Дрібка щастя• Изменено 04 апреля 2024
Свекруха навернулась, а я винна, це норм?
Я вже не можу просто від цього дурдому. Я розумію, що можливо це щось дивне і не зрозуміле для вас. Але так от передісторія. Є в нас котик, який полюбляє спати в туалеті, там поряд з його лотком килимок на якому він завжди спить. І я не знаю, але мені реально в присутності кота важко робити свої справи. Тому перед своїми процедурами я його обережно відтягувала на килимку з туалету, як на санчатах. А ось нещодавно придумала стелити йому той килимок в тазіку, щоб його сплячого не розбурхати і спокійно виносити/заносити. Він не прокидається, спить солоденько, зроблю свої справи і тихенько занюсю його на улюблене місце. Да, от така дивна, що поробиш, але справа в іншому...
Вчора пішла в туалет, перед тим винесла кота І тут чую якісь крики, гуркотіння. Виходжу, свекруха навернулася через той тазік, чи вступила, чи перепилася. Впала, верещить! Чоловік прокинувся і на мене агресувати почав! Разом з свекрухою накинулися. Шо я, тіпа, як шизічка з котом тим носюся. Прям ворогом мене зробили! І от мені цікавого - за що?! За те що та незграба з похмілля не може під ноги дивитися і побачити тазік в освітленій кімнаті?!!! Там взагалі, міг бути інший придмет, табуретка чи відро якесь! Але ж ні, Ілона винувата, що кота там приладила!!! А може взагалі, він сам по собі там ліг а не я так захотіла!! Добре, хоч вона його ще не розчавила тоді своїм копитом 44 розміру!
Я не знаю! Смійтесь, не смійтесь! Але я вже просто не вивозю це життя!!! Я втомилася від постійних сварок і матюччя в домі. Ще свекруха постійно накручує чоловіку думку, що всі негаразди від мого впливу. А чоловік ведеться на таке, тоді ще підігрував їй тоді, мовляв, ще раз побачить, як я виносю Зоріка в тазіку, то забіжить в ліс і вскриється. Людоньки добрі, як я втомилася від цього всього, як виживати в цьому дурдомі? Невжа я тут у всьому винна?
Результат:
вже голосів:
249 (72.59%)
Ти не винна
94 (27.41%)
Ти винна
Трусиковед• 04 апреля 2024
Моя свекровка на свадьбе навернулась из за провода , когда танцевала .. Как я ржала )))) Фотографу со свадьбы урезала гонорар он видители не заснял .. это ж самое главное было 😏
Приму в дар• 04 апреля 2024
Автор, а я сегодня на работе чуть не упала. Ногу подвернула, упав на масле разлитом на металлическом полу, еле остановившись в удобном месте в 50-ти сантиметрах от горячей (150+ градусов детали). Летела в полёте.
Мне работодатель выдал удобную обувь согласно нормам. В этой обуви невозможно резко подвернуть ногу и упасть.
Кто вашей свекрови виноват что она не носит дома удобную обувь? Не нравятся шлёпанцы - носите демисезон кроссы на толстой подошве, не скользят на кафеле
Заикальница• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Дякую, це дуже бідно насправді, я теж такої думки, що тут моєї вини немає, але мене прям ворогом зробили! Відітє лі, тазік спеціально підставила.
Скажіть по секрету, ми нікому:’ тазік спецом поставили’?
Лепешечка• 04 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
Нашо, щоб свекруха потім через дітей перечепилась і вже таки вбилась?
Отличный коварный план
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
Ні! Якщо б спецом, то котика б в ньому не було!
ПлюшкамиБалуюсь• 04 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
Грамотні, дякувати Богу, у нас в країні більшість населення. А от виправляють чужі граматичні помилки переважно вчителі
а знаете шо) я училась в школе с уклоном английского языка, и к нам в школу сверстники америкосы приезжали. Было это столетназад. У них слэнг зашкаливал, это как наш суржик, но с намеренными ошибками, не литературно и грамматически не правильно, но так было модно и принято у них. Как видим, страна США не отупела за эти годы. А нам все училки замечания с пеленок лепили, и где мы сейчас по сравнению с Америкой?
