Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Ответ дляАноним с кешбеком
Для меня этот перечень - повод послать невестку в чс. Мне в принципе ребёнок чужой тёти не интересен
А потом .... когда дитятке будет 3+ и пойдут скандалы.... уже накапать сыну в ушки... .
Если вам не интересен внук то и вы сыну будете мало интересны , если родители видят что к их детям равнодушие то идет отторжение Даже к собственным родителям
Сиджу тихенько• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
На колінах не потрібно. Але невістка могла переступити через себе і запросити. Щоб показати, що мене там дійсно чекають. Вона молода, вона повинна перший крок сама до мене робити. Тим-паче, я мама її чоловіка і нікуди від них не дінусь.
Після Ваших попередніх тем, де Ви невістку принижуєте, звоните її мамі говорячи про невістку казна-що, командуєте що їм робити, Ви ще й чекаєте що вона прийде до Вас на поклон першою? Вона й так свята людина що після такого Вас терпить. Я б не терпіла, у самої свекруха не подарунок,як і я взагалі-то, але до такого маразму не доходило.
У всіх вищеназваних ситуаціях винні Ви, те що вона молода не робить її зобовязаною ходити перед Вами на цирлах. І те що Ви свекруха - не дає Вам індульгенцію на будь-яке поводження з невісткою.
А дітися Ви можете - коли невістку все задовбе вкрай, вона може просто розлучитись з Вашим сином, вирішать житлове питання і на цьому все. Не те що Ви, син буде бачити дитину дай Бог не за рішенням органів опіки по графіку. Невістка Вам нічого не винна,як і Ви їй. Син Вас запросив, що Вам ще треба?
Ответ дляЛасковая_львица
А коли це він мені став чужим?
Может после того как вы витамином д 3 его кормили втихаря ? Поэтому такие условия
Причины следствия плохо работают у Вас
Наконец-то появился шанс наладить отношения и проявить адекватность но нет , вы продолжаете портить отношения , ну попрощайтесь с сыном
Причины следствия плохо работают у Вас
Сиджу тихенько• 08 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Вам 45 , почти моего возраста молодая женщина а поведение склочной нудной бабки , мне прям сложно представить что б у меня была такая зацикленность на невестке , внуке , сыне что б доковыриваться до каждого взгляда и слова
Заведите мужика что ли да трахайтесь (Вы ему мозг а он как получится )
Тим більше що ще є інші діти, якими треба займатись та забезпечувати. Енергії через край. Якби один син, то хоч краєм мозку це можна було зрозуміти, але тут взагалі ні, повний треш.
Ответ дляСиджу тихенько
Та я поражаюсь , если б ей 70 было то ок , понятно что нудно и старая а 45
Свидания , мужчины , хобби , дети вон есть
Она невестку собралась учить как стол накрывать -писец
Надотрах какой-то
Знаю такой тип родителей просрут отношения с детьми
Автор зациклилась на старшем и пофиг что младший аферизмом занимается и может плохо закончить , в итоге просрет двух детей а потом и дочь за компанию
Потом на старости будет всем рассказывать о несчастной судьбе и неблагодарных детях или неудачных
С мужиками тоже думаю неудачи и причин следствий автор не видит в упор
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Дети разнополые и автор ) однушка за 15 000 🤣🤣 отличное решение
Да свистит автор, так в нашем районе могут стоить разве что однушки в жк-бизнес класса. Это каким неумным надо быть, чтоб там втроем с детьми снимать квартиру, когда за те же деньги можно снять трешку в доме попроще. Не думаю, что автор раньше жила в новостройке, чтоб быть не в состоянии жить в старом жилом фонде.
Значит надо• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Переступіть через себе. Ви старша-мудріша. А то втратите і онука, і невістку і сина
ОйЙой• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Нічого такого. Просто прийти брати онука коли захочу цього я. Можливо, чимось допомогти невісткі. Показати, як правильно накрити стіл. Як правильно приготувати та нарізати салати.
Точно троляка. 100%.
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Хіба мудріша😉?
ОйЙой• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Нічого вона вам не винна і не повинна.
Теж мені, яке цабе
Голубец• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У сина були такі думки, але він сумнівається. Але я його підтримую. Що потрібно брати саме рідну людину.
В крестные берут того, кто подарки дорогие дарить может )
Голубец• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тому що їм не потрібна 3к. От для чого така здорова квартира?
А вам что? Их дела и их деньги, не надо лазить в чужие постели ( фигурально) и кошелёк и не будет к вам таких требований
Голубец• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
На офісах. Якщо розумієте, зо це за офіси і чим вони займаються.
Колл центр что ли? )
Голубец• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Почему должна она, если больше надо вам? )
Ей без вас лучше )
Ну от вас могут в другую страну свалить или город Украины
Ей без вас лучше )
Голубец• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вона молода, можливо не знає. Допомога завжди потрібна.
Если о ней просят, если нет- вторжение в пространство.
Кстати, а вы приглашаете свою свекровь в гости?
Пиу!Пиу!• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Это их деньги
Как хотят,так и тратят
Просто до одруження Син витрачав на мамо
От вона й переймається))
сама себе прекрасная• 08 апреля 2024
Уже месяца четыре сопереживаю этой бедной невестке. Хоть бы автор не пошла на те крестины. Но боюсь, что такой большой праздник без этой затычки не обойдется🤪
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Намного дольше длится эта эпопея
Пиу!Пиу!• 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А с чего вы решили, что это реальный человек, вы ее лично знаете?
Тролли обычно палятся на мелочах
Автор этих тем последовательно пишет одно и то же
Одну и ту же ересь.
’Слог’ одинаковый.
Если и тролль, то очень тролльный и качественный))
Читаю как книгу)
А в реале таких много. Может кто-то себя узнает и задумается
Одну и ту же ересь.
’Слог’ одинаковый.
Читаю как книгу)
Вишиванка• 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Именно поэтому когда автор вышла из онлайна и перестала тут писать, то зашли вы чтоб поддержать тему….
Ага, ни разу не палевно
Я сначала думала, что они в паре с авторшей работают. Оказывается это одна и та же тётка, только в разных стилях))
Пиу!Пиу!• 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Нагадайте, скільки разів ви онука за майже 10 місяців бачили? 2, правда ж?
І заодно нагадайте собі, як вас діти під роддомом чекали після виписки і вдома, а в вас ’настрою не було’ їх разом з онуком бачити.
З себе завжди починайте.
Цю серію про пологовий я пропустила
Безсовісна кума• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
вы такая прошеная, это кошмар какой-то. вместо того, чтоб пойти на крестины, пообщаться с внуком, сыном и не цеплять невестку и ее родичей, уже какой-то цирк устраиваете в очередной раз.
Единорог помог• 08 апреля 2024
Ну я майбутня свекруха , в мене 2 сини. Не планую втручатися у вибір дітей та їхнє життя особисте, вважаю, дала з вихованням багато чого, що дозволить їм приймати вірні рішення, бути гідними чоловіками в своїх родинах, але....отакого не потерпіла би. Нехай ота невістка ставить умови мамі своїй та подругам. Не подобається так все масштабно і люто- ніякого спілкування але ніколи умови мені ніхто ставити не буде. Це принизливо дуже і погано, що син її на місце не поставив і не зробив все дипломатично мід мамою иа дружиною, щоб не переказувати оці перли ідіотські у вигляді умов.