Харків кожного дня потерпає від обстрілів і в той же час десь зачаїлись ці продажні потвори((
’Депутатка Харківської обласної ради Галина Куц розповіла, що в місті останнім часом різко активізувались любителі дружби з Росією
Про це вона розповіла в етері Еспресо
’Щодо любителів Росії, то їх у Харкові багато, на жаль. Вони є й трішки притихли. Втім, те що я спостерігаю, то останнім часом вони трішки активізувались. Особливо ті, хто відвідують церкви московського патріархату. У Харкові, якщо відверто, дискримінована українська церква. Церкви ПЦУ в Харкові розташовані десь на околицях і до них добратися не дуже легко’, - розповіла Куц.
На думку Куц, ймовірно Росія готується до нових спецоперацій проти України
’Відвідувачі УПЦ МП раптом знову почали говорити про дружбу з Росією. Вони довгий час мовчали. Тому складається враження, що їх підключають та активують саме зараз. Ймовірно, РФ готується до нової інформаційної спецоперації’, - додала вона.’
Про це вона розповіла в етері Еспресо
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
То есть ’дидываевали’ можно полностью отменять и истерики по поводу 9 мая считать абсурдными и верески про памятники тоже
Правильно я понимаю?
Ответ дляAmira-a
Мы побежали из Украины чтоб муж не оказался в бусике в один прекрасный день
Гениально, просто гениально!
Сдрыснули всем семейством, включая мужика, и ждут и желают украинцам оккупации, чтоб их хибару случайно не задело.
Вы очень гармонично смотритесь в теме про ждунов.
Татьяна_М5• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Так нам ее и так дают. Спасибо им
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 08 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Московські попи в Почаївській лаврі спокійно сидять на ЗУ, а ви про Харків..
во-во, і не тільки попи там тусуються. але спробуй зачепи ’святиню правоскрєпія’ - швиденько поліція і вся погонна шушера прилетять на захист
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Представьте, я не хочу чтоб мой родной город превратился во второй Алеппо. Всего лишь.
А украинцы хотят?
Vlada-Maria• 08 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Там стільки хлопців полягло 😰😰😰 .А комусь в окупацію хочеться.
такі ждуни свято впевнені, що їх не зачеплять. Як один казав ’А мєня за что, я даже на вибори нє ходіл’. А одна тут відкрито писала, що ’у нас только атошніков іскалі’
Vlada-Maria• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
У меня нет таких знакомых
що, всі ждуни і ждуть ’асвабаждєнія’?
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляuma
Вот именно это и не понятно. Сдохнешь без таблеток от давления на своем пепелище и все.
Так это ж историческая миссия.на благо империи. ’Государственная необходимость’ у них это называется
Что они зря тут годами высиживали и охраняли свой рускемир?)
Vlada-Maria• 08 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я нік не запам’ятала, але такий контингент знаю не з розповідей, на жаль... Такі і здадуть, і продадуть, і прибрешуть - лиш би самому уціліти. А як позве сцарь за нову родіну воювати, то витягне український паспорт, псячими стежками пробереться в Європу і буде там європейцям втирати ’ми люді прастиє, ми всігда с расієй дружилі, нам дєліть нечево’
Просто поражает цинизм данной депутатки и ее подпевал. Как вообще открываются рты в сторону харьковчан, которые переживают ад на земле, Умудряясь еще и работать при этом, учиться и верить в лучшее?! Только благодаря людям город не превратился в серую зону, пустыню! Есть люди в городе, стране - есть жизнь и только так, по-другому не бывает.
Ирина-bbd0• 08 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Это самое отвратное в этих особях