forumchanka• 04 апреля 2024

Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили-Губаре

"Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили" Губарев разоблачил ложь путина."А когда узнаете потери российской армии за эту войну-будете не только в шоке"Сегодня заявил дружбан Гиркина.Делаем ставки,дамы и господа.Губу отправят к Гиркину или к Пригожину?
asjaua• 04 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
- Если Украина 8 лет бомбила Донбасс, то почему Донецк не выглядит как Сектор Газа?
- Потому, что бомбили мозги расеян, Донецк не задело..
Ми жили в Лисичанську, це десь 100км від Луганська. Коли в рускіх питаю ’а як ви думаєте, що летіло по нас, колисці Донбасу, з Луганська?’вони кажуть що в політику не вміють і всієї правди ніхто не знає) нашо ото ви їх слухаєте, ще їхній негр Пушкін про них казав що стадо тра різати та стригти.

Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Так чому дали наказ йти. Можно було стояти далі та здихати, чому не схотіли
Я написала вище,вирішили сконцентруватися на півдні і сході. Командування не було чітким і його не змогли захопити. Але все могло бути інакше і слава Богу,що Київ не окупований.
автор forumchanka • 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
акакаяразница?
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Ні, ви кажете «за Київ домовились». То хто з ким по вашому домовився за Київ?
Удалено администрацией...
kh0110• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Бо їм дали команду відступати, тому, що поставлена задача виявилась нереалізованою і не могла бути реалізована при тому розкладі сил
Почему не могла, если они уже из градов по Киеву лупили?
mymoly• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Так, відступили на більш вигідні позиції, як із Херсону? Тобто щоб зберегти життя кацапчикам
asjaua• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Жест доброї молі)
LudaSHS• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Так вони дістали всі свої козирі, але щось пішло не так. І русняву парадну форму, яка була в Ірпіні заготована спалили синім полум´ям.
Тут темы были про Януковича, что его привезли в белорашу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3110461
автор forumchanka • 04 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще момент - Медведчук ждал их в Киеве
.
Второе - гастроли легитимного овоща в белорусь были.
Очень много моментов
Да..медведчук не спетлял.на трон готовился.они уверены были в победе.а кадырка тогда каждый день выступал-станцую лезгинку на Крещатике.сейчас заглох.нема.молчит год уже.ну полгода точно

mymoly• 04 апреля 2024
Ответ дляasjaua
Жест доброї молі)
Ага жест бледной моли
kh0110• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Потому, что договорились 🤷
kuskus• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
Нічого не зрозуміло, що ви хотіли написати. Хто з ким домовився, що треба відступати і що значить в обмін на щось? Відвели війська, що б посилити інші напрямки, а у вас йде мова про домовленості. Домовляються мінімум дві сторони, одна з них росія, а інша ж яка?
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
акакаяразница?
Людям які втратили все,так. Бомбила Росія. Але мусолити оцю тему про хто бомбив Україна чи Росія тупо,коли сотні людей без житла скитаються
mymoly• 04 апреля 2024
Ответ дляkh0110
Потому, что договорились 🤷
Що навзаєм ми їм пообіцяли? Це повна нісенітниця. Он вам губарев говорить винужденно.
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Україна, яка ще? Переговори ж ішли на той час. Спочатку домовились, з Києва відійшли відповідно на схід і південь
asjaua• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Ага жест бледной моли
Чухонь білобриса про такий тіпаж казали. Як там на болотах мужики познелюднювалися що то постозне тепер їхнім секссимволом став)
kuskus• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Так от повторю ще раз-ні, ми з ними не домовлялись
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
mymoly• 04 апреля 2024
Ответ дляasjaua
’Постозне’ то шо таке?

mymoly• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
Вам он кацап говорить, а ви не вірите
VA 11• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Так ніхто, і боїв не було і ніхто їх техніку не палив, і ніхто тих вояк кацапських не вбивав. Таа так все й було
Ага. И по дороге в Бро в Калиновке колонну пидарасов не разгромили, и в Буче их не расхерячили. Хрен бы они сами ушли.
kuskus• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
А ви значить там особисто були? Вірте в казки далі. Не переводьте тему розмови
LudaSHS• 04 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Есть ’теория змови’, что они ждали просто захода и собирались ставить свое правительство. Что зайдут за пару дней, как отработали заход в январе в Казахстане тогда .

Но зашли получили отпор, плюс зашли не вежливые люди , как на юге.
Зашли выродки. Жах натворили на севере (
Очень много моментов.
Очень много неясного.
В ночь с 28.02 я была в Макаровском рн.
Житомирская трасса, мы смотрели по тг их продвижение, прорыв был. Но и наши были со стороны другой. Ох ночь была, град лупил безперестанку. Наши тоже.
Наши давали отпор.
YourNastasya• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Звідки ви знаєте? Нам сцут в очі дуже добре.
VA 11• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Ііііі...?я про це й кажу. Ніхто їх не гнав,самі й пішли
Получили пи#зды и остальные съе#ались. Так правильно.
Mede• 04 апреля 2024
Чи й не новина. Це й так усім відомо
asjaua• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
’Постозне’ то шо таке?
Пастозність - різко виражена набряклість шкіри. При пастозності відзначаються блідість і зменшення еластичності шкіри, при пальпації відчувається тестоватость...
Ніяке короче
MarinaPA• 04 апреля 2024
Як це їх не гнали? Байрактарами палили, мости перед Києвом повзривали в вони не могли перейти, а скільки вбили снайпери тих генералів чи хто вони там були, що мали командувати військом. І артою били по місцям скупчення -готелі , бази . Ні, нічого такого не було. Чи хто таке пише вже 24.02 в германіях сиділи ?
kh0110• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Возможно територии новые, возможно пойти на те условия которые были оговорены в процессе переговоров, кто ж вам сейчас точно скажет. Но если судить по реакции борюсика, то мы им таки пообещали заморозить вопрос по Крыму, потому он и прискакал.

Не, это вам Губарев говорит, на меня эта низкопробная туфта не действует)
VA 11• 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
Естественно победим.