Вмію заміряти найкраще• 06 апреля 2024
Порадьте повсякденні аромати парфумів для любителів солодкого
Щоб людей навколо не травити
Вмію заміряти найкраще
• 06 апреля 2024
Мої фаворити Ланком, Армані май вей, але вони більш вечірні
Додекаэдр• 06 апреля 2024
плюсую за My Way, мне очень нравятся
givenchy irresistible сейчас пшикаю
Їжак в панчохах• 06 апреля 2024
Для мене Гуд герл легер еррерівські дуже смачні. Вони не такі важкі і солодкі, як Гуд герл, більш вершково-карамельні. Але аромат точно не на літо, на погоду як зараз - ідеальні.
НичеНипанимаю• 06 апреля 2024
Май вей Армани, уже как год не могу без них) и летом и зимой так сказать
Просто болталка• 06 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Thierry Mugler Angel. Сладковатый, но не приторный. И в пир, и в мир.
Ну вы даёте. Это очень крепкий парфюм. Я понимаю, что вы к нему привыкли, но это совсем не тот вариант, что просил автор.
ЗдесяЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Я не назвала бы их крепкими. Наношу один пшик на волосы ( у меня духи) или в районе декольте. Декольте для себя, волосы для других. Одного пшика вполне достаточно) Странно, почему вы считаете его ядовитым. У меня есть ещё старый Пуазон, так то действительно оружие массового поражения)
Викачую яйцями• 06 апреля 2024
наносьте один пшик, не будете травити.
По факту задихаюся від всіх, відхожу. солодке люблю, але не парфуми.
Їжак в панчохах• 06 апреля 2024
Ответ дляMs. Android
Shiseido ginza или мурасаки , суперские и никого не задушите.
Та де Гінза солодкі? Квіткові вони, і перець там такий гостренький.
Якщо вже Шисейдо, то Евер блум сакура більш солодкі, така собі легка вершкова вишнева карамелька.
Ms. Android• 06 апреля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну зеленым свежаком гинзу тоже не назвать , но они точно не душные , при этом с характером и звучат не дешево.
Мурасаки слаще.
Їжак в панчохах• 06 апреля 2024
Ответ дляMs. Android
Мурасаки слаще.
Автор шукає СОЛОДКІ аромати, тому я уточнила, що Гінзу солодким ніяк не назвеш.
Квітковий, пряний, деревинний, і вже аж потім солодкий.
Ms. Android• 07 апреля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Не кричите 😂
Ms. Android• 07 апреля 2024
Автор , уточните пожалуйста , на каком месте в описании аромата должно стоять «сладкие» ? ))
Это шутка …