Харків кожного дня потерпає від обстрілів і в той же час десь зачаїлись ці продажні потвори((
’Депутатка Харківської обласної ради Галина Куц розповіла, що в місті останнім часом різко активізувались любителі дружби з Росією
Про це вона розповіла в етері Еспресо
’Щодо любителів Росії, то їх у Харкові багато, на жаль. Вони є й трішки притихли. Втім, те що я спостерігаю, то останнім часом вони трішки активізувались. Особливо ті, хто відвідують церкви московського патріархату. У Харкові, якщо відверто, дискримінована українська церква. Церкви ПЦУ в Харкові розташовані десь на околицях і до них добратися не дуже легко’, - розповіла Куц.
На думку Куц, ймовірно Росія готується до нових спецоперацій проти України
’Відвідувачі УПЦ МП раптом знову почали говорити про дружбу з Росією. Вони довгий час мовчали. Тому складається враження, що їх підключають та активують саме зараз. Ймовірно, РФ готується до нової інформаційної спецоперації’, - додала вона.’
Про це вона розповіла в етері Еспресо
Ответ дляМимо_шла
Мне кажется если открыть границу,то свалят как раз таки нормальные семьи и далеко не в рашку.
А ждуны будут продолжать сидеть в украинских городах ожидая прихода русни.
Обратите внимание ,что даже до 24.02 люди которым не нравилась Украина уезжали, а не звали сюда русню, Польшу, США или какую-то другую страну
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Мы побежали из Украины чтоб муж не оказался в бусике в один прекрасный день
А Харків захищати щоб було куди повертатися батькам муж не хотів?
Татьяна_М5• 08 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Б….,ть. «По моим подсчетам»…. А ви хто ? В Італії порядки навели ?😡
Удалено администрацией...
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
С Харькова была возможность выехать в парашку в 2022 г.
У моих друзей там родственники всплыли.
Да, есть определенные риски, но ради такой высокой миссии - воссоединение с любимой парашкой - можно и рискнуть, видимо.
Жаль, что мало таких отважных ждунов
У моих друзей там родственники всплыли.
Жаль, что мало таких отважных ждунов
Mira29-c3c3• 08 апреля 2024
Ответ дляkpss2017
Так до этого было как и в раше 🤷
Де було як і в раші?
Ответ дляYuljwa
У моих друзей там родственники всплыли.
Жаль, что мало таких отважных ждунов
У моих друзей там родственники всплыли.
Жаль, что мало таких отважных ждунов
Ну с Харькова может, тут не спорю
Mira29-c3c3• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
От кого защищать? Им рашисты маньяки друзья.
Дно пробили ждуни чи далі буде?
Ответ дляeltiempo
В окуповані міста прибуває рашистська пліснява, дуже щаслива тим, що господарі більше не повернуться. Їм не потрібні ждуни.
Боже,як же я їх тварин ненавиджу.Щоб на них ,паскуд, тунгузький метеорит бахнувся.Щоб земля цією шваллю і гидотою не смерділа.Прокинувся вранці-а вони як мамонти,далека історія..
Татьяна_М5• 08 апреля 2024
Ответ дляebbi
Я ваши посты еще до полномасштабного вторжения помню.Сидя в Италии вы за что здесь ратуете?Ваш вариант окончания войны какой ?Опишите?Только без воды...дипломаты..как нибудь...надо думать...есть власть пусть и думает...По пунктам,пожалуйста.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляebbi
То якого ви зараз за здачу в окупацію Харкова топите?
Так сил нет военным путем взять. Хотят чтобы украинцы выехали и сдали город на радость кацапне для новоселий отребья человечества
Татьяна_М5• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Так мы без ваших ценных советов не знаем что делать. У нас такой беспорядок в Харькове, куда там нам до мусорных куч Италии. Учится и учится еще
Удалено администрацией...