Кондуктор троллейбуса• 07 апреля 2024
Хто замовляє на нексті? Чи задоволені якістю?
Цікавить все жіноче і дитяче 8 років.
І чи пробував хтось х українського сайту замовляти за кордон(так виходить дешевше)?
Шотуткоїться?• 07 апреля 2024
Автор, если не против, спрошу в Вашей теме тоже про Некст. Если возврат одной единицы из большого заказа, это возможно? Или нужно весь заказ возвращать?
____
По теме - женское и мужское отличного качества, мужские свитера, футболки, белье, женские платья, футболки. Вот детское не брала, не знаю
____
Пффф 100%• 07 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
____
Звісно можна одну одиницю повернути,
там в бланку на повернення просто відмічаєте те. що повертаєте, відповідно і гроші тільки за цю одиницю повернуть.
Я вже так робила.
Пффф 100%• 07 апреля 2024
Мені подобається некст, завжди беру джинси та спортивні штани. Якість хороша.
Сиреневенькая• 07 апреля 2024
Детское некст вообще вне конкуренции стоимость/качество. Кроме обуви, там хорошая только школьная кожаная.
Взрослое беру нижнее белье, носки, рубашки офисные, спортивное, другие бренды. Остальное мне не подошло.
Шотуткоїться?• 07 апреля 2024
Ответ дляПффф 100%
Звісно можна одну одиницю повернути,
Я вже так робила.
Спасибо!
ЯсноВидящая• 07 апреля 2024
Світер з 100% мериносової шерсті за 1750 в кінці листопада 23 р. - хороша якість. У нас 100% меринос по 4-6 т на той момент були.
Ответ дляШотуткоїться?
____
Можливо. І, до речі, є єдина тема суто по Нексту.
Шотуткоїться?• 07 апреля 2024
Ответ дляhrystia
Не знала, спасибо
ksusha ksusha• 07 апреля 2024
Я теж некстом задоволена,ціна якість супер! Доречі беру взуття для сина 3 років, кросівки за 800 грн шкіряні це просто супер!