Тоска в носках• 08 апреля 2024
Відчуваю присмак матеріалу в зубі
Знаходжусь за кордоном. Мені полікували канали, зверху просто залили матеріалом, так як страховка покриває лише лікування. Коронку поки що не робила. Пройшов місяць після лікування. Я досі періодично відчуваю присмак в роті. Присмак матеріалу. Це не є нормою ?
Вилами по Воде• 08 апреля 2024
Снимок делайте. Я тоже чувствовала этот вкус. А потом как заболели все зубы.