По типу всд?
Ответ дляInuk
Мне близко это мнение :
У меня нет инсты))что там,в кратце?
VivaForever• 04 апреля 2024
модно говорить что это не диагноз не доказательно и прочая ерунда, но если ничего не делать, состояние почему то ухудшается
VivaForever• 04 апреля 2024
Ответ дляInuk
Фотки поста сделаю )
бесят вот эти опровергающие посты,потому что ЧТО делать дальше они не говорят, им насрать, они выпендрились и отправили к другому доктору на обследование методом исключения, и когда ничего не нашли человека отправляют домой. идут и года и потом он уже возвращается с более доказательным диагнозом, только кому от этого легче
Ответ дляVivaForever
Аналогично
PodolyankaUA• 04 апреля 2024
Про дисциркуляторну енцефалопатію по типу ВСД взагалі не чула
. Це ВСД усюди ліплять...
Дисциркуляторна енцефалопатія встановлюється за даними МРТ головного мозку.
Дисциркуляторна енцефалопатія буває - гіпертензивного генезу, атеросклеротичного генезу, на фоні хронічної недостатності мозкового кровообігу, венозна, змішана.
Взагалі то у класифікації МКХ 10 немає терміну дисциркуляторна енцефалопатія. Є три рубрики, які відповідають терміну дисциркуляторна енцефалопатія - I 67.3 прогресуюча судинна лейкоенцефалопатія (хвороба Бінсвангера); I 67.4 гіпертензивна енцефалопатії; I 67.8 ішемія мозку (хронічна).
У мене є дисциркуляторна енцефалопатія гіпртензивна форма. Але є нюанси. В заключенні МРТ головного мозку є написано, що виражені вогнищеві зміни неясного генезу, із диференціального ряду неможливо вилючити демієлінізуючий процес, нейроінфекцію, ревмоваскуліт і т. п. Але я відмовилася спинно-мозкової пункції. Потім встановили ДЕ. Я ще додатково проходила МР ангіографію артерій мозку.
. Це ВСД усюди ліплять... Дисциркуляторна енцефалопатія встановлюється за даними МРТ головного мозку.
PodolyankaUA• 04 апреля 2024
Ответ дляarx4
У меня по мрт такой диагноз +очаги глиоза+ангиопатия. Неврологи поставили рассеянный энцефаломиелит, под вопросом был РС .Самочувствие практически всегда плохое. А когда обострения, то вообще жуть. Так что это совсем не по типу ВСД
Додатково до МРТ головного мозку, які ще обстеження чи аналізи проходили для встановлення діагнозу? Чи проходили спинно-мозкову пункцію?
У мене в заключенні МРТ головного мозку написано - виражені вогнищеві зміни неясного генезу, із диференціального ряду неможливо вилючити демієлінізуючий процес, нейроінфекцію, ревмоваскуліт і т. п. Потрібно було пройти спинно-мозкову пункцію на наявність олігоклональних імуноглобулінів G. Відмовилася.
Потім дисциркуляторну енцефалопатію встановили, так як є у анамнезі гіпертонія, також додатково проходила МР агніографію артерій головного мозка і УЗД шиї (за даними заключеннь обстежень).
Ответ дляPodolyankaUA
Пункцию мне и не предлагали делать, не знаю почему. Сдавала на всякие инфекции , ничего не нашли, но поставили официальный диагноз рассеянный энцефаломиелит, последствия нейро инфекции. Была у трёх неврологов в нашем городе, то одна этот диагноз что я написала +нервы, вторая поставила РС, третья - сосудистое.
PodolyankaUA• 04 апреля 2024
Ответ дляarx4
Дякую!
Ответ дляVivaForever
Так он ( этот врач ) не отправляет никуда . Он психиатр. И утверждает что такого диагноза нет и лечить нужно тревожность/ невроз/ соматоформную дисфункцию, а не дэп
VivaForever• 04 апреля 2024
Ответ дляInuk
Вы или читать не умеете или не понимаете прочитанного. Хорошо напишу для вас ,он говорит что такого диагноза нет ,это психиатрия идите ко мне. Я об этом и написала выше,бывает ещё к другим смежным специалистам направляет,а он к себе)
PodolyankaUA• 04 апреля 2024
Ответ дляInuk
Це публікація невролога (прихильник доказової медицини) про дисциркуляторну енцефалопатію
З його думкою згодна.
Публікація про гліоз
З його думкою згодна.
