04 апреля в 21:02

Під´їхали нові опитування

Кому цікаво можна переглянути, досить багато людей вірять в перемогу
Sonne8752 04 апреля в 21:03
А вы нет?
3 9 15
wer-inn 04 апреля в 21:03
Интересно есть тут принимавшие участие в этом опросе?
2 26
Seehund 04 апреля в 21:08
А что достаточно просто верить?
3 17
Елена1265 04 апреля в 21:08
Ответ дляwer-inn
Интересно есть тут принимавшие участие в этом опросе?
Еще интересно, есть тут те, кто имеет в своем окружении кого-то, кто принимал участие в этом опросе…
1 22
wer-inn 04 апреля в 21:09
Ответ дляЕлена1265
Еще интересно, есть тут те, кто имеет в своем окружении кого-то, кто принимал участие в этом опросе…
Хорошее уточнение)
Шеллар 04 апреля в 21:09
Заплатіть і Вам намалюють цифри по статистичному дослідженню, які скажете.
По факту - навіть якщо війна закінчиться через секунду це буде піррова перемога. З такими втратами ми вже програли сотні тисяч загинувших та мільйони виїхали.
7 27
forumchanka 04 апреля в 21:09
Тут и без опитування ясно что все ок.
Kristal2013 04 апреля в 21:10
Ответ дляwer-inn
Интересно есть тут принимавшие участие в этом опросе?
Ну вы чего? Тут когда Зе выбирали, так каждая вторая строчила ’ я за!’, а как война, так каждая вторая ’ я не голосовала’.
forumchanka 04 апреля в 21:11
шеллар видимо цены на недвижку не смотрела.у вас кстати в житомирской области даже дома в селах в 2 -3 раза подорожали.особо те что ближе к районному центру.
Обиван1 04 апреля в 21:12
Цікаво, що в перемогу вірять 88%, але при цьому лише 45% вважають, що Україна зможе повернути всі території(хоча навіть це не буде перемогою, а лиш нічиєю). Тобто насправді більшість людей в перемогу не вірять, але вони бояться про це сказати, бо відразу стануть зрадником і ворогом народу.
2 7 9 4
Шеллар 04 апреля в 21:13
Ответ дляforumchanka
шеллар видимо цены на недвижку не смотрела.у вас кстати в житомирской области даже дома в селах в 2 -3 раза подорожали.особо те что ближе к районному центру.
У 23, тире зайве, але навіть за таку дармову ціну ніхто не бере, покупця місяцями чекають.
Korsika999 04 апреля в 21:14
Я вам как социолог, могу сказать, можно любой опрос сделать, при чём абсолютно честно, с такими результатами, как хочет заказчик.
А тут так вообще, кто их проводил вообще? Нарисовали с потолка.
2 4 9
forumchanka 04 апреля в 21:15
Ответ дляKristal2013
Ну вы чего? Тут когда Зе выбирали, так каждая вторая строчила ’ я за!’, а как война, так каждая вторая ’ я не голосовала’.
шо там гетьман з боярами?ще селфиться з гуманитаркою биля кожного блокпоста?скажить йому и його дружбану аферисту меру ирпеня при його влади-нехай виддадуть квартири людям.1000 людей кинули-район благодатний жк княжий двир шервуд и ще 4 будинки.здерли гроши и котлован.з 15 року люди чекають.мерирпеня 90квартир!!на той час мав .бандюки бляха афнристи коли вже нажерутьтся.
15 4
Svetrise 04 апреля в 21:15
интересно ответил запад или как их там западные партнеры на вопросы гражданам Украины. граждане Украины не участвовали в опросе, максимум 10% подневольных служащих.
результат..похоже на приговор. тот который с одним концом. печальным.
2 10
Шеллар 04 апреля в 21:17
Ответ дляforumchanka
шо там гетьман з боярами?ще селфиться з гуманитаркою биля кожного блокпоста?скажить йому и його дружбану аферисту меру ирпеня при його влади-нехай виддадуть квартири людям.1000 людей кинули-район благодатний жк княжий двир шервуд и ще 4 будинки.здерли гроши и котлован.з 15 року люди чекають.мерирпеня 90квартир!!на той час мав .бандюки бляха афнристи коли вже нажерутьтся.
