Освіта в Словаччині після 9 кл- викинуті роки?

Нічого не розумію: якщо дитина вступає туди після 9, а потім в ВУЗ, то це кілька зайвих років?
4 роки після 9 класу і потім на перший курс? Чи як?
Захекалася читать 04 апреля в 20:10
Так, 4 роки + 3 роки на бакалавра
Смурфик 04 апреля в 20:11
4 года после 9 класса , потом ВУЗ 3 года бакалавр и +2 года года магистр
автор Нервогенератор 04 апреля в 20:12
Ответ дляЗахекалася читать
Так, 4 роки + 3 роки на бакалавра
Тоді те ж , що і в нас. 10-11 кл і три роки універу
Захекалася читать 04 апреля в 20:13
Ответ дляНервогенератор
Тоді те ж , що і в нас. 10-11 кл і три роки універу
У нас на бакалавра зазвичай 4 роки, ні?
Вчителька з мікрорайону 04 апреля в 20:15
Чого викинуті ?
Моя чотири роки технікуму у Варшаві вчилася і 3.5 роки універ
Чудово зараз почувається , вільно володіє трьома мовами , має гарну роботу он лайн , подорожує всюди
Чого викинуті ?
автор Нервогенератор 04 апреля в 20:15
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чого викинуті ?
Моя чотири роки технікуму у Варшаві вчилася і 3.5 роки універ
Чудово зараз почувається , вільно володіє трьома мовами , має гарну роботу он лайн , подорожує всюди
Чого викинуті ?
Я просто думала, що 4 після 9 і потім ще 5)))
Смурфик 04 апреля в 20:16
Ответ дляНервогенератор
Я просто думала, що 4 після 9 і потім ще 5)))
Ну так если хотите магистра, то 5. Они имеют больше зарплаты
Вчителька з мікрорайону 04 апреля в 20:16
Ответ дляНервогенератор
Я просто думала, що 4 після 9 і потім ще 5)))
Ну і що
Хай і 5
Моя працює з 16 років і на свої 17 сама собі Берлін поїздку оплатила три дні
Капитошечка 04 апреля в 20:18
Чому викинуті ? Куди ?
Студентські роки найкращі - весь світ відкритий
Ви вʼязницю уявили ?
Смурфик 04 апреля в 20:19
Ответ дляКапитошечка
Чому викинуті ? Куди ?
Студентські роки найкращі - весь світ відкритий
Ви вʼязницю уявили ?
Тем более как в Словакии учиться, 4-3 дня в неделю по несколько часов, вообще песня, работай путешествуй супер просто
Захекалася читать 04 апреля в 20:22
Ответ дляСмурфик
Тем более как в Словакии учиться, 4-3 дня в неделю по несколько часов, вообще песня, работай путешествуй супер просто
Ну в них, до речі, багато часу приділяється на самостійну підготовку. Тож трохи оманливе уявлення про розслаблене навчання. Купа народу з універу вилітають.
Смурфик 04 апреля в 20:24
Ответ дляЗахекалася читать
Ну в них, до речі, багато часу приділяється на самостійну підготовку. Тож трохи оманливе уявлення про розслаблене навчання. Купа народу з універу вилітають.
Вылетают те кто не ходит совсем уже, и там сложного в обучении нет ничего так как все предметы по делу, а не как у нас 5-6 пар ежедневно полнейшего ненужного бреда
Захекалася читать 04 апреля в 20:27
Ответ дляСмурфик
Вылетают те кто не ходит совсем уже, и там сложного в обучении нет ничего так как все предметы по делу, а не как у нас 5-6 пар ежедневно полнейшего ненужного бреда
Просто ходити на пари недостатньо. Допуск отримують же не по відвідуванню.
Стредня отборна школа, типу колледжів, -так, доволі розслаблено. В гімназіях - навантаження побільше.
В універі - в залежності від спеціальності. На технічних - навантаження немале, на гуманітарному - простіше, як на мене.
Смурфик 04 апреля в 20:30
Ответ дляЗахекалася читать
Просто ходити на пари недостатньо. Допуск отримують же не по відвідуванню.
Стредня отборна школа, типу колледжів, -так, доволі розслаблено. В гімназіях - навантаження побільше.
В універі - в залежності від спеціальності. На технічних - навантаження немале, на гуманітарному - простіше, як на мене.
Не знаю племянник учится, говорит очень легко, так это он приехал с корабля на бал, не зная языка в институт. Мы в колледже нагрузки немало, презентации, мероприятия, практика, олимпиады постоянно какой-то движ. Но все очень интересно и при этой нагрузке ещё успевает работать
Сосиска_Втесте 04 апреля в 20:31
Ответ дляСмурфик
Не знаю племянник учится, говорит очень легко, так это он приехал с корабля на бал, не зная языка в институт. Мы в колледже нагрузки немало, презентации, мероприятия, практика, олимпиады постоянно какой-то движ. Но все очень интересно и при этой нагрузке ещё успевает работать
как же он учится, не зная языка? и как поступил в вуз?
Голубка миру 04 апреля в 20:31
Так і є. Вигідніше вступати після 11го
Захекалася читать 04 апреля в 20:32
Ответ дляСмурфик
Не знаю племянник учится, говорит очень легко, так это он приехал с корабля на бал, не зная языка в институт. Мы в колледже нагрузки немало, презентации, мероприятия, практика, олимпиады постоянно какой-то движ. Но все очень интересно и при этой нагрузке ещё успевает работать
Так він в коледжі чи в інституті?
Смурфик 04 апреля в 20:34
Ответ дляСосиска_Втесте
как же он учится, не зная языка? и как поступил в вуз?
Документы принес с Украины и все, через пару месяцев уже нормально разговаривал, и при этом всем вуз классный один из лучших
Смурфик 04 апреля в 20:36
Ответ дляЗахекалася читать
Так він в коледжі чи в інституті?
Племянник в институте, 2 курс, сын второй курс колледжа
Капитошечка 04 апреля в 20:46
Ответ дляСмурфик
Тем более как в Словакии учиться, 4-3 дня в неделю по несколько часов, вообще песня, работай путешествуй супер просто
Так. Моя похрестниця раптом стала хорошисткою
Багато вільного часу
Ще й встигає підробляти
Куди викинуті ці роки ?
В задоволення дітей ?
То хай живуть
Млинець Мій 04 апреля в 21:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чого викинуті ?
Моя чотири роки технікуму у Варшаві вчилася і 3.5 роки універ
Чудово зараз почувається , вільно володіє трьома мовами , має гарну роботу он лайн , подорожує всюди
Чого викинуті ?
А що за університет ? Яка спеціальність ? Подобається в цілому життя в Польщі ?
Вчителька з мікрорайону 04 апреля в 21:59
Ответ дляМлинець Мій
А що за університет ? Яка спеціальність ? Подобається в цілому життя в Польщі ?
Лазарський

Вже набридло за 8 років, хоче переїхати , поки обирає
Відень не зайшов ,
Париж теж
Може Франкфурт або Гамбург , поки обирає
Не заздріть тьоті 05 апреля в 00:29
так, це роки на вітер, почитайте - вчора був пост про укр.документи для вступу. Розділ Школа