Публікація про гліоз
Ответ дляVivaForever
Хайпожор обыкновенный...
Ответ дляsky-labs
Хайпожор обыкновенный...
Почему вы так считаете?спрашивала нейрохирургов,они тоже говорят,что такого не существует,и в,принципе пост тот подтверждают
Речь не о реальности диагноза.
Для многих состояний нет диагнозов в МКБ, от этого они не перестают существовать и причинять проблемы и даже страдания живым людям.
У человека/людей с ’несуществующим’ диагнозом ДЭ есть явные признаки нейроденегерации, которую удобно списывают на возрастные изменения, при чем в любом возрасте...
По ссылке на фейсбук такие же телепни - обос.. гадить нейроцитопротекторы, все проблемы решить с помощью СИОЗ — это вообще как?!
Красавцы! Главное что доказательно
Им нужна активность на их страницах, нужно же на чем-то ловить хайп, подписки/просмотры/лайки/цитирования, вот они этим и занимаются.
Для этого подойдет любая тема...
Доказательная медицина это совсем не тот шабаш, который творится ’доказовыми’!
Красавцы! Главное что доказательно
Для этого подойдет любая тема...
Нейроденерация - это очень серьезно и ей нужно заниматься, чтобы предупредить бОльшие проблемы.
Все заболевания резко поломолодели.
Ранняя деменция, она начинается вдруг из ниоткуда?
Или может такие ’небезразличные’ специалисты длительное время списывали симптоматику нейродегенерации: депрессию, сху, туман в голове, ухудшение памяти, тревожность на возрастные изменения (а что вы хотели, вам ведь уже 35!) и лечили все антидепрессантами?...
Все заболевания резко поломолодели.
Ответ дляsky-labs
Все заболевания резко поломолодели.
Я чего собственно спросила,так как знаю 4 с таким диагнозом,мама моя,выставляли в 40 лет ей 3 степень,а сейчас ей 75,и мозги шарят получше чем у меня;подруга 1 степень-вышла замуж,родила,нет симптомов больше 8 лет;еще одна подруга-помог кстати психиатр;и знакомый-помогла гимнастика шишонина
PodolyankaUA• 05 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Речь не о реальности диагноза.
Красавцы! Главное что доказательно
Для этого подойдет любая тема...
Красавцы! Главное что доказательно
Для этого подойдет любая тема...
Я просто читаю публікації лікарів, і доказових теж. З деякими моментами погоджуюся, з деякими ні. Читаю для інформації. Мені цікаво.
У мене дисциркуляторна енцефалопатія гіпертонічна (встановлено).
За даними МРТ - виражені вогнищеві зміни обох гемісфер і інші зміни.
Хоча по заключенню - ... неясного генезу, із диференціального ряду неможливо вилючити демієлінізуючий процес, нейроінфекцію, ревмоваскуліт і т. п.’.
Напевно, ДЕ встанолено із-за наявності гіпертонії. Ще проходила МР ангіографію артерій мозку та УЗД судин шиї.
Нейпропептид призначали, покращення не відчула.
А ще при ДЕ призначали ноотропні препарати і препарат мельдонію, від яких толку ніякого.
Пройшла МРТ ГМ стандарт - виражені вогнищеві зміни і інші зміни. Потрібно пройти МРТ ГМ з контрастом. Питаю, якщо пройду МРТ ГМ з контрастом, яка ймовірність встановлення остаточного діагноза? Мінімум на 80%. А потім що? Потрібно буде пройти спинно-мозкову пункцію на наявність олігоклональних імуноглобулінів G.
А якщо це ДЕ... Діагноз ДЕ можна встановити по МРТ ГМ стандарт + МР ангіографії + УЗД судин шиї і голови + симптоматика.
Ответ дляPodolyankaUA
Для того чтобы достоверно диагностировать недостаточность нейтротрансмиттерной системы (тот же дефицит серотонина/дофамина) нужно брать ликвор на анализ...
Не удивительно что вам предлагают этот анализ для постановки диагноза.
Беря во внимание возможную нейроинфекцию и демиелинзацию, стоит сделать анализ.
Какой нейропептид назначали?
PodolyankaUA• 05 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Какой нейропептид назначали?
Препарата немає в аптеках з 2020 р.
На пункцію ніколи не погоджуся (потрібно спинно-мозкову пункцію на наявність олігоклональних імуноглобулінів G). Побоююся я такі обстеження, та ще коштує ця пункція більше 6000 грн.
