Цветочница• 03 апреля 2024

У кого чоловіки допомагають з дитиною?

Тільки чесно. Хочу розуміти чи це нормально чи ні. Чоловік з малим проводить максимум годину на день. В інший час постійно щось вигадує аби з нами не бути. З грошима і житлом все ок, проблем немає. Але нещодавно я з малим ходила в зоопарк і чоловік каже : " мені так добре було, як вас не було, ходіть частіше кудись, а може взагалі на захід України поїдьте відпочити". Мені так прикро стало. Рішення народити дитину було спільне. Але ж це не значить,що все на мені, а він тільки грошима від нас буде відкуплятись.
Результат:
вже голосів: 77
54 (70.13%) Чоловік допомагає
23 (29.87%) Я все сама
автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
Це поганий знак
Я не розумію чого так. Говорила з ним, він не баче проблемы, каже, що заробляє гроші для нас.

Спішу - перекидаюсь• 03 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
девочки, которым муж помогает во всем - он готовит, убирает, зеркала натирает, с ребенком когда дома всегда гуляет, или что значит помогает?
Мой готовит каши, спагетти, макароны, яйца, жарит кур.филе.
Убирает в субботу: пылесосит, моет полы, убирает санузлы (унитаз, умывальник, душевая кабина, зеркала). Но я убираю качественнее, поэтому иногда разделяем обязанности.
С ребенком младшим делает уроки или проверяет дз, гуляет, велики, самокат, качели,парк. Работаем оба, я после работы отвожу младшего на спорт, муж забирает. В зоопарк, в отпуск, на выходных - всегда отдыхаем вместе почти. Иногда я мужу даю отдохнуть и побыть одному и еду со своими родителями, сыном , сестрой и племяшками на ролики, в парк или ещё куда-то без мужей.
автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
У мене хороший чоловік, але ніколи не бачила в ньому бажання провести час з дітьми, пограти сісти в настолки, від яких мене вже тіпає, почитати їм, вийти пограти в футбол, змайструвати щось разом, просто сісти поговорити спитати як в спорті, як в школі, обговорити якісь теми. Він ліпше з собакою вийде пограти. Все я я я.
Гірко усвідомлювати. Так, він працює і втомлюється. Але знав би він як я втомилась за 10 років з ними скрізь і всюди. По лікарням, гурткам, зборам, уроки. Безкінечне мам, мам, мам між домашніми справами.
Оце ви створили тему, а розтроїлась я))
Якось шкода себе стало))
Буває, в вихідні я можу вирватись з подружками на каву чи за покупками на пару годин. Але вони його десятки разів спитають ’коли вже мама приїде’
Оце,мабуть, і мене таке чекає. І що прикро, то моя мама каже і його мама, що так і повинно бути. Типу така жіноча доля, а чоловік хай забезпечує.
Барабан для дорослих• 03 апреля 2024
Мой бывший муж помогал мне с ребенком. А в первые 4 мес. ребенком вообще занимался в основном он (т.к. ему не удавалось найти работу)
Морковна• 03 апреля 2024
Дитина тільки ваша?
автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляМорковна
Дитина тільки ваша?
Дитина спільна і він дуже хотів дітей.
Морковна• 03 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Дитина спільна і він дуже хотів дітей.
То дитина його, правильно?
автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляМорковна
То дитина його, правильно?
Наша дитина, він батько, я мати.
Полтавська галушка• 03 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Чогось в тому поколінні це було більш звичною справою.
Зараз частіше бачу, що чоловіки займаються дітьми. Але це не моя історія.
Просто ще й я спокійна і ніколи не скандалю і не піднімаю цих тем. Є як є. А інша може від початку за горло брала б і розставила всі обов´язки. А мені важливо щоб від серця йшло. Я, наприклад, дуже люблю з кожною дитиною окремо сісти поговорити на якісь теми. Зрозуміти що їм зараз цікаво, що їх хвилює розказати що я знаю з цього питання, вислухаати нову інформацію від дітей і похвалити, і подякувати за це. Мені це все важливо, і їм. Тому вони довіряють мені і відкриті зі мною. Але ж це хлопці, я хочу щоб і з татом був свій хлопчачий зв´язок. Це ж зовсім інше. Скоро будуть теми, які мене не стосуються.
А може не даремно кажуть, що хлопчики більше до мам тягнуться, а дівчатка до тат.

автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Я і скандали влаштовувала і говорила, немає толку. Він каже, що це в мене депресія і мені потрібно кудись поїхати, але з дитиною і без нього. Короче, він свій план перед суспільством виконав, а там далі моя справа.
Полтавська галушка• 03 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Нажаль, тоді тільки прийняти цю ситуацію.
Але якщо захоче другу дитину, то висказати все. Що так діло не піде
Морковна• 03 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Наша дитина, він батько, я мати.
Як дитина його, то кому він має допомогати
Небалувана Галя• 03 апреля 2024
Допомагає з дитиною, не так багато, але ж він працює, такого в очі мені не каже, але звісно , що я і сама здогададуюся як це класно побути одному, бо коли він йде з дитиною на прогулянку то я теж кайфую, в очі ми це не кажемо один одному, але в душі кожен радіє, що побуде наодинці з собою.
автор Цветочница • 03 апреля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Я вже йому це говорила.
Небалувана Галя• 03 апреля 2024
Ответ дляПарова машина
Все сама, тому чоловік вже колишній. І ще бонус - вихідні тепер діти проводять у батька, а я абсолютно вільна.
Не погано, не погано придумано.
Бабайко• 03 апреля 2024
В мене такий графік роботи, що дійсно діти більшу частину часу зі мною. Але якщо чоловік вдома, якщо не на роботі, то звісно допомагає з дітьми. Він і до лікаря може звозити, якщо в мене накладка по роботі, і сам відвезе в парк погуляти,а я вдома в тиші посиджу, і з тренувань забрати може.
Небалувана Галя• 03 апреля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Хлопчики після 3 років люблять проводити час з татами.
Фокус-Покус• 03 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Пробувала, він каже ’ зови маму, у мене справи (або голова болить, робота, ремонт машини, будь що)’.
Йому просто не цікаво
Копирайторша• 03 апреля 2024
Допомагає якось дивно звучить. Займаємося дітьми однаково, вихідні завжди проводимо разом

Блондинка в Шоколаде• 03 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Не готовит, ему проще заказать.
Убирает робот, моет посуду пмм, стирает стиралка (муж развесить может, если попрошу).
Зеркало у нас аж одно, в ванной. Кому не лень тот и протирает )
Моему мужу проще посидеть дома с ребенком, пока я куда то денусь. Гулять с ребенком один он не любил. Банально не знал куда приткнуться. Все прогулки или на мне или всей семьей.
Садик был на мне (забрать/отвести), школа на муже (по пути на работу завел, после работы забрал).

Для меня все это (да и еще многое другое) является хорошей помощью.
Морковна• 03 апреля 2024
Ответ дляКопирайторша
Жінки самі виносять чоловіків за дужки. І слова мають значення. Допомога - то від сторонньої людини, яка прийшла і допомогла. Як чоловік може ’допомогати’ у своєму домі і зі своїми дітьми - незрозуміло. Сам собі допомогає?
Тюрюнь_Тюнь• 03 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Мой проводит время с детьми или готовит
Хомо_сапиенс• 03 апреля 2024
Мені теж нудно було б проводити час з малою дитиною. Памперси міняти та соплі витирати ? Ну така собі розвага. Ближче до шкільного віку діти стають цікавішими і з ними можна весело час проводити.
Всім знайомим, які планують дітей, раджу взяти дитину сестри / брата і провести з нею вихідні. В мене після таких вихідних бажання мати дітей зникло 😅
Копирайторша• 03 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Дитина сама собі памперси не поміняє, все одно це батьки роблять
Добра, коли сита!• 03 апреля 2024
Немного помогает. Тоже любит побыть в тишине наедине. Мне нормально
Хомо_сапиенс• 03 апреля 2024
Ответ дляКопирайторша
Я розумію, тому і раджу понянчити дітей родичів перед тим, як заводити своїх. Відразу видно буде, чи гарним татом буде чоловік.
Шлях до зірок• 03 апреля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
а проголосовали вы как?
Бронетапці• 03 апреля 2024
Я ввечері роблю чоловіку коктейль і кажу ’любий, пора вчити уроки’ він зітхає, бере склянку і йде в дитячу кімнату на півтори години)
Копирайторша• 03 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Не зовсім , я б і сама чужих дітей не нянчила, тим більше не міняла підгузники
Добра, коли сита!• 03 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
а проголосовали вы как?
Никак, а как тут выбрать?