Дрібка щастя• Изменено 04 апреля 2024

Свекруха навернулась, а я винна, це норм?

Я вже не можу просто від цього дурдому. Я розумію, що можливо це щось дивне і не зрозуміле для вас. Але так от передісторія. Є в нас котик, який полюбляє спати в туалеті, там поряд з його лотком килимок на якому він завжди спить. І я не знаю, але мені реально в присутності кота важко робити свої справи. Тому перед своїми процедурами я його обережно відтягувала на килимку з туалету, як на санчатах. А ось нещодавно придумала стелити йому той килимок в тазіку, щоб його сплячого не розбурхати і спокійно виносити/заносити. Він не прокидається, спить солоденько, зроблю свої справи і тихенько занюсю його на улюблене місце. Да, от така дивна, що поробиш, але справа в іншому...

Вчора пішла в туалет, перед тим винесла кота І тут чую якісь крики, гуркотіння. Виходжу, свекруха навернулася через той тазік, чи вступила, чи перепилася. Впала, верещить! Чоловік прокинувся і на мене агресувати почав! Разом з свекрухою накинулися. Шо я, тіпа, як шизічка з котом тим носюся. Прям ворогом мене зробили! І от мені цікавого - за що?! За те що та незграба з похмілля не може під ноги дивитися і побачити тазік в освітленій кімнаті?!!! Там взагалі, міг бути інший придмет, табуретка чи відро якесь! Але ж ні, Ілона винувата, що кота там приладила!!! А може взагалі, він сам по собі там ліг а не я так захотіла!! Добре, хоч вона його ще не розчавила тоді своїм копитом 44 розміру!

Я не знаю! Смійтесь, не смійтесь! Але я вже просто не вивозю це життя!!! Я втомилася від постійних сварок і матюччя в домі. Ще свекруха постійно накручує чоловіку думку, що всі негаразди від мого впливу. А чоловік ведеться на таке, тоді ще підігрував їй тоді, мовляв, ще раз побачить, як я виносю Зоріка в тазіку, то забіжить в ліс і вскриється. Людоньки добрі, як я втомилася від цього всього, як виживати в цьому дурдомі? Невжа я тут у всьому винна?
Результат:
вже голосів: 343
249 (72.59%) Ти не винна
94 (27.41%) Ти винна
Prervana• 04 апреля 2024
Весело у вас! Вам обязательно надо прожить всю свою жизнь и состариться в такой чудесной энергичной обстановке

Мафиозная• 04 апреля 2024
Хорошо, что котик не пострадал🥹
Prervana• 04 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Хорошо, что котик не пострадал🥹
Я переживаю о сохранности тазика
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Хорошо, что котик не пострадал🥹
Так, я б це не перенесла
Мафиозная• 04 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Я переживаю о сохранности тазика
Тазик его спас🙏🏻
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Сарказм оцінила)
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Я переживаю о сохранности тазика
Та вона я так і не зрозуміла, чи перечепилася через нього, чи вступила і ногою роз´їхалась

ТайТаке• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Ну кот бы заорал
ТайТаке• 04 апреля 2024
А якого милого у вастам свекровь лазит по ночам?
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Приїздила погостить називається...
Prervana• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Eva030330• 04 апреля 2024
Вы выговорились. Надеюсь вам стало чуть легче.
Свекровь это очень сложно. Терпения вам.
ТайТаке• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Приїздила погостить називається...
9ай пи...є назад
Чорт і Шо• 04 апреля 2024
Берите кота и уходите к маме. Нафиг вам тот дурдом и котику нервы
ИзЮмрудная• 04 апреля 2024
Нехай під ноги дивиться
Белочкой зови• 04 апреля 2024
І не впадло тролити?
Чорт і Шо• 04 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Паписить и спать?)
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Дякую!
ТайТаке• 04 апреля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Паписить и спать?)
Дома

автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляБелочкой зови
І не впадло тролити?
Як би я хотіла, щоб це був лише тролінг
КаваЗМолоком• 04 апреля 2024
«Не можу пісіть при котику». От ви це серйозно?! 😳 Дайте дитині спокій і не возіть його туди-сюди на килимку! Це синачка, а не аби шо! 🤬
Чорт і Шо• 04 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Дома
Ну так где приспичило 😆
Угадайс• 04 апреля 2024
Автор, подумайте про котика. Як йому бідному з такою свекрухою з її похміллям? Краще кота у переноску і жити окремо від тієї чудової жінки
Все питаю зарання• 04 апреля 2024
Нафиг вы их терпете?
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я розумію, що це для вас щось дивне. Але така от в мене психологічна вада. В мене таке з дитинства закладено, нічого не можу з цим поробити. Навіть у садочку було так, що всі діти були у загальній кімнаті в туалеті на горщиках, а мене вихователь заводив в окрему кімнату і запевняв, що поки вона під дверима на шухері, мене ніхто не потурбує і я можу розслабитись і спокійно робити свої справи.
Гомосноб• 04 апреля 2024
Да, автор, считаю что вы виноваты, устроили стресс сразу 4м существам, коту, свекрови, мужу и себе Жальче всего котика😁
Дело было давно• 04 апреля 2024
Коту на хрен выгнать всех из дома. Нет покоя ему от всех Вас, одна в тазике катает, вторая на тазик наступает.
Анонім Секретар• 04 апреля 2024
Ответ дляДело было давно
Тем более, что это его личный дом!
кураГАЛЯ• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Так, я б це не перенесла
Удалено администрацией...
автор Дрібка щастя • 04 апреля 2024
Ответ дляГомосноб
Ну я ж не спеціально. А сьогодні ще я винна через те, що чоловіку кіт палець вкусив до крові... Вони з донькою ходили скуплятися і купили будку для кота. Я тішилася, що у нашого Зоріка буде своя хатинка з дверцею і не треба з ним носитися буде. Постелили його килимок в тій будці. Заходжу сьогодні в туалет, а він влігся поверх будки і сплюснув всю конструкцію! Чоловік намагався запхати його в будку, а той лапами впирається, розчіпирився, царапається, вкусив йогодо крові. І щей я тепер винна. А кіт через деякий час спокійно пішов собі спати в тазік і довольний муркоче сам собі а нам хоч повбивайся!! Як наче тепер навмисно провокує нас!!