Костюм для чоловіка при КР

Дівчата, хелп, хто недавно народжував кр, можливо знаєте який костюм потрібен для чоловіка? Мені сьогодні лікар назвав якесь слово а я тупо забула, єдине вона сказала «типу такого як ми самі ходимо (лікарі»).
Перерила інет і не можу знайти інформацію
Акушерський набір я брала для чоловіка якщо будуть природні пологи, а при кр не можу зрозуміти якийсь це костюм треба купити.
Сказали чистий змінний одяг, капці і от цей костюм
Опля Картопля 08 апреля в 21:44
Хирургический?
Відірву та викину 08 апреля в 21:45
Стерильний хірургічний
Коленная ложечка 08 апреля в 21:45
Для чоловіка? Чоловік буде присутній на пологах, при КР? 😱
Экспертиза 08 апреля в 21:47
Мені лікар казав - стерильний хірургічний набір, там має бути халат, шапочка, бахіли.
Суцільна зрада 08 апреля в 21:49
Хир костюм
Суцільна зрада 08 апреля в 21:50
Ответ дляКоленная ложечка
Для чоловіка? Чоловік буде присутній на пологах, при КР? 😱
Навіть дитину йому покладуть на живіт, а не мамі.
Що Вас дивує?
5 1
Принцепесочка 08 апреля в 21:50
Чистая новая выстиранная дома одежда, а сверху этот халат из ковидного набора. Так мой муж в реанимации был со мной после кс
автор Безлім на все 08 апреля в 21:59
Ответ дляЭкспертиза
Мені лікар казав - стерильний хірургічний набір, там має бути халат, шапочка, бахіли.
Та я його купила, але лікар сказав якийсь інший. Типу бавовняний чи щось таке.
Сама не зрозуміла, ладно, завтра буду його ловити і перепитувати
Рожева юбка 08 апреля в 22:00
Ответ дляБезлім на все
Та я його купила, але лікар сказав якийсь інший. Типу бавовняний чи щось таке.
Сама не зрозуміла, ладно, завтра буду його ловити і перепитувати
Спанбонд?
автор Безлім на все 08 апреля в 22:02
Ответ дляРожева юбка
Спанбонд?
Оооо, так, якесь таке дивне слово, просто перший раз чула і не запамʼятала))
Це він інший виходить, не такий як в цьому акушерському наборі?
Рожева юбка 08 апреля в 22:02
Ответ дляБезлім на все
Оооо, так, якесь таке дивне слово, просто перший раз чула і не запамʼятала))
Це він інший виходить, не такий як в цьому акушерському наборі?
Це матеріал для одноразових халатів, а які в акушерському наборі не знаю(
автор Безлім на все 08 апреля в 22:03
Ответ дляРожева юбка
Це матеріал для одноразових халатів, а які в акушерському наборі не знаю(
Я зрозуміла, окей, дуже дякую) думаю тоді як раз підійде цей набір що я купала