90x60x90• 04 апреля 2024

Як подолати надмірний апетит?

Поділіться досвідом, хто із цим справився, будь ласка. Раніше ихоча би зранку не тягнуло так їсти. Тепер дл5 кави обов´язково має бути бутерброд, і не один. А після 20 години, так взагалі. Тримаюся, а потім буквально біжу до холодильника і їм саме шкідливе для фігури. Швидко набрала зайве.
Наче і є серйозні мотивації. Але, поки не справляюся. Що робити?
Замороженная селедка• 04 апреля 2024
У мене теж ввечері шалений апетит
фрау Гітта• 04 апреля 2024
Закрити рот
Лінива, не каюсь• 04 апреля 2024
В раціоні повинно бути достатньо білка.
Харчування 3 рази на день, а не 5, щоб порції були достатні.
Пити воду між прийомами їжі.
Додати спорт, хоча б зарядку.
Це те, що мені допомагало
Доктор Варвар• 04 апреля 2024
Коли я перейшла на інтервальее голодування, то тиждень було важко. Просто боролась із собою і намагалась раніше заснути. А потім звикла і ввечері взагалі перестало хотітись їсти. В 18 вечеря, щоб м´ясо обов´язково. І все їсти не хочу.
За місяць вже бачу результат. Вагів нема, по штанам бачу і пузо вже не стирчить
Айболитная• 04 апреля 2024
А ви вдень нормально харчуєтеся? Бо якщо кава з бутербродами, то ви просто не наїдаєтесь.
Пищалка• 04 апреля 2024
Дівчата, не всі ж віддалено працюють, я до 18ї, потім 2 години дороги додому. Вранці снідаю о 8й і в дорогу. Сісти вечеряти перед виходом на роботу? І не день не набереш з собою.
Верочка 100%• 04 апреля 2024
Вы уверены что это не эмоциональный голод?
автор 90x60x90 • 04 апреля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Коли я працювала із 5-денку і не було часу зранку вдома каву попити, я також була на інтервальному харчуванні. Виходило, що я їла перший раз о 16 годині. На роботу не брала із собою нічого. Там пила лише несолодко каву та зелений чай. За місяців 7 , - 7 кг. Перестала працювати, розслабилася, +10 кг(але, розумію, що заїдаю стреси, навіть незначні хвилювання)
Я Вас не боюся• 04 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
В раціоні повинно бути достатньо білка.
Пити воду між прийомами їжі.
Додати спорт, хоча б зарядку.
Це те, що мені допомагало
Плюсуюся і ще додати овочів пів тарілки на прийом їжі, вони дають ситість і містять мало калорій
автор 90x60x90 • 04 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Буває кава просто із кубиками сиру. О 17-18 нормальні вечері, без хліба. Я думаю, то щось психологічне, або залежність. Якщо диван, то мають бути смаколики. І не завжди солодкі, але мають бути.
Доктор Варвар• 04 апреля 2024
Оскільки ви не прпцюєте, то варто спробувати 16/8.
В 18 повечеряли і до 10 ранку не їсти.
Воду, сєчай каву без цукру.
Додати 10 тис кроків за день ідеально, це близько 7 км спокійним середнім кроком. І не треба спорзалу.
Ну якщо якість тіла хочете змінити, то тоді силові тренування
автор 90x60x90 • 04 апреля 2024
Ответ дляВерочка 100%
От щось таке. + Початок клімаксу. Намагаюсь рухатися, ходжу, або велосипед. Не уявляю, скільки би важила, якби не було руху
Доктор Варвар• 04 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Всі ми дуже любимо дивитись телевізор і жувати щось ввечері. Маленькі радощі. Ще я люблю коктейльчик зробити чи бокал вина з смачним сиром.
Все це довелось прибрати. Купила картину по номерам, поки дивлюсь ТВ руки малюють.
Просто справа звички це все.
Жінки з красивими фігурами цим всім жертвують.
Великі обмеження вводити не готова, типу їсти тільки грудку і листя салату, а от обмеження по часу прийому їжі так
Пульт от линолеума• 04 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Ви взагалі не пишите, що ви вдень їсте. Ви не отримуєте нормального харчування вдень, того ви доганяєтеся ввечері. До ранку знов голодна, бо чим ви доганяєтесь? Мискою салату і кефіру? Ні, ви скоріш за все вуглеводами закидуєтеся, після них бистро голоднієш.
Пульт от линолеума• 04 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Я навпаки, із за неправильного харчування на роботі набрала вагу. А дома худну, бо готую нормальну їжу і їм її вчасно. Ніде не хожу багато, чесно кажучі, бо на автівці в основному. Я брала на роботу кусочок м´яса і помідорчики, чи огірок, але то було на цілий день мало, і у вечері я вже їла багато. Тому я знайшла непогане кафе поруч з роботою, і почала їсти і супи і салати. Відразу схудла. За місяць мінус 4.
А, ще: як почала поправлятися на роботі, то теж вирішила багато рухатись. Ходити я не люблю, тому пішла на плавання. Воно мені допомогло зробити тіло класне, підтянуте, але ніяк не скинути вагу. Плавала я добряче, не барахталась. Так що ваша ходьба, то кардіо нагрузка по суті, і користь для сердця більше, а не що б зкинути вагу.
Карина250• 04 апреля 2024
Вы гормональные препараты принимаете ?
автор 90x60x90 • 04 апреля 2024
Ответ дляКарина250
Вы гормональные препараты принимаете ?
Ні
Шлях до зірок• 04 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Я тоже набрала думаю на перекусах и сладком к кофе и чаю,
Смотрите чтобы на завтрак и обед были сложные углеводы, тогда вечером легче будет без перекусов и зажорства, во всяком случае мне так помогает. Вечером белок + овощи или салат
Шлях до зірок• 04 апреля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Просто справа звички це все.
Тоже не раз замечала - как только начинаем смотреть по вечерам или ночам сериалы - сразу +3+ 5 гарантировано. И с алко и даже без алкоголя - хватает под сериал или фильмы яблочек, всякой хурмы, сыра и т.п. Приходится убирать сериалы 🤷‍♂️
Качка в тапцях• 05 апреля 2024
Як стала відслідковувати білок - так і щез жор.