Нульовий сантиметр• 04 апреля 2024
Бісить колега
Вже якось писала, що колега казав навіщо я йому кажу на ви, якщо мені не 18. А сьогодні перед директорм сказав таку фразу "дитина прийде ранком", дитиною він назвав мене. Навіщо він так каже?
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Прикалывается с вас. А почему вы у коллеги не спросите?
Завтра запитаю
Малая Налегке• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Завтра запитаю
Я б не відкладала на завтра таке важливе питання. Дзвоніть вже сьогодні
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я відразу не мала нагоди запитати, так як працювала з директором весь час.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
А яка між вами різниця у віці?
Років 10
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
По этим вашим темам прекраснг понимаю его поведение .
Директор був там, а потім не бачила його.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
Чому ви змовчали? Ржу 😂
Директор був там
Директриссимо• 04 апреля 2024
У вас трохи біда з почуттям гумору. Якщо він вам пропонує перейти на ’ти’, то тут нічого страшного немає. В колективі навіть так легше. А от оці ’важні-бумажні, що на Ви й по-батькові до них і більше ніяк, то трохи бісять.
В нас директорка страшно не любила, коли її виділяють. Зате її зами і бухгалтера строїли з себе аристократів з титулом. Хоча вони тільки наймані працівники, а вона власниця успішного бізнесу, і в спілкуванні з нею було набагато простіше.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Та я ж перейшла на ти відразу. Просто перший день, як ми лише познайомились, то казала на ви.
Хочу в БАНю• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ему значит около 34. Я тоже в вашем возрасте на Вы всех называла. А он, видимо, дедом себя чувствует, когда молоденькая девушка ему Вы-кает. Не обращайте внимание да и все.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Він хоче Вас чпокнути
Не думаю
Директриссимо• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
То добре) Ви йому симпатичні значить))) В мне донька зараз робить в колективі, де сама найменша. Керуючий теж каже ’де це наша дитина’, чи ’що наша дитина робить’. Їй весело. Каже, що то мило)
Хочу в БАНю• 04 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Значит внимание ваше так к себе притягивает.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Та навіщо це йому
Любительница• 04 апреля 2024
я б навпаки зраділа, нехай всі думають що я дитина, тоді з мене ніякого спросу)
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляЛюбительница
Та то я дитина, то мені вже не 18. Не може визначитись.
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Не думаю, що симпатична)
Нульовий сантиметр
• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я вже не кажу))