Метровий сантиметр• 05 апреля 2024
Роли для 1
Скільки ви замовляєте ролів, якщо купуєте тільки для себе? 1 з 8 штук чи більше 2,3 роли? Часто трапляється так, що лишаєте на потім трохи чи відразу все з’їдаєте? Помітила за собою, що 1 рола мені вистачає з головою, а якщо більше, то вже тяжкість надмірна з’являється.
КоКоКоКоКоКо...• 05 апреля 2024
Особисто я за раз задаю близько 15-18, іноді більше, якщо роли не великі.
Свезло так свезло• 05 апреля 2024
50% від сету філадельфія, 500+ грамів
Там 4 половинки ролу, для мене ідеально.