Бритоножка• Изменено 05 апреля 2024
Что вы думаете по поводу самосуда? (Врачи)
Сейчас про ситуацию с врачами.
И я не про ту ситуацию, где человеку нужна была тяжелая и нужная операция, а он к сожалению умер ( такое бывает) и врач тут бессилен
А про ту, где врач бизнесмен и например сделал не ту операцию, ампутировал не ту ногу, почку, удалил кишечник, когда это можно было не делать, заразил гепатитом, СПИДОМ/ВИЛ. Сделал человека инвалидом из-за невнимательности или самоуверенности, экспериментов. Или если человек, близкий умер от «лечения» и халатности врачей.
Как бы вы с этим жили и как к этому относитесь?
Расскажите такие истории.
У нас во дворе одному стоматологу разбили машину с запиской «научись лечить» А ведь уверена бывает и похуже
Расскажите такие истории.
Результат:
вже голосів:
175 (47.17%)
ЗА.С такими только так и нужно
121 (32.61%)
Против
75 (20.22%)
Свое мнение
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А в чому, взагалі, була вина диспетчера? Диспетчер вживав заходів, аби попередити зіткнення і давав вказівки: одному літаку підніматися, а іншому опускатися. Система попередження зіткнення давала протилежні вказівки. Один пілот, як це прийнято в усьому світі, слухав систему, а пілот башкирських авіалінії, як це було прийнято в СРСР, слухався вказівок диспетчера. І обидва знижувалися.
Єдине, що можна диспетчеру, як на мене, пришити, що він не вдивлявся в який бік позначки висоти обох літаків змінюються (бо третій літак саджав). Але, з іншого боку, ну як в голові вкласти європейцю, що, в якійсь закритій до нещодавно країні, пілотів вчать абсолютно протилежній речі, ніж пілотів у всьому світі? І пілоти другого літака, також про це не думали. І також загинули. Може, і вони винні?
Ну вину его признали все же
Завершившееся после убийства диспетчера расследование авиакатастрофы признало ошибку диспетчера одной из непосредственных причин катастрофы, однако в его действиях не обнаружено признаков халатности. Диспетчер работал в условиях перегрузки и на неисправном оборудовании[8].
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
Я знаю випадок, коли дитині голову відірвали. Мама зійшла з розуму
Жах!!!!😳😳😳 Я не можу про таке думати😭😭😭 Це чуже життя забрали і знищили просто. Кілька місяців тому була резонансна справа хлопчика Велеса, якого повелизубчики лікувати.Пʼять рочків було дитині. Після введених ліків впав в кому, допомогу вчасно не надали. Кілька тижнім пробув в комі і помер. Всі молилися, надіялися але марно((( Я зревілася тоді. Родина така світла, дуже добрі люди! Клініка ж просто закрила коменти і вели собі далі інста як нічого і не було. Це такий верх цинізму і просто за межею людяності. Тупо впевнені у власній безнаказанності. Дуже сподіваюсь, що таки вийде їх притягнути до відповідальності. Справа набула широкого розголосу.
Б´ю байдики• 05 апреля 2024
Шо це за «проби пера»? Ампутував не ту ногу?
І усі так жваво обговорюють…
Аноним_• 05 апреля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Согласна со всем, кроме наказание не работают в нашей стране. Не только в нашей наказать врача почти невозможно. К сожалению. Надо силы, деньги, отличный адвокат. Потому что покрывается все хорошо. Про Мариуполь знаю тоже. Есть достойные и врачи, и люди. Просто уроды ярче запоминаются
Это и логично, дефицит кадров везде
Аноним_• 05 апреля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Невже? Тоді чому важко хворі постійно збирають кошти на лікування закордоном? Я не про лікування ОРВІ...
