Катастрофа• 07 апреля 2024

Хлопець і паспорт за кордоном

В мене є таке питання. Якщо племіннику в цьому місяці виповнилось 17 років. йому треба зробити закордонний паспорт в "ДП документ".
Він знаходиться більше 2 років закордоном. Підскажить, чи зможе він зробити закордонний паспорт, якщо він не стоїть на військовому обліку, як неповнолітній.
lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляАдминко
То на пуркуа вам та Україна, якщо ви вже вся така словацька дама ?
Україна очистилася від баласту, і це добре.
Попри те, що ви така невихована, я вам поясню.
Я виконую закони, навіть такі безглузді. Тому для законного життя і оформлення тут ми поки що потребуємо українські документи.
Це по-перше.
По-друге, це вас взагалі не обходить, де і як я буду жити. Не за ваші ж гроші.

Вилами по воде• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Значить брешете ви
Бо з початком війни паспорти подовжують, але це подовження має дію лише в країні, де дитина отримала прихисток
Это бред
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Це по-перше.
Я вас побачила наскрізь, ще коли читала ваші вселенські плачі )) І радію що подібні вам покинули Україну. Краще б назавжди.
lith_oops• 07 апреля 2024
Ответ дляАдминко
Не переймайтесь, за можливості не повернемось.
Але точно не збираюсь питати вас, що мені робити.
Админко• 07 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Дай бог ваші мрії здійсняться))
Гигиенишвили• 07 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
Ви не дочитали ?
Повтор

чи зможе він зробити закордонний паспорт, якщо він не стоїть на військовому обліку, як неповнолітній?
Ви знущаєтесь? вам написали ТАК. МОЖЕ.
що вам не зрлзуміло? чого бикуєте?
Ду да ду да ду• 07 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
С 16 лет, без внутреннего, новый загран в консульстве или в ДП уже не сделают(
У ДП зроблять .
Розбещена цяточка• 07 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
У ДП зроблять .
Да, мне уже об этом сказали. Это замечательно!
Ду да ду да ду• 07 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Замовляйте одночасну послугу.

автор Катастрофа • 07 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ви знущаєтесь? вам написали ТАК. МОЖЕ.
що вам не зрлзуміло? чого бикуєте?
По перше, я вам нічого не писала
По друге, співрозмовниця спитала, в чому конкретно питання
Бо вона розписувала інші ситуації
Читайте гілку розмови і не нервуйте
VitalinkaGL• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Значить брешете ви
шо Вы курите?)
VitalinkaGL• 07 апреля 2024
почитала этот бред
1.Нет,приписное Пока не нужно.
2.Продлевают Везде паспорта,кроме Украины.
3.Абсолютно спокойно все летают с этими паспортами)и в Канаду и по Европе и мы ,в Великобританию и из нее)
VitalinkaGL• 07 апреля 2024
ID-карта – для детей после 14 лет
айди с 14 нужна ,а не с 16 ти