Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили-Губаре

"Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили" Губарев разоблачил ложь путина."А когда узнаете потери российской армии за эту войну-будете не только в шоке"Сегодня заявил дружбан Гиркина.Делаем ставки,дамы и господа.Губу отправят к Гиркину или к Пригожину?
показать весь текст
Missdior_22 05 апреля в 09:23
Ответ дляFilomena
Це ж тільки зареєструвалася…)
і що далі? це якось впливає на суб´єктивну думку людини?
Missdior_22 05 апреля в 09:24
Ответ дляЛеска
А чого приходили? Ну сказали б ми їм пару вагонів унітазів вислали б.
Удалено администрацией...
Missdior_22 05 апреля в 09:25
Ответ дляVA 11
Киевлянка на пособиях?
а причому тут пособія? людина, яка не виїзджала за кордон не може мати особисту думку, яка відрізняється від веселого телемарафону?
1 2 1
Missdior_22 05 апреля в 09:26
Ответ дляOL@
а яку річницю визволення Києва тоді відзначають??
в вікіпедії можна написати і відредагувати що завгодно. Ніхто нічого не відзначає. Слава богу, що пішли. Але все могло статись інакше
4 1
LudaSHS 05 апреля в 09:28
Ответ дляFilomena
А яка причина закриття?)
Зайшла, вже була закрито і про офіційну позицію кабінету, салівана доповнено від модера.
Але ж новина про кулуари і що республіканець казав. 🤷‍♀️
VA 11 05 апреля в 09:44
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
owl62 05 апреля в 09:53
Ответ дляVA 11
Наші цієї ночі знов дали русні просратись . Знатні вибухи були на росії.
Особливо порадували на аеродромі в морозовську ростовської обл
1 2
owl62 05 апреля в 09:55
Ответ дляMissdior_22
і що далі? це якось впливає на суб´єктивну думку людини?
Нема більше де сказати ту думку?
1 1
Missdior_22 05 апреля в 10:13
Ответ дляowl62
Нема більше де сказати ту думку?
а форум може для ттого й створений? чи тут гестапо? не можна нічого казати, бо видалять? а ви тоді чого тут сидите? нема де думку свою висловити?
1 1
Missdior_22 05 апреля в 10:37
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
адміністрація. а ви де? правду видаляєте, а матюки ігнорите?
2 1
natali ja 05 апреля в 10:57
Ответ дляРеверанс
Трохи прикро,що ваші родственніки не служили в Київській області в той час.Могли хоч в тероборону піти.І з власного досвіду розказати,як воно було
Тоді б Ви не транслювали телемарафон в народ
И мне прикро, что вас разочаровала. Женщины с детьми и беременные не смогли присоединиться в то время к теробороне. Оборона Киева я так поняла легла полностью на ваши хрупкие женские плечи.
Filomena 05 апреля в 13:15
Ответ дляMissdior_22
а форум може для ттого й створений? чи тут гестапо? не можна нічого казати, бо видалять? а ви тоді чого тут сидите? нема де думку свою висловити?
А ви знаєте що там було написано?
За що впряглися?
1 1
VA 11 05 апреля в 13:16
Ответ дляMissdior_22
адміністрація. а ви де? правду видаляєте, а матюки ігнорите?
Удалено администрацией...
VA 11 05 апреля в 13:17
Ответ дляMissdior_22
адміністрація. а ви де? правду видаляєте, а матюки ігнорите?
Удалено администрацией...
Реверанс 05 апреля в 15:47
Ответ дляСахар-Ок
Смешно читать, как их гнали из под Киева((( так гнали, что из Бучи они вышли организованно с техникой утром, а наши только к вечеру зашли в город? Да, им создали максимум препятствий, но... если б они хотели - окружали бы Киев дальше..
Ещё вспомните за Чернигов. Оттуда их тоже гнали??? Город был окружён практически полностью. И в один день они собрались и ушли.
До того,що Ви написали,треба ще нагадати,що був час ще й помінувати русні все,що вони хотіли.
Такі битви були,що й на це був час.
Отой організований вихід русні до сих пір згадують наші й плюються.
Там ще по дорозі можна було русняву колону розгромити і було чим,але була дуже тверда команда зверху .Зі ставки Зеленського- не стріляти.
Ніхто до сих пір,не розуміє ,що то за договорняк був.
Відійшли саме елітні частини і вагнерівці,не чмобіки
1 2
Реверанс 05 апреля в 15:53
Ответ дляMissdior_22
в вікіпедії можна написати і відредагувати що завгодно. Ніхто нічого не відзначає. Слава богу, що пішли. Але все могло статись інакше
А чого тільки в марафоні?
Там же радник арестович з Зеленським Київ захистили і аж 2 відео є.
Не Кривонос,не 72 чорних запорожців,не ССО .
Не переплутайте.
А які тяжкі бої шли в урядовому кварталі,сам арестович за шторкою з гранотометом вкраденим,ним особисто,з його слів стояв.
За що й отримав полковника і відбув з України.
Справжній герой.
Сахар-Ок 05 апреля в 15:54
Ответ дляРеверанс
До того,що Ви написали,треба ще нагадати,що був час ще й помінувати русні все,що вони хотіли.
Такі битви були,що й на це був час.
Отой організований вихід русні до сих пір згадують наші й плюються.
Там ще по дорозі можна було русняву колону розгромити і було чим,але була дуже тверда команда зверху .Зі ставки Зеленського- не стріляти.
Ніхто до сих пір,не розуміє ,що то за договорняк був.
Відійшли саме елітні частини і вагнерівці,не чмобіки
Так! Мені знайомі з окупованої території потім розповідали, як колони виходили та їхали годинами... і їх ніхто не чипав та в спину не стріляв..
Але більшість до цієї пори вірять, що виганяли з боєм аж до Білорашки
1 1
Реверанс 05 апреля в 15:56
Ответ дляСахар-Ок
Так! Мені знайомі з окупованої території потім розповідали, як колони виходили та їхали годинами... і їх ніхто не чипав та в спину не стріляв..
Але більшість до цієї пори вірять, що виганяли з боєм аж до Білорашки
Більшість бачила в телевізорі тільки романівський міст,тому й можна сцяти в вуха.В них нікого в армію нема,інфо з телеграму і марафону.Це вже наслідки.
Реверанс 05 апреля в 15:58
Ответ дляnatali ja
И мне прикро, что вас разочаровала. Женщины с детьми и беременные не смогли присоединиться в то время к теробороне. Оборона Киева я так поняла легла полностью на ваши хрупкие женские плечи.
Не розчарували, я ж бачу звідки ваша інфо.
Розчарування і сподіваюсь прозріння буде після війни,бо всій армії рота не закриєш.
Ви будете дуже неприємно здивовані
1 2
Missdior_22 08 апреля в 09:24
Ответ дляFilomena
А ви знаєте що там було написано?
За що впряглися?
знаю.
Missdior_22 08 апреля в 09:25
Ответ дляРеверанс
А чого тільки в марафоні?
Там же радник арестович з Зеленським Київ захистили і аж 2 відео є.
Не Кривонос,не 72 чорних запорожців,не ССО .
Не переплутайте.
А які тяжкі бої шли в урядовому кварталі,сам арестович за шторкою з гранотометом вкраденим,ним особисто,з його слів стояв.
За що й отримав полковника і відбув з України.
Справжній герой.
шо б...?арестович герой?
Реверанс 08 апреля в 14:37
Ответ дляMissdior_22
шо б...?арестович герой?
А то...
33 виходи за лінію фронту