"Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили" Губарев разоблачил ложь путина."А когда узнаете потери российской армии за эту войну-будете не только в шоке"Сегодня заявил дружбан Гиркина.Делаем ставки,дамы и господа.Губу отправят к Гиркину или к Пригожину?
Ответ дляforumchanka
- Если Украина 8 лет бомбила Донбасс, то почему Донецк не выглядит как Сектор Газа?
- Потому, что бомбили мозги расеян, Донецк не задело..
Ми жили в Лисичанську, це десь 100км від Луганська. Коли в рускіх питаю ’а як ви думаєте, що летіло по нас, колисці Донбасу, з Луганська?’вони кажуть що в політику не вміють і всієї правди ніхто не знає) нашо ото ви їх слухаєте, ще їхній негр Пушкін про них казав що стадо тра різати та стригти.
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Так чому дали наказ йти. Можно було стояти далі та здихати, чому не схотіли
Я написала вище,вирішили сконцентруватися на півдні і сході. Командування не було чітким і його не змогли захопити. Але все могло бути інакше і слава Богу,що Київ не окупований.
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
акакаяразница?
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Ні, ви кажете «за Київ домовились». То хто з ким по вашому домовився за Київ?
Удалено администрацией...
Ответ дляFragile_rose_24
Так, відступили на більш вигідні позиції, як із Херсону? Тобто щоб зберегти життя кацапчикам
Ответ дляmymoly
Так вони дістали всі свої козирі, але щось пішло не так. І русняву парадну форму, яка була в Ірпіні заготована спалили синім полум´ям.
Тут темы были про Януковича, что его привезли в белорашу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3110461
Ответ дляLudaSHS
Еще момент - Медведчук ждал их в Киеве
.
Второе - гастроли легитимного овоща в белорусь были.
Очень много моментов
.
Очень много моментов
Да..медведчук не спетлял.на трон готовился.они уверены были в победе.а кадырка тогда каждый день выступал-станцую лезгинку на Крещатике.сейчас заглох.нема.молчит год уже.ну полгода точно
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
Нічого не зрозуміло, що ви хотіли написати. Хто з ким домовився, що треба відступати і що значить в обмін на щось? Відвели війська, що б посилити інші напрямки, а у вас йде мова про домовленості. Домовляються мінімум дві сторони, одна з них росія, а інша ж яка?
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
акакаяразница?
Людям які втратили все,так. Бомбила Росія. Але мусолити оцю тему про хто бомбив Україна чи Росія тупо,коли сотні людей без житла скитаються
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Україна, яка ще? Переговори ж ішли на той час. Спочатку домовились, з Києва відійшли відповідно на схід і південь
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Так от повторю ще раз-ні, ми з ними не домовлялись
Удалено администрацией...
Ответ дляforumchanka
Есть ’теория змови’, что они ждали просто захода и собирались ставить свое правительство. Что зайдут за пару дней, как отработали заход в январе в Казахстане тогда .
Но зашли получили отпор, плюс зашли не вежливые люди , как на юге.
Зашли выродки. Жах натворили на севере (
Очень много моментов.
Очень много неясного.
В ночь с 28.02 я была в Макаровском рн.
Житомирская трасса, мы смотрели по тг их продвижение, прорыв был. Но и наши были со стороны другой. Ох ночь была, град лупил безперестанку. Наши тоже.
Наши давали отпор.
Очень много моментов.
Очень много неясного.
В ночь с 28.02 я была в Макаровском рн.
Наши давали отпор.
YourNastasya• 04 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Звідки ви знаєте? Нам сцут в очі дуже добре.
Як це їх не гнали? Байрактарами палили, мости перед Києвом повзривали в вони не могли перейти, а скільки вбили снайпери тих генералів чи хто вони там були, що мали командувати військом. І артою били по місцям скупчення -готелі , бази . Ні, нічого такого не було. Чи хто таке пише вже 24.02 в германіях сиділи ?
Ответ дляmymoly
Що навзаєм ми їм пообіцяли? Це повна нісенітниця. Он вам губарев говорить винужденно.
Возможно територии новые, возможно пойти на те условия которые были оговорены в процессе переговоров, кто ж вам сейчас точно скажет. Но если судить по реакции борюсика, то мы им таки пообещали заморозить вопрос по Крыму, потому он и прискакал.
Не, это вам Губарев говорит, на меня эта низкопробная туфта не действует)