Обижулька• 04 апреля 2024

Чи вживаєте алкоголь на самоті?

У мене не має з ким випити.
Тобто для мене це завжди привід випити та поговорити.
Чоловік не п´є. Вірніше, дуже рідко п´є. Разів 2-3 на рік.
Подруга з якою, ми кожної третьої пятниці зустрічалися - виїхала в 22-му.
Інша подруга не вживає із-за проблем із здоров´ям вже років 10.
В офісі під час сабонтуйчика ніхто не п´є, бо за кермом.

Пила останній раз на новий рік. Чоловік погодився скласти компанію.
І вже аж слина котиться. Самій пити - нецікаво. Я і півбокала не можу випити. Чоловік, якщо і захоче випити, то на свій ДН у червні, і то не факт, що захоче.
Є у когось такі ситуації? Самі п´єте наодинці, чи взагалі живите бе з алкоголю, якщо компанії не має?
Результат:
вже голосів: 110
84 (76.36%) П´ю собі сама
21 (19.09%) Не п´ю
5 (4.55%) Прпосто цікаво.
Горня капучіно• 04 апреля 2024
Yes, and?

Заліковий троль• 04 апреля 2024
иногда могу выпить бокал вина сама, пока смотрю сериальчик. я люблю вино. но в целом - пью редко. в этом году только один раз пила вообще, на свадьбе у друзей
Мая твая не панимать• 04 апреля 2024
Слина котиться...
Яжемать Мне можно• 04 апреля 2024
Такая же фигня, непьющий муж.. Подруга выехала в Норвегию.. Звоню ей с видео, трындим и пьём по видеосвязи, а что делать, жизнь такая...
Не гоню• 04 апреля 2024
Ви можете спілкуватися лише під алкогольне сп´яніння?
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Yes, and?
Yes, I do.
Yes - I don´t drink
Горня капучіно• 04 апреля 2024
Компания желательна, но необязательна. Могу и сама под фильм/сериал.

автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
У мене трохи трагічніша ситуація. Ми говоримо з нею, коли її чоловік на роботі. Але я в цей час теж на роботі. І за 10-15 хвилин прозмови не вип´єш і не розслабишся(((
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Ага. Враховуючі, що за 2 роки війни ще і 5 разів не було приводів алкогольного сп´яніння, то мабудь просто мовчу весь цей період)))
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Цікаво. Ніколи не пробувала під фільм.
Яжемать Мне можно• 04 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
Мне проще, её муж не против нашего общения, как и мой, поэтому можем и час общаться вечером, как раз всё обсудим за бокалом вина...
постою_послушаю• 04 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
А где вы это прочитали?
Автор общаться может и с алкоголем, и без. А вот пить только под общение
Автор, я очень редко пью, не на все праздники даже, но когда есть настроение выпить, то пью независимо от наличия собутыльников . Но мне, правда, общаться не нужно, я могу под музычку, под чтение выпить
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Супер. У мене така родичка була з Америки. Ми раз на місяць, ще за часів скайпу тринділи по годині-півтори. Ех. Були часи. Спочатку домовлялися, що будемо пити, потім піллаштовували час, бо 6 годин різниця.
Шкода, що в неї російські погляди на ситуацію.
КрестьянинДиор• 04 апреля 2024
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
А где вы это прочитали?
Та я он читаю, що під серали люди пропускають по бокальчику. У мене якесь стериотипне випивання. Мені спілкування потрібно.
автор Обижулька • 04 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
Оце й мені сьогодні захотілося шампанського))) Зателефонувала човловіку, а він каже: ’якого фіга?’ Зрозуміла, що компанії не має(((
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Белое пальто прилезло.
Оле Лукойе• 04 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
ого, про меня сегодня. Прям бесит все! сухое итальянское за день вылакала
Матраскин Брат• 04 апреля 2024
Люблю как раз в одиночестве. И не напиться в хлам, а включить кино смешное, музыку и винишко с легкой закуской. Раз-два в месяц. Расслабляюсь

Регионщица• 04 апреля 2024
Завтра нажарю беляшей, и как надерусь пивком под сериальчик.
Допоможіть знайти• 04 апреля 2024
Пью)) и могу прилично так выпить под фильм или сериал правда последний раз тоже пила в январе. Надо исправлять ситуацию))
КрестьянинДиор• 04 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
в смысле? потому, что хочу, я разрешения не спрашиваю, взрослая девочка, делаю, что хочу..хочу пью, хочу не пью
мужу купила пивка, но он работает... до поздна
чувствую его пивко сейчас пойдет мне
и да, мне не стыдно
и да, у меня ребенок в соседней комнате
и да, я по версии советчицы алкоголик ( тут никто никогда не нюхает даже, но зная как минимум человек 40 отсюда..ха ха..на лавочках в парке я никогда пиуко не пила, в отличии от них)
fialka123• 04 апреля 2024
Я как ваш муж - пью пару раз в год и то заставляю себя
КАПСЛОЧНИЦА• 04 апреля 2024
І поїсти можу сама, і випити. Якщо немає компанії і сама себе можу добре розважити
Хомо_сапиенс• 04 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Аналогічно. Якось так сталось, що я взагалі не розумію кайфу від алкоголю. Міцні спиртні напої взагалі не вживаю, можу пригубити вина. Але буквально ковток. Коли сімейне застілля, то можу випити до 100 гр вина, але намагаюсь обійтися 1-2 ковтками.
Напевно, це якось на рівні фізіології, алкоголь в мене викликає лише сонливість і втому. Колись давно, якщо вип´ю трохи більше, то блюю.
Ніякого задоволення.Для приємної бесіди з друзями мені достатньо філіжанки кави чи склянки води.
fialka123• 04 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Аналогично! Хочется от алкоголя спать и все
Мрію про космос• 04 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
Цікаво. Ніколи не пробувала під фільм.
Я собираюсь сериал смотреть и просекко выпить
А что тут такого?
Муж работает за компом и тоже пьет
В перерывах то он ко мне придет с бокалом, то я к нему. Пообщаемся и снова расходимся по комнатам)
Не гоню• 04 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Белое пальто прилезло.
Дратуйтє, Пальто! Відповзайте!
Бо автору, це завжди привід випити та поговорити.
Ухахайкина• 04 апреля 2024
Ну раз на рік чи два мені може захотітися атмосферненько посидіти з гарним бокалом і дорогим вином та сиром)
Як нема компанії, то залюбки і сама собі посиджу.