О, Ісіда! новий нік, але нав´язлива ідея про Порошенка і квартири в Ірпіні та сама.
YanaVkiev 04 апреля в 21:17
«Сподобалось» про мобілізацію.
Ті, хто відповіли, що недостатня можна було одразу оформлювати ТЦК
9 4
lilu1990 04 апреля в 21:17
А ще розказують що телемарафон ніхто не дивиться
1 9 3
Стрекоза любви 04 апреля в 21:18
Автор, так, дійсно, війна це жертви, смерті, руйнування. В моєму оточенні досить багато військових, інколи я чую від них про те, що вони втомилися, про корупцію, про те, що їм важко. Але ще жоден з них не сказав, що треба здаватися. Це я тільки тут читаю про те, що ВСІ чоловіки ховаються від війни.Серед кола знайомих є успішні люди, які не так давно самі мобілізувалися. Є ті, які вивчились і стали інструкторами і безпосередньо їздять в зону бойових дій. Всі вірять в Перемогу.
Allka- skakalka 04 апреля в 21:19
Ответ дляШеллар
О, Ісіда! новий нік, але нав´язлива ідея про Порошенка і квартири в Ірпіні та сама.
На высеры этой Исиды , Маньки ,одни матюки приходят на ум .
До чего же раздражающий персонаж
3 15
Шеллар 04 апреля в 21:22
Ответ дляAllka- skakalka
На высеры этой Исиды , Маньки ,одни матюки приходят на ум .
До чего же раздражающий персонаж
Пам´ятаю тему де метро від Либідської закрили, так цей зеленопліснявний бот спочатку згадав Ірпінь з Порошенко, а потім запропонувала утішитися, що в Якутії вуличний туалет замерз. Хто зна як це можна пов´язати в логічний ланцюжок?
Такій нездарі платити не варто.
автор Оксана-1939 04 апреля в 21:25
Ответ дляYanaVkiev
«Сподобалось» про мобілізацію.
Ті, хто відповіли, що недостатня можна було одразу оформлювати ТЦК
Я теж так думаю і закрили б питання цими патріотами. Не ті правки вносяться в законопроекті
6 2
БрЮнЕтОчКа77777 04 апреля в 21:28
Интересно этот опрос наверное проведен в Европе, среди наших беженцев?
1 10 2
PinkyPink 04 апреля в 21:33
Ті пенси то якийсь треш. Подивіться останнє опитування, серед тих, хто вважає що мобілізація недостатня - найбільше відповіли 60+. Немає слів
автор Оксана-1939 04 апреля в 21:35
Ответ дляPinkyPink
Ті пенси то якийсь треш. Подивіться останнє опитування, серед тих, хто вважає що мобілізація недостатня - найбільше відповіли 60+. Немає слів
Їм же пофіг, їх то не стосується
нинель 1919 04 апреля в 21:35
Ответ дляwer-inn
Интересно есть тут принимавшие участие в этом опросе?
мне тоже интересно,кто и где их проводит, а ,то вокруг никто воевать не хочет и я в их числе ,а как не почитаешь ,то все хотят наверное выехавшие и голосуют
автор Оксана-1939 04 апреля в 21:36
Ще декілька про вибори та довіру до президента
1 6
Riesling 04 апреля в 21:37
Ответ дляwer-inn
Интересно есть тут принимавшие участие в этом опросе?
Не знаю, єтот или нет, но мне звонили. Принимала.

Вопросьі похожие.
И, конечно, верю в победу.
А не как ждунихи.

О уже отметились кулаком в лоб. Лучше - об стену.)
4 1 14
автор Оксана-1939 04 апреля в 21:38
І районі 20 % готові мобілізуватися або пожертвувати родичем (скоріше якраз друге) заради перемоги
7 1
PinkyPink 04 апреля в 21:39
Ответ дляОксана-1939
Їм же пофіг, їх то не стосується
Ну якась емпатія до молоді повинна ж бути. Людяність. Чи то я надто наївна…
kh0110 04 апреля в 21:45
Этот опрос проводили по телефону, мне звонили на номер который у меня ну очень давно, где его взяли понятия не имею