Крию матом страшно• 07 апреля 2024
Комусь вдалось знайти секрет як готувати смачну картоплю Фрі з свіжої картоплі?
Щось ніяк не виходить хрумка ззовні і мʼяка всередині, як в макі. На ютубі були рецепти вимочити в воді, відварити до напівготовністі, потім просушити і в морозилку і потім смажити, але все одно щось не те. Можу комусь вдалось знайти як готувати як в ресторанах чи якійсь крохмаль потрібно додавати чи не знаю що?
Не любовница• 07 апреля 2024
Моя ідеальна)
Розказую:
Картоплю чистите, нарізаєте брусочками максимум до 1 см в товщину, краще 0.7-0.8 см, заливаєте окропом, перемішуєте, залишаете на 1-2 хвилини. Воду зливаєте, знову заливаєте окропом на 1-2 хв. Зливаєте, картоплю викладаєте на рушник і просушуєте насухо, це обов´язкова вимога!
І потім вже стандартно - в казанок чи сотейник з киплячею олією. Готову на рушник, солите, перчите за смаком.
В олію можна додати ложку смальця, буде ще хрусткіша.
Завжди ідеальна, перевірено сотні раз.
Розказую:
Завжди ідеальна, перевірено сотні раз.
Крию матом страшно
• 07 апреля 2024
Ответ дляНе любовница
Моя ідеальна)
Розказую:
Завжди ідеальна, перевірено сотні раз.
Розказую:
Завжди ідеальна, перевірено сотні раз.
Дякую, спробую))
Пузата Хата• 07 апреля 2024
Все очень просто - аэрогриль. Я брызгаю немного масла, специи там всякие ( травы, паприка, кукурма, перец) и готовлю там 10 минут.