Заикальница• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Ілона, ви вже якось провчить родичів , що б вас боялися. Тазік з водою , чи щось таке. А то одна кричить, інший піддакує, розпоясалися. Проволок натяніть , чи що.
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляИграю у края
Ви в гуртожитку, мабуть, не жили. Там звикаєш все робити в компанії
Ну кухня хіба шо, а от спільний туалет, чи душова - то для мене стрес.
Играю у края• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
В туалете можно было сидеть, а в метре от тебя толпа на перекур пришла, вот где стресс 🤭
Вумна, аж страшно• 04 апреля 2024
Ответ дляnahaka
Я тут сусідів скоро перебужу: уявила собі картинку: одна в туалеті, інша - падає на тазік, третій - бігає і плащом маше 😆😆😆 і ще оце: ’Я - чорний плащ! Я - чорний плащ!’
Ну так свекруха баньки заливає. І котів не добачає. Логічно, що чоловік з фетальним синдромом. Бігає у ліс вчорашній день шукати і щось вскривати. А автору одно коти в голові.
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2024
Да, вы виноваты. Первое что живёте с свекровкой, второе, что мужик ваш тютя и вас ни во что не ставит
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
Та там би її я думаю і шьопки не спасли, єслі вона не способна під ноги подивиться собі. Хоча тоді вона була в колготах) А ваша історія - жесть конєшно, бережіть себе!
Янка-угомонись• 04 апреля 2024
Отселить свекруху под любым предлогом. Других вариантов нет. А если вы у нее живёте, то берите кота подмышку и ищите отдельное жилье. Не будет добра в доме, где две хозяйки. У каждой женщины должна быть своя личная территория и свои правила.
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
Ви підстрікаєте мене на крімінал?
П.С знаю, шо підбурювати (це я прєвєнтівно тій грамотєйкі, з комплєксом учітєля, пишу)
Бува і таке• 04 апреля 2024
Муж шизик, вскроется он🤦♀️
Бегите из того дурдома, пока детей еще нет
Приму в дар• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Дякую!
Насправді, зручне взуття може спасти багато від чого
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Та вона не хазяйнує так то, то вона іноді в гості приїзджає і виносить мізки
Янка-угомонись• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Я розумію, що це для вас щось дивне. Але така от в мене психологічна вада. В мене таке з дитинства закладено, нічого не можу з цим поробити. Навіть у садочку було так, що всі діти були у загальній кімнаті в туалеті на горщиках, а мене вихователь заводив в окрему кімнату і запевняв, що поки вона під дверима на шухері, мене ніхто не потурбує і я можу розслабитись і спокійно робити свої справи.
Моя первая кошка писала вместе со мной. Моя вторая кошечка еще маленькая. Я напоминаю ей про туалет, иногда ношу на лоток. Она игнорирует. Но как увидит, что я на унитазе, так сразу бежит и рядышком мостится делать свои дела. Они копируют поведение и поступки людей. Или я не знаю. Но разве может быть так много совпадений …
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Це як у вас так вийшло синхронізуватися? Чи то тіпа в неї тригер - о, вона пісяє, і мені таке треба сдєлать! А от я єслі не винесу Зоріка, то він сидить, поглядає, ще таке щось коварне читається в його погляді, тіпа - ох ти ж і серушка, я все бачу! Вибачте за такі подробності((
Natal_ka91• 04 апреля 2024
До кінця не зрозуміла, але добре що котик цілий
По факту, життя в ’дурдомі’ - швидкі кроки в напрямку депресії, перевірено
Янка-угомонись• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Не знаю. Мена это немного раздражает. Я в этом смысле идейно ближе к вам. Мне нужно уединение и тишина. А она при мне ломится в туалет и тоже садится заседать на свой горшочек😂
Ну ладно бы одна. А эта уже вторая. И я общалась с сестрой, у нее кошка тоже так делает.
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це правда!
Дрібка щастя
• 04 апреля 2024
Ответ дляБува і таке
Муж шизик, вскроется он🤦♀️
Ну то він награно так казав, щоб підтримати маміньку свою!
Бува і таке• 04 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Да пофиг, ненормально такое говорить все равно