Mangoskin• 06 апреля 2024

Женщины 18-60 и электронный реестр.

👀Не лише чоловіків, а й усіх жінок віком від 18 до 60 років можуть вписати в електронний реєстр військовозобов´язаних, — текст закону

У статті 13 закону, який Зеленський підписав 2 квітня, прописано норму, що органи влади подають дані до Реєстру про всіх громадян України віком від 18 до 60 років. Тобто до списку військовозобов´язаних впишуть у тому числі й усіх жінок зазначеного віку.

При цьому йдеться, що оператори реєстру (Міноборони, Генштаб ЗСУ, СБУ, Служба зовнішньої розвідки) видалятимуть дані про громадян, які не є військовозобов´язаними.

🇺🇦Реальна Війна
автор Mangoskin • 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Ну раньше писали в новостях, я ссылку не сохранила, что за границей будут ограничения на выдачу украинских загранпаспортов военнообязанным - тем у кого нет на руках военно-учётных документов, а на другие консульские услуги ограничений не будет... А сейчас опять решили ограничить всё...
На беженство подадутся , вместо параграфа этого , выход всегда есть .

karapuz19• 07 апреля 2024
Будь ласка, надішліть посилання саме на цей закон, де прописано.
автор Mangoskin • 07 апреля 2024
Ответ дляkarapuz19
На первых страницах темы есть ссылка
Ирина_Б_• 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Так, тем кто за границей, и так не продлят...
а даже так :( я думала все еще будет
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляMary-7b23
Будут удалять тех женщин, которые не прошли мед комиссию по состоянию здоровья , и они будут считаться не ВО. Для остальных - военный учет , закрытые границы . Вот увидите
С 17 года тоже так удаляли?
Эта норма первичной редакции, почитайте закон, перейдите по ссылкам. Я выше дала скрин, добавили базы и обновление , редакция про Всех граждан не менялась
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляfelin
Здається той реєстр існує ще за декілька тижнів до повномашатобного...
Я на початку працювала у державному закладі, так от директор ще тоді сказала, що прийшло розпорядження на подачу працівників жіночої статі від 18-60 років. Згадайте, як тоді 2 роки назад теж панікували які професії будуть входити до військово зобов´язаних.
Он с 17 года по тому же закону. Как раньше формировали реестр не смотрела, я не юрист
lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляNataliiazp
Ну так может тогда женщинам почитать законы и узнать свои права. Не будут же женщин бить.
Да и кого-то из женщин отправляли насильно воевать? Я знаю только жен, которые за мужем пошли. Муж воюет, жена в штабе. Ну или добровольцы девочки, которые на самом деле добровольцы.
Раніше багато чого не було, що зараз є...
lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляВолшебный Пони
Вы понимаете, что на это многим плевать? На многих работах женщин заставляют поднимать тяжести.

Чёт никто про это не говорит.
Але з тих робіт можна звільнитись. Як не крути, військовий - це фактично раб. Людина, яка не може керувати своїм життям, не має свободи, не має навіть права на медичну допомогу. Не по закону, по факту.
Цивільний за бажанням навіть безкоштовне лікування може вибити. У військових немає такої опції...
Я знаю, що нікому немає до того діла. Але не дарма жінок перестали з чоловіками пускати до війскоматів. Ми дуже галасливі. Дуже. Майже всі факти порушень зафіксовано і розповсюджено жінками.
Тож я думаю, що не через турботу про нас, а просто через страх публічності цього, я сподіваюсь, не відбудеться.
В мене одна надія - першим часом будуть випускати тих, хто з інвалідністю. Якщо я буду в Україні, коли почнеться це все, то матиму якийсь час, щоб виїхати.
Flower Girl23• 07 апреля 2024
Ответ дляMangoskin
Ну это да, альтернативы у них нет...

lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляNataliiazp
Кому-то из женщин, даже во, закрыли выезд? Нет. Абсолютно спокойно ездят все.
Так і чоловіки спокійно виїжджали до певного часу. Тоді ще півроку студенти виїжджали. Потім виїжджали ті, хто утримують інвалідів... потім самі інваліди... зараз вже ніхто не виїжджає.
Думаєте, з жінками не так буде?
Я тільки маю надію, що спочатку будуть жінок з інвалідністю випускати. То, якщо я буду на цей час в Україні, то встигну ще зі своєю третьою виїхати... А тоді вже ніколи...
Flower Girl23• 07 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
а даже так :( я думала все еще будет
Я честно говоря, до последнего надеялась, что этот пункт удалят из закона ещё до голосования... Но нет... Как я понимаю, властьимущие надеятся, что какой-то %% беженцев вернётся оформлять военно-учётные документы, не понимая, что обратно их уже никто не выпустит... И не понимает наша власть, что подобные нововведения будут иметь прямо противоположный эффект - беженцы вообще наотрез откажутся возвращаться в Украину...
lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Ви повністю праві.
Дивіться, з чоловіків тут, яких я знаю, ніхто навіть на хвилину не збирається повертатись. Жінки збираються, хоч колись.
Якщо приймуть, то все, ну може чверть одного відсотка назад поїде, може в кого сини дорослі, або щось трапиться. Інакше ніхто не повернеться.
Може, для того й зроблено? Я не знаю...
Тим більше, вже в багатьох країнах наших переводити з тимчасового захисту на вид на проживання, навіть на постійний. Польща - всіх, Чехія - тільки працюючих, я в Словаччині, вони згідно проекту закону просто трохи спростять подачу на ВНП.
Так що люди і так багато хто не повернеться, а як закон приймуть, то ніхто крім пенсіонерів і глибоких інвалідів.... хоча і таких мобілізують. (((
felin• 07 апреля 2024
Ответ дляАнна-3f64
Так, з 17го, але ніколи не вимагали таких даних з повною звітністю. А от перед війною усі наші дані директор передала. Пам´ятаю, що вона сама у шоці була і деякі дівчата просили їхні дані не передавати😂, а вона сказала цього разу не прокате:).
Kittu2008• 07 апреля 2024
Все не унимаются, гады.

Даже орки женщин не трогают.

Не боятся, что женщины с автоматами в раду пойдут?
Еленнн• 07 апреля 2024
Ответ дляfelin
...коли минулої осені всі боялись, Зеленський сказав, що зараз жіночого призиву не буде. всі видихнули. ( а за майбутнє.. - він нічого не обіцяв..).
frumoasa17• 07 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
з таками нововведеннями.., схоже, що і жінкам не помішає подумати про рахунки.. ((.
Удалено администрацией...
tanya_217• 07 апреля 2024
Ответ дляMangoskin
Уже решили блок счетов вернуть и ограничение на вождение транспорта для мужчин , кто не явится в ТЦК .
Так уже и к женщинам опять руки тянут ?
Нічого страшного.
Вже знайомі чоловіки домовилися з роботодавцями. Оформлення ФОП на дружину і їй буде капати його зарплата, як дохід.
А він голий босий, без рахунків, без машини, квартири є але по прописці не живе і не з´являється
І все!
Flower Girl23• 07 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Думаєте, з жінками не так буде?
Удалено администрацией...
Nataliiazp• 07 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Думаєте, з жінками не так буде?
Чоловіки спокійно виїжджали скільки, день чи два, забула якого числа заборонили тоді 25 чи 26. Інваліди та з інвалідами і зараз виїзджають, нещодавно знайомий з матір´ю виїхали, у неї інвалідність.
Мені здається, що жінок чіпати не будуть, не має сенсу, бо діти практично у кожної, куди дітей дівати тоді?
Ну і думаю, Європа не підтримає таке, можуть тоді взагалі допомогу перекрити Україні.

Flower Girl23• 07 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
И ключевое там было - ’зараз’...
Flower Girl23• 07 апреля 2024
Ответ дляNataliiazp
Европа поддержит абсолютно всё - лишь бы интенсивность нашей войны не ослабевала и им не пришлось бы вводить в Украину свои войска...
Carin• 07 апреля 2024
Удалено администрацией...
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
И ключевое там было - ’зараз’...
В этом году в интервью тоже про женщин сказал, не будет. Они мужиков всех до купы собрать не могут, погодите, женщины пока не на часи
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
И будут толпы нелегалов. Европа обрадуется. Скажет нашим спасибо, отблагодарили
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Европа не поддержит новую волну беженцев женщин с дочками
Анна-3f64• 07 апреля 2024
Ответ дляfelin
Директор какой организации?
drive105• 07 апреля 2024
Сдадим паспорта и будем оформлять международное беженство.
Одни маты
Korsika999• 07 апреля 2024
Ответ дляNataliiazp
Європе насрать. Вы ещё не поняли?
Teonaa• 07 апреля 2024
Як думаєте хто перший змусить жінок ворушитися - ми чи росія?(
Наші ніяк не угомоняться з цими жінками. І так, і едак.
Замість того щоб зброю робити.
Мені особисто уже не так важно та назва «незалежна».
От якби не убивали ще, на своєму шляху, то я б і не переживала.
Вже вкрай дістали ці закони, ці мобілізаціі через жопу, жиртряси які крадуть, барани які мямлять аби мямлить і все з пустого в порожнє (літаки, вступ, іноземні війська і тр обіцянки).
Хто чув щось хороше? Давайте вже про хороше
Marino4ka1• 07 апреля 2024
А Зеленський ще легітимний ?