05 апреля в 17:15

Співзасновник "95 Кварталу" Борис Шефір переселився у Німеччину

Друг і спонсор нашого президента Зеленського.Співзасновник "95 Кварталу" Борис Шефір переселився у Німеччину: "Треба укласти мир та дружити, війна не з Росією, а з Путіним"
https://m.censor.net/ua/news/3482588/spivzasnovnyk...

"Це було б прекрасно. Звісно-звісно, потрібно дружити знову. Взагалі, потрібно дружити з усіма, і з Росією в тому числі. Путін – не вічний, він здохне – і прийдуть нормальні люди. І з ними завжди можна…

Ну, по ідеї, ми ж усе життя жили разом. Ну, я принаймні. Я все життя прожив в Радянському Союзі. І ми прекрасно уживалися. Я сподіваюся, що в нас з Росією будуть прекрасні відносини, як тільки вони підлікуються від свого божевілля. Ми повинні обов’язково прийти і сказати: ні-ні, потрібно дружити.

Чого цей поц в таку прекрасну росію не поїхав,всі чотири їхні з Зеленським компанії й досі там.
Чого і цей в Европу ,а не туди де так чудово.
Парадокс
LudaSHS 05 апреля в 17:17
Ватный совок был и остался. Как он выехал?
NYC 05 апреля в 17:18

У меня всё.
10 14 1
I-va 05 апреля в 17:19
Ответ дляLudaSHS
Ватный совок был и остался. Как он выехал?
Он 1960 года.
Екатерина1801 05 апреля в 17:19
Це єдиний парадокс, про який ви вперше побачили чи почули?
4 1
Семицветка 05 апреля в 17:20
Какая мерзость
drive105 05 апреля в 17:21
И тут со дна постучали
10 1
LudaSHS 05 апреля в 17:22
Ответ дляI-va
Он 1960 года.
Некоторые живут уже не в ссср, в Украине, но как волк в лес смотрят, так эти - в иллюзии мечты сэрэсэрэ
4 1
автор Реверанс 05 апреля в 17:23
Ответ дляLudaSHS
Ватный совок был и остался. Как он выехал?
Як і інші другани нашого президента.
Друге питання, нащо давати такі ганебні висловлювання?
Там 140 мільйонів хворих на голову,як і путін власне, але як йому харчоваться, коли весь бізнес в московії.
Проте жити чогось туди не поїхав.
6 1
I-va 05 апреля в 17:24
Ответ дляLudaSHS
Некоторые живут уже не в ссср, в Украине, но как волк в лес смотрят, так эти - в иллюзии мечты сэрэсэрэ
Интервью лучше не читать и не смотреть. Блевать хочется. Он конченый во всех смыслах. Ну уехал ты, рот на замок и наслаждайся. Вылезло...
14 4
I-va 05 апреля в 17:25
Ответ дляРеверанс
Як і інші другани нашого президента.
Друге питання, нащо давати такі ганебні висловлювання?
Там 140 мільйонів хворих на голову,як і путін власне, але як йому харчоваться, коли весь бізнес в московії.
Проте жити чогось туди не поїхав.
Не прошел бы фильтрацию в Шереметьево. Поэтому и не совался.
автор Реверанс 05 апреля в 17:25
Ответ дляЕкатерина1801
Це єдиний парадокс, про який ви вперше побачили чи почули?
Ні, просто цікаво скільки поверхів дна ще побачим
Дюрлишка 05 апреля в 17:26
Не он первый, не он последний
3 5
автор Реверанс 05 апреля в 17:30
Ответ дляДюрлишка
Не он первый, не он последний
І російські ракети не вилікували поторочу.
Руснявість головного мозку
Piracanta 05 апреля в 17:30
А почему он не подался в Израиль
diamond_shop 05 апреля в 17:31
Ответ дляI-va
Он 1960 года.
так це і є совок
Ирина_Б_ 05 апреля в 17:39
все окружение понемногу сваливают за границу, к чему бы это?
2 7 1
автор Реверанс 05 апреля в 17:40
Наскільки розумнішим був покійний 24-річний Роман Ратушний:
Чим більше росіян буде вбито,тим менше доведеться воювати нашим дітям
2 9
Маня_53 05 апреля в 17:43
Ответ дляLudaSHS
Ватный совок был и остался. Как он выехал?
В нього зв´язки
Петрик 05 апреля в 17:45
Ответ дляLudaSHS
Некоторые живут уже не в ссср, в Украине, но как волк в лес смотрят, так эти - в иллюзии мечты сэрэсэрэ
30 лет, как совок развалился, но сколько ж дебилов бредит им. Особенно некоторая молодежь удивляет. Родились уже после развала, но ностальгируют. За чем? парадокс.
автор Реверанс 05 апреля в 17:53
Ответ дляПетрик
30 лет, как совок развалился, но сколько ж дебилов бредит им. Особенно некоторая молодежь удивляет. Родились уже после развала, но ностальгируют. За чем? парадокс.
Навіть на форумі є нездорові,в якийсь темі Ліза92 написала ,що нас всіх в ГУЛАГ би.
Що з людьми робиться?
1 6
natella579 05 апреля в 21:11
Ответ дляPiracanta
А почему он не подался в Израиль
А кому він там всрався?)) і на ізраільтянах грошей не заробить))), і там теж війна
L-i-s-a-92af 06 апреля в 06:07
Ответ дляРеверанс
Навіть на форумі є нездорові,в якийсь темі Ліза92 написала ,що нас всіх в ГУЛАГ би.
Що з людьми робиться?
’Нема ума, вважай — каліка’- народна мудрість щодо тих,хто неспроможний зрозуміти зміст написаного