PodolyankaUA• 06 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Речь не о реальности диагноза.
Красавцы! Главное что доказательно
Для этого подойдет любая тема...
Красавцы! Главное что доказательно
Для этого подойдет любая тема...
Що таке СІОЗ? Про таке ніколи не чула. Ті неврологи, на яких підписана у фейсбук взагалі не задують оце СІОЗ. В чому суть цього СІОЗ?
Атеросклеротичний процес - це ж є вікові зміни, пов´язані з судинами. На МРТ може бути у вигляді перивентрикулярних вогнищ.
Нейродегенеративні ознаки пов´язані з хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона, судинною деменцією.
Від призначених препаратів при ДЕ взагалі ніякого толку. Може, це у мене так... Хоча по МРТ ГМ є нюанси...
Ответ дляPodolyankaUA
В комментах по одной из ссылок два товарища в халатах тупо стебутся с пациентов
СИОЗ - антидепрессанты, волшебная пилюля от любых болезней
Которая если поможет устранить симптомы, то должна быть точно отменена, потому что причина в ГМ - нейротрансмиттерах, очень часто воспалении...
Вам нужно выставить правильный диагноз.
Демиелинизация... сами понимаете. А вам ведь не 90...
Вам нужно выставить правильный диагноз.
PodolyankaUA• 07 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Вам нужно выставить правильный диагноз.
Я не бачила цей коментар. Взагалі не читала коментарі. Читала публікацію лише і з деякими моментами згодна. Згодна з цитатою - хто добре діагностує, той добре лікує. І це не привід ставити
. Взагалі то, скільки лікарів, стільки і думок. Читаю різні думки, потім вже сама роблю висновки.
Антидепресанти призначали одного разу (коли виписувалася з денного стаціонара), купила комплексно з іншими препаратами, прочитала інструкцію, прийняла 3 або 4 таблетки, потім викинула його у смітник. Навіщо призначали взагалі не знаю, так як ніякої депресії взагалі не було. Ніби якась мода антидепресанти призначати.
А ще запаморочення, порушення координації, хиткість при ході і т. п. часто пов´язують з шийним остеохондрозом, а від того лікування лише гірше стає. Я сама визначилася з обстеженнями, проходила МРТ головного мозку по самозверненню (так як направлення не давали, тому це лише шийний остеохондроз з синдромом хребтової артерії).
Коли пройшла МРТ головного мозку і прийшла у поліклініку, прокоментували і вийшла з пустою карткою... Як це розцінювати? Теж стебуться так? Потім взагалі ні до кого не ходила. Пішла до молодої лікарки, яка встановила діагноз за результатами МРТ головного мозку, МР ангіографії артерій мозку, УЗД судин шиї, симптоматиці.
Часто терміном ’вогнищеві зміни головного мозку’ описують ураження речовини мозку судинного генезу. Так, може бути і демієлінізуючий процес. Але діагноз встановлено на основі МРТ головного мозку, МР ангіографії артерій мозку, УЗД судин шиї, симптоматиці. Ще погіршення відбулося після гіпертонічного кризу. Окрім виражених вогнищевих змін обох гемісфер, була помірна деформація передніх рогів боків тіл (як зрозуміла, це пов´язано з порушенням відтоку ліквору), це основні зміни.
Тема обстеження, актуальна, але... Пройти обстеження дорого буде коштувати
, не кожна людина може пройти...
Та ще й по кардіології проблемки з´явилися.
Шукаю інформацію про ревмоваскуліт (в заключенні згадується). В анамнезі міокардіт (був у легкій формі), поступово сформувалися зміни в аортальному клапані.
Дисциркуляторна енцефалопатія поділяється на три рубрики - I 67.3 прогресуюча судинна лейкоенцефалопатія (хвороба Бінсвангера); I 67.4 гіпертензивна енцефалопатії; I 67.8 ішемія мозку (хронічна). У мене гіпертонічна.
Ну розкатьорилася. Наболіло.
Ответ дляPodolyankaUA
, не кожна людина може пройти...
Ну розкатьорилася. Наболіло.
Среди анализов были назначены: Аутоантитіла до основного білку міеліна (MBP), Аутоантитіла до кальційзвязуючого білка (S-100), Нейроспецифічна енолаза (НСЕ, NSE) Аутоантитіла до загального мозкового антигену ?
Это анализы крови
Ответ дляsky-labs
Это анализы крови
А в какой лаборатории они есть?