Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Тролли-свекрови уже так надоели, кому тут интересна вот эта жизнь насекомых, ну реально?
Скорее бы уже новая тема Тани …
Женщинас• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻♀️ Тоді нащо запрошувати?
Це нормальна поведінка у вихованому суспільстві . Ви б самі це мали розуміти і без умов, але певно не дуже розумієте, тому вам їх і проговорили
Срочнокпсихологу• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ну я майбутня свекруха , в мене 2 сини. Не планую втручатися у вибір дітей та їхнє життя особисте, вважаю, дала з вихованням багато чого, що дозволить їм приймати вірні рішення, бути гідними чоловіками в своїх родинах, але....отакого не потерпіла би. Нехай ота невістка ставить умови мамі своїй та подругам. Не подобається так все масштабно і люто- ніякого спілкування але ніколи умови мені ніхто ставити не буде. Це принизливо дуже і погано, що син її на місце не поставив і не зробив все дипломатично мід мамою иа дружиною, щоб не переказувати оці перли ідіотські у вигляді умов.
С этой свекрухой дипломатично не выйдет)
То вы не в теме
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Зразу видно, ви неофіт в даній темі))
Цей серіал про свекруху, невістку, сина та онука йде вже декілька місяців, автор наклепала вже більше 30 тем, і вся Порадниця проявляє невидану єдність, ставши на бік невістки. Бо автор творила і витворяє таке, що на голову не налазить.
І невістка в даній ситуації проявляє справжню мужність та ангельське терпіння, даючи автору черговий шанс.
Пошукайте, в темі є посилання на іншу тему автора, а в ній пару десятків посилань на попередні сезони))
Безсовісна кума• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
там авторша очень постаралась, чтоб ей такие условия поставили, все не на пустом месте
Леди_в_ночи• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Він сам туди пішов. Не треба придумувати.
Передачи если ,что готовы возить?
В гости звали?• 08 апреля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Пока будут крестить внука, вы пройдите обряд экзорцизма
Главное, что бы церковь выстояла.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Вы тоже планируете ходить в гости к невесткам и учить правильно мыть посуду, резать салат,накрывать на стол?
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Скорее бы уже новая тема Тани …
Автор не тролль
А Вы предыдущую тему осилили Тани?
Янгол в камуфляжі• 08 апреля 2024
Значит чекнутая раз на таких условиях вас приглашают. Тут без вариантов
vinogradova1611• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А що ви збирались робити із списку забороненого? Просто цікаво
vinogradova1611• 08 апреля 2024
Адекватним свекрухам такі умови не ставлять. Отже, може ви б задумались де неправі?
vinogradova1611• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Так якщо є нормальне ставлення від свекрухи, то і ніяких умов ніхто не ставить! А якщо те свекрухо робить все із списку? То вона нормальна? І невістка має те терпіти, а як ні, то син має жінку на місце поставити?????
Вообще не факт• 08 апреля 2024
Все було ок до ’ далі залежить від поведінки’. Після цих слів я б вже нікуди не пішла, нічого не дарувада, не длпомогала. Алея і приводу до всього, що до цієї фрази не даю.
Гуляю босоніж• 08 апреля 2024
Авториця, я з такою свекрухою як ви вже роки не спілкуюсь взагалі! І дякуючи їй і син її теж! Їхнє діло запросити вас, а ваше відмовитись! Не псуйте дітям свято, раз не вмієте себе гарно поводити!
Зайканалужайке• 08 апреля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
вы такая прошеная, это кошмар какой-то. вместо того, чтоб пойти на крестины, пообщаться с внуком, сыном и не цеплять невестку и ее родичей, уже какой-то цирк устраиваете в очередной раз.
Їй не потрібен той онук. Вона почувається такою собі грузинською мамою - головною самкою прайду. Вона хоче повернути невістку у стійло, щоб та слухала, ковтала, корилася, а коли маман вийде із берегів ще й вибачення за те щоб просила. Збори усією родиною по маминій указівці - коли куди прийти, як поводитися, чим дитину годувати. Хтось вийшов із строю (особливо коли це невістка, яку милостиво прийняли у стадо), то мама губки курячою гузкою і той уже із сльозами гріх замолює.
Ось якось так вона хоче, а онук це наче наживка, щоб заманити норовливу невістку у пастку
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор не тролль
А Вы предыдущую тему осилили Тани?
Осилила:))
Хочу еще :)
Атятя_тётя• 08 апреля 2024
Господи опять Вы и ваше психическое расстройство...
АВТОР ни в коем случае не идите на крестины !!! Это обман, на самом деле хитрая невестка заманивает Вам в церковь с целью проведения экзорцизма)))) другого выхода добиться чтоб Вы оте...сь от ее семьи и ребенка у нее нет, и вспоминая ваши темы я ее понимаю.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Осилила:))
Хочу еще :)
Я тоже хочу
Но последнее время,кроме той,её темы не заходят,она в них не отвечает и они затухают
Амелі на мілені• 08 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Так невестка и не хочет никакого общения. Сын не может поставить свою маму на место, тут всем форумом пытаются - ни у кого не получается).
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я тоже хочу
А были еще после?
Я не видела:(
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
А были еще после?
Я не видела:(
До той темы много было тем
Но там Таниных 1-3 ответа
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
До той темы много было тем
Но там Таниных 1-3 ответа
До той я видела :(( скука
Блин ну ждём дальше
Уже вот др на носу а темы нет и нет:((
Блин ну ждём дальше
Уже вот др на носу а темы нет и нет:((
Булькаю• 08 апреля 2024
Я бы не допекла невестку чтобы мне ставили такие условия. А вы сидите дома, не портите людям праздник.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
До той я видела :(( скука
Блин ну ждём дальше
Уже вот др на носу а темы нет и нет:((
Блин ну ждём дальше
Уже вот др на носу а темы нет и нет:((
Какой ДР,шутите?
У неё консультации с профессором и очередное МРТ
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Какой ДР,шутите?
С профессором чего? 🤣 блин еще и конференция была
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Она ж на конференции с профессором познакомилась и он ей обещал консультацию
Luxurygirl• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Господи бедный профессор, наверное ляпнул не подумав
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Я вот жду тему о цене консультации у профессора и о том,что он дурак(так как ничего у Тани не нашёл)