БЦАшка• 05 апреля 2024

А кажуть, що хорошим дівчаткам подобаються погані хлопці?

Завжди подобались хлопці виховані, з гарними манерами, одним словом, "правильні". Зараз вже в зрілому віці чоловіки такі ж подобаються, тільки мало їх насправді.
Як у вас було і є?
Доставучая• 05 апреля 2024
У мене в юності був хлопець - мрія. І чоловіком він був ідеальним, правда, не моїм. Бо тоді мене таки тягло на поганих

автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляДоставучая
А що потім змінилось?
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
тянет?это вы с ними в оношениях?или мечтаете?
мистерЛяпсус• 05 апреля 2024
Погані це які?
Доставучая• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
А що потім змінилось?
Його вже нема ((
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Мрію)
Несу добро людям• 05 апреля 2024
Ніколи не мала мазохістських нахилів. Ні погані хлопці не подобалися ніколи.
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
Мрію)
вы замужем?или кто то конкретный волнует?
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляДоставучая
Його вже нема ((
Співчуваю. Мала на увазі чи щось змінилось у вашому ставленні до хороших хлопців?

Сижу_и_плачу• 05 апреля 2024
когда я была более юная - мне было все равно какие у него манеры, как он воспитан, мне нравились только красавчики.
но правда с откровенным дерьмом, чтоб наркотики, сомнительные компании и криминал - я не встречалась))
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
будете с ними в отношениях-потом точно передумаете
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Не заміжня і ніхто конкретний не хвилює. Просто по життю подобається такий тип чоловіків.
Доставучая• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
Так, змінилося. Відірвалася трохи з поганими хлопцями, зрозуміла, що з ними справи не буде. Чоловік у мене з «нормальних» хлопців)
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
криминальные элементы?
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А у мене якийсь бзік. Якщо людина ’какашка’, то його краса зовнішня мене не хвилює і навпаки.
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Чому? Не думаю.
Букет троянд• 05 апреля 2024
Завжди подобались спокійні і працьовиті люди. Заміж вийшла за холерика, донька холерик. За що мені то все?)
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
Чому? Не думаю.
вы же не были в отношениях с ними,попробуйте,какашка он будет и с вами в том числе
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляДоставучая

автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Такого ще потрібно знайти. Вільного.
мистерЛяпсус• 05 апреля 2024
Ответ дляБукет троянд
Холерики не працьовиті?
Мамина корзиночка• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
Такого ще потрібно знайти. Вільного.
куча
МаксХмара• 05 апреля 2024
Я была хорошей девочкой и нравились мне только хорошие мальчики, ботаны, профессора в очечках. Хулиганы и мачо - никогда, бесят и даже брезгую ими как-то.
ЯкаКраля• 05 апреля 2024
Нет. Когда встретила бывшего, была от него в восторге. Он был очень добрый, моральный, воспитанный, интеллигентный. Хороший. И даже старомодный. Такие мне и нравились.
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляБукет троянд
Щоб було веселіше)
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
куча
Де?
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене те саме)
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Часто чую, що з такими нудно та я не згодна.
МаксХмара• 05 апреля 2024
Ответ дляБЦАшка
У мене те саме)
И я это хорошо понимаю, с ними же интересно! И сексуальное место для меня - мозги))
автор БЦАшка • 05 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
В точку!