Эт вернячОк• 03 апреля 2024
Хто перейшов з окуляр на контактні лінзи
Ви задоволені? Чи знову повернулися до окуляр? Які за і проти. Хочу спробувати, але ще сумніваюсь
Верочка 100%• 03 апреля 2024
Перейшла давно. Десь 25 років назад. Задоволена і не збираюсь повертатись.
Попразендовна• 03 апреля 2024
Носила лет 20-25, пока не начались возрастные изменения. Сейчас снова в очках. Линзы, конечно, удобнее.
Злюка бобер• 03 апреля 2024
Зрідка вдягаю лінзи. За 10 років спроб, перепробувавши все що є на ринку, не знайшла такі, в яких мені би було комфортно ходити цілий день. Дуже шкода, бо з лінзами значно зручніше, особливо взимку, коли окуляри постійно запотівають, мокнуть від дощу та снігу.
Я алергік, в мене дуже чутливі очі.
Дюйм оф о4ка• 03 апреля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Я так само.
Ненавиджу окуляри)