Добрий день! Може у когось є контакти, хто працює офіційно і з єВідновлення? в Ірпені. Треба зробити косметичний ремонт. Шпалери старі зняти, десь пофарбувати, відкоси поробити, таке інше.
Ответ дляKateSavch
Старі шпалери це не пошкодження в наслідок війни.
можуть бути пошкодження. у нас в жк пописали балончиком стіни свастикою, вешками, зешками, порізали натяжні стелі. відкоси взагалі в кожній квартирі треба було робити. добре, що ви цього цього не знаєте.
Ответ дляKateSavch
Євідновлення то ж для зруйнованого в наслідок війни, а не для заміни старих шпалер. Це вже що мутять з євідновленням??
Ви напевно щасливиця, і Ваше житло вціліло. В моєму випадку, немає даху вікон і за це все ми платили за свої гроші. А держава виплатила компенсацію, яку я спрямую на відновлення внутрішнього оздоблення. Так що зрада не пройшла. Розслабтеся
Ответ дляmabel.s
Дякую! Не звертайте увагу на недалеких, заздрісних людей, котрі аби свої 5 копійок вставити. А по ділу дати пораду не можуть.