Потому что тех базы нет
Я_канеша_извиняюсь• 05 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Ну вину его признали все же
Між помилкою і виною, як на мене - ціла прірва. Так, варто було дивитися на цифри. Варто було пам´ятати про те, що в СРСР пілотів вчили інакше, варто було, хоча б, спитати в пілотів хто набирає висоту, а хто знижується... Але, зауважте, навіть ознак халатності не знайшли. Але, саме диспетчера, той батько і чоловік вбив.
Він може казати, що вбивати не збирався і обурився, що диспетчер вибив фото з його рук... Диспетчер вже нічого не скаже. Але Калоєв прийшов до диспетчера вже з ножем. Може раптовість. А може і ні.
Тому я і пишу, що самосуд - це не вихід і його немає бути. Калоєва, от, досі виправдовують. А я особисто вважаю його вбивцею. Бо смерть диспетчера не воскресила його дітей і дружину, а тільки додала горя і болі іншим. І все це - на фоні того, що до тієї катастрофи призвела ціла низка обставин, а за тими обставинами також стояли люди... Їх всіх, хто, хоч трішки був дотичним, також варто було б вбити? Чи просто диспетчер став цапом відбувайлом, бо Калоєв просто зміг до нього дотягнутися?
Всміхайлик• 05 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У вас усі хороші, білі і пухнасті
А боженька звичайно воздасть бумерангом
А тим у кого горе, хай пробачають і приймають з любов´ю смерть близьких і ще подякують, то ж така доля
А боженька звичайно воздасть бумерангом
Дівчина заглядєніє• 05 апреля 2024
Моего сына покалечил врач, поставив неправильный диагноз и упустив время. Меня уговорили не писать заявление и не раздувать, так как это типа случай 1 на 100, а он хирург. Очень жалею, что ничего не сделала. Тот врач уже умер.
СкрипяСердцем• 05 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Жоден самосуд, в нормальному здоровому суспільстві, не може бути виправданий за будь-яких умов.
Суспільство має вимагати якісного виконання роботи і зобов´язань всіх ланок судової і слідчої системи, а не влаштовувати суди Лінча і вдаватися до помсти. Інакше таке суспільство приречене на існування за доісторичних умов.
Шоб суспільство могло щось вимагати, треба щоб працювали закони. Для цього мають бути реальні працюючи суди та некорумповані судді. Лікарі мають нести відповідальність. А у нас не можливо покарати лікаря за законом, навіть якщо привернути увагу суспільства через телебачення та соціальні мережі . Підробляють виписки, аналізи і знімають з себе відповідальність наші недолікарі(
Всміхайлик• 05 апреля 2024
Іноді помста за страшні речі, дає начебто закрити гештальт, довести до розуму, що кривдник покараний.
Я до речі окрім росії і путіна які вбивають українців, вважаю таким і зеленського, і вважаю що він заслуговує від усіх близьких у кого померли чоловіки, сини і батьки великої помсти
пробачити цей безлад не можливо. він профан і бовдур
Я супер-пупер• 05 апреля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Якого государства, всі перед пологами домовляються, лікар знає, що не безкоштовно працює.
Домовляються, коли хочуть, щоб процес був більш-менш контрольований. Домовляються і за природні пологи, і за КР. Просто за КР без показів домовитись важче (саме через квоти). Якщо для КР є покази, його повинні робити безкоштовно і зроблять, а віддячувати при цьому лікарям чи ні - це вже на розсуд пацієнта. Якщо ж є підозри, що природні пологи можуть піти не так, як треба, потрібно одразу домовлятися з лікарем за екстрениц КР - щоб не тягнули, а робили. Так, такі на жаль, реалії з пологами, і не тільки у нас. За кордоном теж мінімізують кількість КР і теж багато невдалих природніх пологів (тільки і домовитись із лікарем там не можна). Хоча є країни, де дуже лояльно ставляться до КР і роблять його навіть за проханням породіллі (наприклад, Турція).
Боневтікла• 05 апреля 2024
К стоматологу пришел человек с кариесом?
Кариес во рту ему организовал кто?
