Дую на вітер• 06 апреля 2024

Вдарилась вночі скулою. Напухло, болить. Відчуваю буде синяк

Відразу прикладала холод. Зараз донька піде в аптеку, що краще купити, щоб зняти отьок і не було фініша.
Хвець-тець• 06 апреля 2024
Ага, поверили , что ударилась 😆, муж дал в бубен ночью

И_В_офигительных_штанах• 06 апреля 2024
Як? Об подушку?
Помилуйте мадам• 06 апреля 2024
сырое мясо ,если верить литературе помогает,еще бодяга есть в аптеке
Слобожаночка• 06 апреля 2024
Тоже было, по воздушной подскакивали и муж мне локтем в глаз заехал, аж искры посыпались)
Но утром синяка не оказалось
Миссис Буркул• 06 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Ви думаєте, що у всіх як у вас?)) Розчаровуйтесь
автор Дую на вітер • 06 апреля 2024
Я закордоном . Купили троксевазин і траумель мазь в аптеці. Цього буде достатньо? Бодяги немає. Може щось з народної медицини ще можна зробити????
автор Дую на вітер • 06 апреля 2024
Болить зараза, ще й як гуля під шкірою.
автор Дую на вітер • 06 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Да хоч і коханець … краще б написали, що робити і чим лікувати
Гарнюнька• 06 апреля 2024
Бадяга, мені тут радила дівчина спортсменка , дійсно допомагає і швидко сходить

Пузата Хата• 06 апреля 2024
Ответ дляДую на вітер
Холод прикладывали, теперь купленных траумеля и троксевазина достаточно.Есть ещё в магазинах и аптеках мазь с арникой, очень хорошо помогает рассасывать синяки