Перша леді колгоспу• 07 апреля 2024
Посоветуйте сладенький, женственный парфюм пожалуйста !)))
Наша взяла• 07 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
Кирке, Бакара, Ганимед, Флер наркотик
Кого травите тараканов, клопов?
Жертва интернета• 07 апреля 2024
Донна Труссарди, Ланвін Модерн прінсесс, живанши ірезістбл, аква колонія ірландскькі квіти
Админко• 07 апреля 2024
Може заодно хтось чоловічий порадить, з ароматом дорогого табаку, трошки шкіри, коньяку і наче трохи кави.
Араби подарували чоловіку ще в 17 році після завершення контракту. Закінчився. Не знайшли такого, етикетка вся арабською була, можливо щось схоже є.
ПлакалаВАвто• 07 апреля 2024
Ответ дляАдминко
Моему мужу очень нравится Amouage Opus XIV – Royal Tobacco . Дорогой , поэтому лучше начать с пробника.
ПлакалаВАвто• 07 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Кого травите тараканов, клопов?
Похоже всех сразу , оптом , включая крыс и людей.
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Дякую!
Замріяна• 07 апреля 2024
Сладковатый спокойный нейтральный - мне боссовские нравятся Woman, Jour Pour Femme...
Где тут 0?• 07 апреля 2024
Ответ дляАдминко
Parfums de marly - herod
Franck Boclet - Tobacco
Тролю як можу• 07 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
Кирке, Бакара, Ганимед, Флер наркотик
А Кокаин ? Забыли
Ответ дляАдминко
Флакон є? Можна пошукати по фото.
Админко• 09 апреля 2024
Ответ дляLeka_Leka
Флакон є? Можна пошукати по фото.
Ні, немає нажаль. Нічого подібного не знайшли. Запитували в фахівців, то сказали що це щось для внутрішнього ринку скоріше за все. Жодного напису англійською,коробка була прикрашена східними узорами, і кришечка теж, з місяцем і сонцем. Флакон весь в золотих візерунках.
Жертва интернета• 27 мая 2024
Ответ дляАдминко
А по нотах подібних дивилися? Ще можна індивідуально замовити у парфюмера. Зараз дуже потужні українські парфуми роблять, думаю ви знайдете щось))🤗