Боневтікла• 05 апреля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Колись розказували історію, що лікар що лікував дитину, дівчинка 7 років, виписав ліки і не зробили аналіз на них. А в дитини пішло ускладнення і буквально через час після прийому ліків дитина померла, через анафілактичний шок. Що тільки не робили батьки але нічого не змогли довести, документи були переписані а дитини не повернути
. Через цю ситуацію мати тої дитини не витримала серце і теж померла. Батько залишився один і от коли доньці лікаря виповнилося теж 7 років, він викрав ту дівчинку і вбив.
Потім прийшов і зізнався в тому злочині, коли був суд він зізнався, що ту дитину не мучив просто викрав і вбив. Про мотиви пояснив - що тепер хай та лікарка теж живе і все життя пам´ятає, що її дитина прожила теке коротке життя.
Не знаю чи то справедливість чи правильно такі дії.
Удалено администрацией...
Боневтікла• 05 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Це розпач, біль і безсилля
Нет! Это на холодную голову спланированное убийство!
Этот урод ЖДАЛ несколько лет
Холодная каша• 05 апреля 2024
Тільки в тому випадку, якщо вчинившим самосуд-смертна кара. Без виключення
Холодная каша• 05 апреля 2024
В сусідній темі автор-інфузорія пише про відмову від огляду гінекологом на другий день після пологів і відмову від огляду неонатологом.
Якщо в неї будуть ускладнення, які приведуть до летального випадку-кого її родичи винить будуть? Правильно-лікарів, які «і далі читаєм автора цієї теми»
Боневтікла• 05 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Можете називати неадекватом чи ще кимось, але якщо близька людина страждає чи не дай бог зробила суїцид після інвалідизації то я б не просто самосуд розглядала, а страждання діток оцього недоумка.
Удалено администрацией...
Василина Семеніч• 05 апреля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Удалено администрацией...
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
По поводу ножа согласна , взял с собой и купил же значит предполагал убийство, это не камень подобрать
То что на мертвого диспетчера все могу навешать тоже согласна по поводу самосуда , если б это было больше то думаю и безнаказанности не было б такой
Взять тех бурятов которые орудовали в Буче , у них тоже дети и от их смерти им будет больно
Карма хамелеона• 05 апреля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Що ви пишете взагалі? Анафілактичний шок - це значить алергія була у дитини на якийсь компонент. Ви завжди перед прийомом нового препарату робите алергопроби? Дитину жаль, звичайно. Але оце - не мучив він. Герой, б.....´Чи то справедливість - ЩОО? Зовсім вже!
Оно само купилось• 05 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Да, слышала ситуации и про роды, когда тянули и сделали инвалидом или погиб ребенок или про халатность с лекарствами
А патологи потом все подшифровуют
Коли я маленька сильно захворіла, тупий лікар казав, що у мене Боткіна, а мама наполягала, що проблема з нирками (бо дуже сильний біль був, пієлонефрит в результаті лікували). Прийшов інший лікар, зробили обстеження, лікували нирки. Перший вирвав аркуші з історії хвороби. Мені тоді давали 5%, що виживу. Так от мій тато пообіцяв, що не дай Боже, не виживу (а через того лікаря був утрачений час), він не жилець. І я вірю, що так би і було, бо тато мій за мною все життя трусився
Зілля до весілля• 05 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Ніколи в нашій країні не накажуть
А найняти адвоката з судовими справами буде коштувати більше 15$ тисяч.
І максимум відсторонять ( це якщо смерть була і докажуть)
Є кілька жахливих історій про приватний пологовий лелека.
Одна там зовсім трешова, але клініка так і не покарана
Борода• 05 апреля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
да, але це не проблема суда і корумпованих суддів, бо підробляють ще ж до суду.
це проблема медичної системи, де хаос і бардак і де люба коза в реєстратурі мнить себе богинею медицини.
