
Как будто так легко их найти. 10 лет ищу, ощущаю чужое присутствие и чужие навязчивые мысли, прихожу просто на диагностику без озвучивания и они сами говорят что сущность/покойник и так по кругу) то есть никто снять не может. Одну только честную нашла, которая сказала я не смогу и мой наставник тоже, остальные врали что снято
Na kablukah• 04 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Напишите в личку.