Бавовна• 05 апреля 2024
На скільки реально оскаржити заповіт?
Дайте подуться• 05 апреля 2024
За законом можна, але є ще воля покійника. І її оскаржувати не рекомендують. Хоч інколи покійники чинять несправедливо і дивно. Знаю купу таких випадків.
ТрамвайGirl• 05 апреля 2024
Ответ для3@йk@
Вы пенсионер или инвалид?
там тоді є частка за законом без оскарження
ТрамвайGirl• 05 апреля 2024
Автор, я думаю, що якщо людина писала це добровільно і в здоровому глузді то нереально.
Поліцейський патруль• 05 апреля 2024
Між родичами був суд не оскаржив. Хоч проживаючий що оскаржував був і пенсіонером і інвалідом
Найщасливіша• 05 апреля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Значить він був у черзі спадкування не першим. Інакше і без суду отримав би частку
Скляна миша• 05 апреля 2024
нереально, якщо ви інвалід чи пенсіонер, тоді можете подати заяву на свою частку. Якщо строк вже пройшов, то вже ніяк.
Скляна миша• 05 апреля 2024
Ответ дляДайте подуться
справедливо чи ні - це моральні категорії, а не правові.
Це його майно, як хоче, так з ним і обходиться.
Люблю Украину• 05 апреля 2024
А якщо син інвалід дитинства-недієздатний, а мама , будучи в не дуже здоровому глузді, заповіла чужій людині. Є шанс? Чи краще не тратити на це час, гроші і нерви?
Бавовна
• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А чим доведете ’не дуже здоровий глузд’?
Оченьценная• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Син все одно має частку
Люблю Украину• 05 апреля 2024
Ответ дляБавовна
так отож і запитую. чула, що якщо син-інвалід, то якасть частка в любому випадку належить по закону, незалежно від заповіту. у вівторок записалась до нотаріуса- все розпитаю. бо я - опікун
Оченьценная• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Так, суд не потрібен, в інвалідів є обов´язкова частка
Поліцейський патруль• 05 апреля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Він був чоловік- встановив це через суд. До цього просто співмешканець
ТрамвайGirl• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
50 відсотків від того, що він мав би отримати по закону.
Банан-барабан• 05 апреля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Cуд не может кого-то признавать мужем или женой, устанавливается факт проживания одной семьей, а это четвертая очередь наследников.
ТрамвайGirl• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
якщо він єдиний спадкоємець по закону, то його половина в спадщині
КликОЛЬКА• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Есть , у него обязательная доля, несмотря ни на какое завещание
КликОЛЬКА• 05 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Вы бы быстрее подавали на наследство, пока сроки не прошли
Фокус-Покус• 05 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Виписки з медичної карти і експертиза на вирішення якої ставити питання, чи розуміла людина значення своїх дій під час складання заповіту
Але це малоймовірно, якщо не було діагнозу (я адвокат)
Бавовна
• 05 апреля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Діагноз маєте на увазі якийсь з психіатрії?
Фокус-Покус• 05 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Так, або ще є певні захворювання, які також можуть впливати. Але на стороні спадкодавця буде також нотаріус, який посвідчував заповіт і який буде божитися, що спадкодавець був здоровим і при своєму глузді
Шалена красуня• 05 апреля 2024
Потрібно дивитись на вихідні дані: стан здоров´я покійного; на кого був зроблений заповіт; хто оскаржує заповіт; які підстави для оскарження; скільки років минуло з моменту набуття спадщини спадкоємцем. Це з основного.