і кругова порука, де одні лікарі не хочуть йти на конфронтацію з попередніми, які поставили невірний діагноз, бо це не їх діло
бо нема ніякого дієвого механізму щось оскаржити чи на когось пожалітись-кругова порука і відписки.
пора вводить якісь медичні суди чи якісь незалежні комісії чи х/з, як в цьому хаосі навести порядок
Карма хамелеона• 05 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Удалено администрацией...
Ви бажаєте, щоб убивали дітей?! Серйозно? Дивіться, щоб вам нічого такого не побажали
дама_из_декрета• 05 апреля 2024
Ответ длядамаАмстердама
А, вообще, куча историй было: и меня пытался пьяный нейрохирург оперировать, у подруги врач убила ребенка в доношенной беременности( потом на коленях стояла перед подругой, что бы жалобу не писали и заявление не подавали), и со стоматологами у друзей приколы были
Так убила?
Ответ длядамаАмстердама
У меня такая же история была: высеяли почти всю панель ЗППП... у меня, просто челюсть отвисла.
А соседней палате, накануне, муж побил жену за анализы...
Я поругалась в врачом, благо уже выписывалась.
Пошла и сдала повторно анализы: все чисто.
У нас было в свое время поставлено на поток с т.н. клиникой и лабораторией Медиаком. ’Сотрудничали’ с ними врачи ж/д больницы, частные доктора и т.д. Приходишь на осмотр к врачу, он делает забор, отправляет в эту лабораторию, оттуда красный ответ с 2-3 обнаружено, назначается лечение довольно общего порядка, к-рое ’не повредит’, повторный анализ - уже чистый. Или может быть не очень чистым, если захочется еще заработать.
Причину я знаю: завлабу Медиакома нужно было рассчитываться с долгами за лечение своей покойной матери, но выбранный им метод был отвратителен и создал проблемы многим одесским семьям.
дамаАмстердама• 05 апреля 2024
Ответ дляCarin
Вот в ж\д больнице Одессы я тогда и лежала))))
Тогда 1 панель вылечить стоило 300 $
а у меня в их анализе: и гонорея, и сифилис и уреаплазмоз
Тогда 1 панель вылечить стоило 300 $
ФсеСама• 05 апреля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Обычные люди (не врачи) слабо ориентируется в медицинских вопросах, как правило. Поэтому часто закономерные ситуации и исходы ставят в вину врачам (речь, конечно, не об ампутации не той ноги). Я много общаюсь с пациентами их родственниками и вижу, что часто люди склонны винить врачей в любых ситуациях. Так, например, знаю женщину, которая обвинила и прокляла врачей онкодиспансера за то, что ’довели до смерти’ её маму, не принимая во внимание, что на момент обращения к врачам у мамы была уже 4 стадия. Какой исход она ожидала? Человек настолько далёк от медицины, что не понимает элементарных вещей, но обвинить врачей - это очень быстро зато. Там не было никакого самосуд, конечно, но если бы на её месте был какой-то неадекват, могли бы пострадать люди зря. И да, к сожалению, у каждого врача есть свое ’кладбище’, но обвинять можно лишь в случае, когда он умышленно наносил вред и это доказано.
У меня сестра была с онко.Тянули каждый день чеки метровые скажем.И когда она вечером уже была мертвая , на следующее утро взяли деньги типа на операцию.Даже такое бывает.
Карма хамелеона• 05 апреля 2024
Ответ дляБорода
а як ви поняли шо свекрухі замість ліків влили воду?
Ага і які тканини облучили
. Це просто провокатор знатний, вже не знає, що б придумати максимально трешове.
Лепетун• 05 апреля 2024
Всю тему не читала, но недавно смотрела сериал, где некомпетентный доктор делал операции на позвоночнике, тем самым обрекая людей в лучшем случае на инвалидное кресло.
Вот в этом сериале вся американская система правосудия показана. Как сложно даже имея доказательства лишить такого доктора лицензиии и посадить за решетку.