Полтава порадьте цікаві місця

Як ще потеплішає хочу з дітьми (13 та 9 років)з сусіднього Харкова приїхати погуляти на день
Що цікавого можна побачити?
Крім МакДональдза)))
автор Млинець Мій 04 апреля в 15:04
Краєведчий музей дивлюсь там є цікавий
Ирина Россошенцы 04 апреля в 15:06
Біла Альтанка
автор Млинець Мій 04 апреля в 15:08
Ще цікаво торговельні центри де є для дітей розваги
Чи окремо дитячі центри
Элька-Карамелька 04 апреля в 15:09
Ответ дляМлинець Мій
Ще цікаво торговельні центри де є для дітей розваги
Чи окремо дитячі центри
Є ТЦ Київ, і в Екваторі каток. В центрі гарно пройтися, до білої альтанки, садиба Котляревського, але дітям там не буде цікаво.
Ирина Россошенцы 04 апреля в 15:10
Ответ дляЭлька-Карамелька
Є ТЦ Київ, і в Екваторі каток. В центрі гарно пройтися, до білої альтанки, садиба Котляревського, але дітям там не буде цікаво.
наче ж катка немає, там ролики
ok1904 04 апреля в 15:11
Ответ дляМлинець Мій
Краєведчий музей дивлюсь там є цікавий
Краєзнавчий класний, ще музей космонавтики в них є не поганий
Элька-Карамелька 04 апреля в 15:11
Ответ дляИрина Россошенцы
наче ж катка немає, там ролики
Я не знаю, колись приїздила в Полтаву, і нас друзі водили туди, то ми на коньках каталися по льоду))) Може вже роліки стали.
ok1904 04 апреля в 15:11
Ответ дляИрина Россошенцы
Біла Альтанка
Ну це пофоткатися
Чавонадо 04 апреля в 15:12
Не має у нас ’зрєліщ’ у порівнянні з довоєнним Харьковом. Музеї слабенькі, парки убогі. Мамай нічого не робив для Полтави, та й ті, що зараз особо не заціквавленні. Кавусі тільки можна попити, кофейні та щаурмішки на кожному кроці. Єдине місце, де хоть якось влітку красиво і цікаво -Аквапарк Глухомань, ну і Мис, але до нього далеко їхати.
ok1904 04 апреля в 15:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
Є ТЦ Київ, і в Екваторі каток. В центрі гарно пройтися, до білої альтанки, садиба Котляревського, але дітям там не буде цікаво.
Зате сфоткатися коло пам´ятника Мазепі, дуже колоритно.
Чавонадо 04 апреля в 15:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
Є ТЦ Київ, і в Екваторі каток. В центрі гарно пройтися, до білої альтанки, садиба Котляревського, але дітям там не буде цікаво.
Катка давно не має, там роллердром
Элька-Карамелька 04 апреля в 15:13
Ответ дляЧавонадо
Катка давно не має, там роллердром
Я до війни ще була у вас, давно.
ok1904 04 апреля в 15:13
В музей Полтавської битви плануєте? От там мені альтанка приємніша, ніж в центрі
Колдунья-вещунья 04 апреля в 15:13
В ТРЦ Київ є дитячий центр розважальний.
Элька-Карамелька 04 апреля в 15:13
Ще читала що тварини ж десь є, вивезли з Харькова до Полтави.
Ирина Россошенцы 04 апреля в 15:14
і ще майте на увазі відсутність туалетів. да це в нас проблема. немісцевим їх важко знаййти, а якщо і знайдете не факт що відкриті будуть. У ТРЦ зазвичай є
Ирина Россошенцы 04 апреля в 15:15
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ще читала що тварини ж десь є, вивезли з Харькова до Полтави.
У коваліку це в 20 км від Полтави
автор Млинець Мій 04 апреля в 15:19
Ответ дляok1904
В музей Полтавської битви плануєте? От там мені альтанка приємніша, ніж в центрі
Та можна
автор Млинець Мій 04 апреля в 15:19
Ответ дляИрина Россошенцы
і ще майте на увазі відсутність туалетів. да це в нас проблема. немісцевим їх важко знаййти, а якщо і знайдете не факт що відкриті будуть. У ТРЦ зазвичай є
Дякую
автор Млинець Мій 04 апреля в 15:20
Ответ дляИрина Россошенцы
і ще майте на увазі відсутність туалетів. да це в нас проблема. немісцевим їх важко знаййти, а якщо і знайдете не факт що відкриті будуть. У ТРЦ зазвичай є
МакДональдс працює?
Якщо так
О не проблема нічого )))
ok1904 04 апреля в 15:25
Гляньте, що вечером в театрі. Я колись попала на юнону і авось.

Ще є музей важкої авіації, але не знаю чи працює...
Ирина Россошенцы 04 апреля в 15:25
Ответ дляМлинець Мій
МакДональдс працює?
Якщо так
О не проблема нічого )))
працює, бачила парасолі нові поставили
Хома з пастою 04 апреля в 15:36
Ответ дляЧавонадо
Не має у нас ’зрєліщ’ у порівнянні з довоєнним Харьковом. Музеї слабенькі, парки убогі. Мамай нічого не робив для Полтави, та й ті, що зараз особо не заціквавленні. Кавусі тільки можна попити, кофейні та щаурмішки на кожному кроці. Єдине місце, де хоть якось влітку красиво і цікаво -Аквапарк Глухомань, ну і Мис, але до нього далеко їхати.
Согласна с каждым словом. Город заброшен, никому не нужен. Очень обидно. Область одна из самых богатых, но хозяина нет.
Очень люблю Мыс Доброй Надежды, но к нему ехать надо, да и детям не особо будет интересно. Глухомань ближе.
Продавчиня кіз 04 апреля в 15:41
Ответ дляЭлька-Карамелька
Є ТЦ Київ, і в Екваторі каток. В центрі гарно пройтися, до білої альтанки, садиба Котляревського, але дітям там не буде цікаво.
Почему не будет интересно? Были с дочерью 12 лет, ей очень понравилось. Еще были в музее Полтавской битвы. Тоже супер. Но мы были еще до начала полномасштабной. Краеведческий музей, насколько мне известно, не работает, на реконструкции. Если не так, пусть полтавчане поправят.
Хома з пастою 04 апреля в 15:47
Возле Белой беседки есть Музей-усадьба Котляревского, можно сходить. Это дом, где родился Котляревский.
ok1904 04 апреля в 15:49
Ответ дляХома з пастою
Возле Белой беседки есть Музей-усадьба Котляревского, можно сходить. Это дом, где родился Котляревский.
Ну він дуже простенький. Наскільки я поважаю Котляревського, мені цікаво звичайно, бо меблі, начиння того часу, а чи дітям?
Хома з пастою 04 апреля в 15:55
Ответ дляok1904
Ну він дуже простенький. Наскільки я поважаю Котляревського, мені цікаво звичайно, бо меблі, начиння того часу, а чи дітям?
Мне в детстве было интересно очень. А нынешнему поколению конечно не уверена.
Краеведческий пишут на ремонте.
Секретница 04 апреля в 18:41
Глухомань...