Усатая полосатая• Изменено 07 апреля 2024
700 грн за урок английского это нормальная цена?
С1
Страхованная• 07 апреля 2024
Ответ дляШукаю стакан
не можу погодитись, якщо не будуть виправляти, то можна лише закріпити свої помилки. Ну і плюс піднабратись чужих, дуже спрощеної мови як мінімум.
На більш високому рівні так, кожна покращує, але є етапи коли легко нашкодити.
Знаєте, так. Забираю свої слова назад. Є зараз в Польщі безкоштовні курси польської. Там вчителя носії, але їм абсолютно пофіг, помилки не виправляють, тупо матеріал начитала та все. Ефекту нуль, йде реальне закріплення неправильної вимови, помилок й так далі
Шукаю стакан• 07 апреля 2024
Ответ дляСтрахованная
Ось педагог університету, носій, від 16 баксів. Це так, за хвилину вам знайшла.
А яка це платформа у Вас?)
Страхованная• 07 апреля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Спасибо Ирландии за учителей носителей бесплатно
Ірландській акцент напевно, той ще квест? Чи норм?
Шукаю стакан• 07 апреля 2024
Ответ дляСтрахованная
Так, вони точно максимально не зацікавлені нажаль(
Давно польську вивчаєте?
Клевотница• 07 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Тут важен не уровень англ у преподавателя, а уровень его педагогических навыков, буквально насколько он способен донести знания до ученика.
Педагогический навык может быть отменный и у школьного преподавателя, но это совершенно не значит, что этот же преподаватель будет работать со взрослым, к примеру в бизнесовой, мед или айти сфере. Желательно автору выбирать в соответствии с первоочередной необходимостью.
Страхованная• 07 апреля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Давно польську вивчаєте?
З листопада 2022. Був курс на Варшавському універі інтенсив, 6 годин в день онлайн 10 місяців. Там вчителя реально класні були, полоністи з їх факультету. Я через півроку класно вже прокачала мову… Зараз бачу, що говоріння відкатується назад… А практикувати тяжко. З читанням все класно, книги на польській регулярно, та дивлюсь фільми. А ось мовлення - це мій біль. А ви в Польщі?
ЖаннаНеАгузарова• 07 апреля 2024
Ответ дляСтрахованная
Учителя отлично, стараются говорить понятно.
Акцент у старшего поколения это что то...)). Среднее говорит более менее хорошо. А вот старички))))
Страхованная• 07 апреля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У мене так з стареньким сусідом поляком. Я всіх взагалі розумію, мову знаю, але бляха він як почне глотати букви та не вимовляти звуки, це жесть 😅 Здогадуюсь, що він каже, по окремим словам.
Шукаю стакан• 07 апреля 2024
Ответ дляСтрахованная
6 годин в день це дуже серьозний підхід звичайно, так можна мабуть на дуже гарний рівень вийти. Ви молодець що витримали) Я в Чехії, але думаю по складності так само десь воно. Вчу так щоб серйозно - то десь близько року, маю заняття тричі на тиждень з репетитором, але прогрес на жаль дуже дуже повільний. Не маю з ким практикувати зовсім, в кафе, магазині одні і ті самі діалоги щ трьох слів( Працюю віддалено, лише англ потрібна.
Зоркая Зорро• 07 апреля 2024
если вам нормально, почему нет?
у сына отличный репетитор, готовит к языковым экзаменам для поступления в ВУзы за границей. Ее час - 400 грн.
Каким бы крутым ни был репетитор, бОльшую часть ученик учит сам. А если не учит, то так и знает.
Добра, коли сита!• 07 апреля 2024
Ответ для1Chall1
Поделитесь пожалуйста контактом вашего преподавателя, может, в личные. Спасибо!
Проверяйте лс, написала)