Медсестричка• 07 апреля 2024

Не сработала примета про позднюю Пасху и позднюю весну

Ранняя весна в этом году, очень ранняя.
Качка в тапцях• 07 апреля 2024
Ше можуть бути заморозки. Минулого року у кінці квітня чи на початку травня був сніг
YaЯна• 07 апреля 2024
Весна в цьому році як завжди
Додекаэдр• 07 апреля 2024
Хз, как по мне очень ранняя. По сути у нас зима закончилась ещё в феврале. Тепло уже. Даже не помню, когда такое последний раз было, что в марте на градуснике +20 и выше
Твоя космішна• 07 апреля 2024
Навпаки пізня, коли рання, то 1 березня вже спека
Все до блиску• 07 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Весна в цьому році як завжди
Ну ні, ми 31.03 відключили котел і більш не вмикали, в будинку не холодно а вдень навіть жарко з сонячного боку.Такого жодного року не було, Миколаївська область
Качка в тапцях• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ви написане читали?
Твоя космішна• 07 апреля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ви написане читали?
Читала, автор стверджує що весна рання, але насправді вона пізня
Бабуся мороз• 07 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Весна в цьому році як завжди
Минулого року 6 квітня падав сніг, цього ми вже картоплю посадили
Бабуся мороз• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Весна дуже рання. Аномально
Твоя космішна• 07 апреля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Весна дуже рання. Аномально
Коли була рання 1 березня ми вже у футболках бігали, цього року лише у квітні потепліло, березень був дуже холодний
Біле пальто• 07 апреля 2024
За то зима четко 29 ноября пришла, а вот весна уже считаю вовремя, в футболках в марте, не помню такого.
Неновая почта• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ми минулого року вимкнули опалення у лютому і більше не було потреби. Зате позавчора вмикали
Отчебучкина• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
То шо Ви колись пару днів пробігали у березні в футболках, а потім знов були заморзки, не означає ранню весну. Рання це коли стабільно тепло.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ви в якому регіоні? У мене ДР 9 березня, за мої 45 років жодного разу не святкувала його в футболці.
Леди_на_драндулете• 07 апреля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Весна дуже рання. Аномально
аж 2 года назад
Весной-2022 в Украине ожидаются периоды почти летней погоды. В апреле температура воздуха будет достигать + 20°...+24°.
Твоя космішна• 07 апреля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дніпропетровщина
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Дніпропетровщина
Дуже смішно, привіт з Кам´янського
Чай не пью, только кофе• 07 апреля 2024
Никакие приметы не работают последние годы, т.к. климат сильно изменился. Что было актуально 100 лет назад, уже нет.
Каллипсо• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Это где? Мне 42, ни одного года не бегала в футболках 1 марта
Тантрический кекс• 07 апреля 2024
Робіть висновки, чи правдиві прикмети.
Каллипсо• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Дніпропетровщина
Полная чушь, я соседка из Харькова
Бабуся мороз• 07 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Я і цього року в футболці бігала
Отчебучкина• 07 апреля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
аж 2 года назад
Гугл все помнит. Один день 26 апреля может и было +20
Стетоскопуло• 07 апреля 2024
Большая половина христианского мира отметили Пасху 31 марта. И у них сбылись все приметы.
Твоя космішна• 07 апреля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Наприклад в 2020 році 9 березня було +23
Копирайторша• 07 апреля 2024
Сработала) католическая Пасха была 31 марта))) это рано.
Пожарник• 07 апреля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А половина бывает бОльшей?
Я думала, половины обычно равные
Не заздріть тьоті• 07 апреля 2024
Ответ дляYaЯна
Весна в цьому році як завжди
Ну не скажіть. В Польщі вже сирень , магнолія давно зацвіла, з аличи у нашому дворі вже квіти опали. За 4 роки що ми у цій квартирі ніколи так рано не було
Леди_на_драндулете• 07 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Николаев 16 год
Пешеходик• 07 апреля 2024
И примета про цветущие абрикосы тоже не сработала! Обычно абрикосы цветут и сразу похолодание и абрикос нет.
Ура! Погода стоит хорошая! Абрикоски в этом году будут и много!