Добрий вечір. Підкажіть хто знає , студент з минулого року мешкає в Польші по візі. Завершається термін візи , зараз щоб переоформити візу їхати тільки до Львову , не варіант. Спробували оформити укр песел але кажуть що треба тільки протягом 14 днів з моменту приїзду до Польші і зараз не можна вже зробити. Питання в наступному можливо ли виїхати в Турцію чи Молдову (штампи же вʼїзду будуть ) на кілька днів і повернутися до Польші і спробувати податися на укр песел, вийде таке? Чи потрібен вʼїзд тільки з України?
lenchik_panterka• 03 апреля 2024
На скільки я знаю, для песеля укр зараз тільки в´їзд з території України. І дається 30 днів на оформлення статусу, а не 14. Щоб мати достовірну інформацію можна підійти до ужонду, там все роз´яснять.